Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 11:25

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 14-01-2005 13:54 
Na forum jest dużo Jaślan (bardzo aktywnych nawet :wink: ) w związku z tym mam pytanie - czy ktoś z was wie co nieco o odbudowie tego cmentarza :?:
Lub może macza palce w tym przedsięwzięciu ?


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 14-01-2005 23:40 
Jako jaślanin odpowiadam, że nic mi nie wiadomo o odbudowie tego cmentarza, tym samym nie maczam palców w tym przedsięwzięciu, ani nikt ze znanych mi osób.


Na górę
   
Post: 15-01-2005 10:41 
Zakładam że znasz osobiście R.F. - gen. grab. Galicji ?
Czy się mylę ?


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 15-01-2005 21:27 
niepotrzebnie zadajesz takie pytania, ponieważ większośc z nas już wie, że pewno się nie mylisz...


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 15-01-2005 21:32 
Cytuj:
Zakładam że znasz osobiście R.F. - gen. grab. Galicji ?
Czy się mylę ?


Pytanie zbyt tendencyjne. Wobec powyższego odmawiam udzielenia odpowiedzi.
Proszę o inny zestaw pytań.

Pozdr Darek


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-01-2005 02:35 
A co ma wspólnego Banica z Jasłem?


Na górę
   
 Tytuł: ?
Post: 16-01-2005 22:09 
Cytuj:
A co ma wspólnego Banica z Jasłem?


Nie cała Banica a cmentarz wojenny.
I akurat ma.
O szczegóły zapytaj Darka Z. Jak nie bedzie sam wiedział kto od przeszło roku "macza palce" w tym remoncie to przynajmniej będzie wiedział kogo o to zapytać (tendencyjne pytanie - :lol: :lol: :lol:, kolejny zestaw pytań - :lol: :lol: :lol: )

Może także przy okazji zapyta dlaczego mu nie powiedziano. :lol: :lol: :lol:


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 16-01-2005 22:39 
a czy to źle skoro miejscowi prawie nic nie robią? A tak dokładniej to co oznacza zwrot "macza palce"? Tak sobie to czytam i zakładam że uruloki także zna R.F. więc dlaczego go nie zapyta osobiście.

Żyjemy jednak w ciekawych czasach. Robić - źle. Nie robić - też źle. Całe szczęście, że przynajmniej dostatek u nas różnych komisji śledczych...Przegadane to wszystko, a efektów jakichkolwiek pozytywnych działań jak nie było tak nie ma. (albo są ale mizerne) I gdzie tu sens, gdzie logika. Wiem, że gdyby każdy piszący na forum w taki sam sposób pisał z uporem maniaka to instytucji i służb odpowiedzialnych za remonty cmentarzy mielibyśmy mniej do narzekania. A tak... Rozsypie się to co jeszcze zostało i będziemy mogli zacząć dyskusję pt; "Kto winien?"


Na górę
   
 Tytuł: O co chodzi???
Post: 16-01-2005 23:51 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Czy ktoś mi może wyjaśnić o co chodzi z Romanem Frodymą?
To, że nie podoba się Uru rozumiem - jemu się nikt nie podoba (no, może poza nim samym ;) ). Ale pozostali dyskutanci piszą z jakąś niechęcią i rezerwą o tym człowieku.
Nie znam Go, mam parę książek, czytałem parę artykułów.
Nie znalazłem tam nic takiego, co zasługiwało by na drwiny.


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-01-2005 07:05 
Cytuj:
A tak dokładniej to co oznacza zwrot "macza palce"?


Znaczy: robi cokolwiek w sprawie tego remontu

Tak się składa że jedna grupa ludzi z Jasła zainteresowana sytuacją cmentarzy I wojny aktywnie działa i remontuje cmentarz na Kamieniu.

W tym samym czasie druga grupa z Jasła (studiujący w Rzeszowie) jest głównym motorem i finansuje remont cmentarza wojennego w Banicy, wraz z kilkoma aktywistami Społecznego Komitetu Odbudowy Cmentarza na Rotundzie (Hubner, Brzozowski obaj z Gorlic).

Liderzy obu grup z Jasła niewątpliwe znają R.F. - Gen. Grab. Gal. i w obu przedsięwzięciach maczał lub macza palce. Dlaczego jednak jednym nie było dane poznać drugich, lub nawet dowiedzieć się o ich działalności, co być może zaowocowało by jakimiś cennymi wspólnymi inicjatywami. Komu zależy na "atomizowaniu" ludzi zainteresowanych tematem ?

Są to puzzle-fakty które każdy kto to czyta powinien ułożyć po swojemu.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 17-01-2005 21:54 
aktywne to Jasło, nie ma co. Nawet do Gorlic trafili, widać coś ich boli, albo się zdenerwowli...Cyżby na coś lub na kogoś???Nie bardzo wiem o co chodzi urulokiemu, ale na pewno się dowiemy, bo komisja śledzcza pracuje. Wszystko w swoim czasie.
Panie Marku po przeczytaniu tekstów na forum stwierdzam, że jedynie dwie osoby drwią sobie z pana Frodymy. Też nie rozumiem dlaczego.
Póki co mamy propozycję gry w puzzle-fakty, ja osobiście dziękuję...Pozdrawiam


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl