Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 09:29

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
Post: 23-10-2018 07:49 
Offline

Rejestracja: 19-05-2014 17:34
Posty: 8
Gdzie należy dokonywać rezerwacji pobytu ?


Na górę
Post: 23-10-2018 08:12 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Będzie skrzynka mailowa uruchomiona. Póki co kontakt z Bartkiem Wadasem lub ze mną.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 23-10-2018 10:15 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
Jeśli można coś zaproponować w temacie sobotniej wycieczki, to mój pomysł jest taki, żeby podjechać do Lipowca, wyjść żółtym szlakiem na Kamień, nawiedzić znajdujące się tam cmentarze, później zejść granicznym szlakiem na Przełęcz nad Czeremchą i doliną Czeremchy wrócić do Lipowca. A na powrocie zahaczyć jeszcze o Jaśliska. Co Wy na to?


Na górę
Post: 24-10-2018 10:10 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Szczegóły organizacyjne
XIV-go spotkania miłośników Beskidu Niskiego
Zawadka Rymanowska 2018




XIV-te spotkanie miłośników
Beskidu Niskiego
Zawadka 16-18.11.2018
XIV-te spotkanie miłośników Beskidu Niskiego i portalu www.beskid-niski.pl zbliża się wielkimi krokami.
Spotykamy się już CZTERNASTY raz i jak co roku zapewniamy świetne towarzystwo i bogaty program.
Zapraszamy w tym roku do Zawadki Rymanowskiej do gospodarstwa agroturystycznego Farfurnia.


Program - wersja nieoficjalna. Wersja oficjalna znana będzie 18 listopada

16.11.2018 - piątek
Do Zawadki Rymanowskiej (Farfurnia) zapraszamy już 16 listopada - goście przyjmowani będą już od godzin porannych.

Piątek to spontaniczne spotkanie bez reżysera i scenarzysty. Tutaj rządzi dobre towarzystwo, dobry humor, gitara i śpiew. Te piątkowe, nieoficjalne wieczory są z reguły bardzo długo wspominane. Czekamy na potwierdzenie koncetu, który jak w zeszłym roku, uświetni piątkowy wieczór

17.11.2018 - sobota
9.00 - wycieczka z przewodnikiem:

Zbiórka o godzinie 8:45 pod Farfurnią - przewidywany dystans około 15 kilometrów.

16.00 - 21.00 - prelekcje oraz pokazy slajdów:

Szczegółowy program już wkrótce.

Ale to jeszcze nie wszystko...

21.00-..... - część nieoficjalna w klimatach łemkowskich i przy dźwiękach gitar i akordeonu.

28.11.2018 - niedziela
W zależności o której, kto wstanie...to nastąpi pożegnanie.



Zakwaterowanie i wyżywienie.

Możemy przyjeżdżać od piątkowego przedpołudnia.


Warunki uczestnictwa:
- pobyt od piątku do niedzieli obejmuje opłatę za dwa noclegi, kolacja (piątek), śniadanie i obiad (sobota), śniadanie (niedziela) – cena 185 zł

Obiekt ma charakter turystyczny. Większość pokoi ma charakter schroniskowy - pokoje 4-5 osobowe, po remoncie, z łazienkami.



Ceny dodatkowego wyżywienia:
Wyżywienie wg cennika schroniska, ceny bardzo przystępne. W sobotni wieczór, w przrwie między prelekcjami, będzie prowadzony bufet.

Rezerwacje: Bardzo ważne.
- Rezerwacje tylko bezpośrednio na adres: spotkanie@beskid-niski.pl

Gospodarze schroniska nie będą przyjmować żadnych rezerwacji na ten weekend.

Uwaga: organizatorom przysługuje prawo odmówienie rezerwacji bez podania przyczyn.

Rezerwując proszę podać: orientacyjny czas przyjazdu., ilość osób, imiona i nazwiska uczestników.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 25-10-2018 11:18 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
"17.11.2018 - sobota
9.00 - wycieczka z przewodnikiem:

Zbiórka o godzinie 8:45 pod Farfurnią - przewidywany dystans około 15 kilometrów."

Czy to znaczy, że wycieczka jest już zaplanowana?

Bliżej Spotkania tradycyjnie ogłoszę się z ofertą wspólnego dojazdu do Zawadki, jeśli ktoś będzie zainteresowany, to będę dysponował 4 miejscami w aucie.


Na górę
Post: 25-10-2018 11:25 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Nie ma jeszcze żadnego planu na wycieczkę.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 26-10-2018 21:02 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Co do wycieczki to myślę że lepszym rozwiązaniem będzie trasa bez dojazdów samochodami, i jeśli nie będzie innych propozycji to trasa Dlugiego wydaje mi się interesująca.
Dlugi pisze:
Dla bardziej ambitnych proponował bym jednak udać się wzdłuż starej drogi prowadzącej przez Kamionkę na przełączkę, później na cmentarze szklarskie, Banię można sobie odpuścić bo wiadomo jaka pogoda jest zamówiona, zejść starym traktem węgierskim do Królika i wrócić przez Dalnią Górę. Nie wiem ile to km, bo w sumie nie jest to istotne, zdrowi, niepijący mogą zebrać się wcześniej :twisted:

A co do prelegentów to jeśli dobrze pamiętam z Huty Polańskiej to Jurek ma obiecane się wygadać :D


Na górę
Post: 28-10-2018 19:15 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
Z tym, że bez korzystania z opcji podjechania gdzieś samochodem, zostaje nam niewiele opcji. W zasadzie to co zaproponował Długi, ewentualnie Cergowa lub Piotruś, ale umówmy się, że atrakcja żadna.. :)
Jeśli pomysł z wykorzystaniem samochodów odpadnie, to propozycja Długiego jest najbardziej sensowna, ja jednak optowałbym za przedstawioną przeze mnie wcześniej wersją (w końcu moja ;) ).


Na górę
Post: 07-11-2018 16:55 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Program sobotnich prelekcji

- O Jaśliska w opowieści i gawędzie.
- Drogi i szlaki dawnego Beskidu Niskiego.
- Ppor. Władysław Baran, ps." Bekas"  - działalność konspiracyjna w szeregach AK na terenie Beskidu Niskiego.
- Ruch łemkowski/rusiński po upadku komunizmu – reaktywacja
- Wikingowie Karpat
- Drewno, kamień, woda i cholera – jak budowano tunel łupkowski

BW

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 13-11-2018 12:16 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
Standardowo, jak w poprzednich latach oferuję się z możliwością wspólnego dojazdu na Spotkanie i/lub powrotu.
Wyjazd na Spotkanie w piątek około 12-12.30 z Jasła. Jadę przez Żmigród i dalej na Duklę, mogę też zgarnąć kogoś po drodze.
Powrót w niedzielę około 9-10 do Krosna.
W obu przypadkach dysponuję 4 miejscami. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to dzwonić lub pisać na 889 682 318, ewentualnie tutaj. Zapraszam :)


Na górę
Post: 13-11-2018 16:23 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Kto nie może, niech żałuje... doszła jeszcze jedna prelekcja.

"Historia Bieszczadów i Beskidu Niskiego w świetle nazw geograficznych" - dr Wojciech Krukar

Plus pozostałe sześć:

- O Jaśliska w opowieści i gawędzie.
- Drogi i szlaki dawnego Beskidu Niskiego.
- Ppor. Władysław Baran, ps." Bekas" - działalność konspiracyjna w szeregach AK na terenie Beskidu Niskiego.
- Ruch łemkowski/rusiński po upadku komunizmu – reaktywacja
- Wikingowie Karpat
- Drewno, kamień, woda i cholera – jak budowano tunel łupkowski

...czyli ciekawie jak zwykle.

Są jeszcze wolne miejsca !!

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 14-11-2018 10:02 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
borntobewild pisze:
Standardowo, jak w poprzednich latach oferuję się z możliwością wspólnego dojazdu na Spotkanie i/lub powrotu.
Wyjazd na Spotkanie w piątek około 12-12.30 z Jasła. Jadę przez Żmigród i dalej na Duklę, mogę też zgarnąć kogoś po drodze.
Powrót w niedzielę około 9-10 do Krosna.
W obu przypadkach dysponuję 4 miejscami. Jeśli ktoś jest zainteresowany, to dzwonić lub pisać na 889 682 318, ewentualnie tutaj. Zapraszam :)

Ja bym się pisał na 2 miejsca. Powinniśmy dotrzeć do Jasła w okolicach południa. Zadzwonię jutro.


Na górę
Post: 14-11-2018 11:21 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
Super, tylko najprawdopodobniej troche przesunie mi się wyjazd z Jasła, mniej-więcej na 13.30. Jak zadzwonisz, to się dokładnie ugadamy :)


Na górę
Post: 14-11-2018 12:25 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
borntobewild pisze:
Super, tylko najprawdopodobniej troche przesunie mi się wyjazd z Jasła, mniej-więcej na 13.30. Jak zadzwonisz, to się dokładnie ugadamy :)


Bardzo się cieszę, bo mi to zdecydowanie bardziej pasuje. Muszę tylko dograć szczegóły w domu i się zgadamy.


Na górę
Post: 15-11-2018 09:26 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Potrzebuję transportu powrotnego.
Dla dwóch osób - rano w niedzielę, jak najwcześniej i jak najbliżej Rabki - czyli jak już to pewnie do Krakowa.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl