Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 00:06

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
Post: 15-11-2017 11:36 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Gar pisze:
Tajemnica planu na sobotnią wycieczkę zostanie rozwiązana wcześniej czy dopiero na miejscu ?


No dobrze....Baranie z Zenkiem Wojtasem i zgodą MPN-u, której jeszcze... nie dostałem

Pytanie techniczne. Czy ktoś już będzie w czwartek ?

BW

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 15-11-2017 12:48 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Wiele osób ucieszy się z tej informacji.
Oby udało się uzyskać zgodę. Powodzenia ...


Na górę
Post: 15-11-2017 20:12 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
Bartek Wadas pisze:
No dobrze....Baranie z Zenkiem Wojtasem
W porę, bo brałem pod uwagę dotrzeć na Spotkanie przez Baranie. Zmieniam plany.

Piękny listopad mamy w tym roku w BN.
Już tydzień kręcę się po BN i Pogórzu. Ani razu przez ten czas nie narzucałem na siebie peleryny, w jeden dzień tylko na mnie trochę pokropiło.
Dziś będąc na ośnieżonym i lekko zmrożonym Jaworzu miałem piękne widoki, na Tatry na czele.
Do piątku.


Na górę
Post: 15-11-2017 21:19 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Trzymaj pogodę - obyśmy taką mieli.


Na górę
Post: 15-11-2017 21:33 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
Gar pisze:
Trzymaj pogodę - obyśmy taką mieli.


Może się uda, choć tak ładnie jak dziś, to nie będzie... Oto aktualne prognozy dla gminy Krempna:

http://www.meteo.pl/um/php/meteorogram_ ... e=0u&id=40

https://www.weatheronline.pl/Polska/Zydowskie.htm


Gdyby komuś w ostatniej chwili posypał się dojazd, to służę pomocą. Wyjazd z Krosna, lub z Jasła w piątek około 15-15.30, ewentualnie jakieś drobne korekty w godzinach. Trochę mi się plany wyjazdu zmieniły, więc możliwy start również z Krosna i przelot przed Duklę, Iwlę i na Chyrową. A z Jasła prze N. Żmigród i Krempną, albo w Żmigrodzie odbicie na Iwlę.


Na górę
Post: 16-11-2017 10:04 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Zgoda MPN-u jest

B

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 16-11-2017 11:15 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Czy ktoś będzie jechał w sobotę z Gorlic lub okolic i wracał w sobotę?

Jeden z naszych prelegentów niestety stracił możliwość dojazdu (Szymon Modrzejewski) i szukamy transportu.

B

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 19-11-2017 12:39 
Offline

Rejestracja: 30-03-2015 09:25
Posty: 5
Wróciłem do domu i powoli do mnie dociera. To już? Tak szybko? Następne dopiero za rok?


Na górę
Post: 19-11-2017 21:01 
Offline

Rejestracja: 20-11-2013 21:50
Posty: 53
Tak, już po... Niestety.

Tegoroczne Spotkanie przeleciało mi wyjątkowo szybko. Ledwo człek się w piątek zameldował, a tu już niedziela i czas wyjazdu. I to bez efektu "jasno-ciemno" ;)
A co do samego Spotkania, to po pierwsze muszę i chcę raz jeszcze serdecznie podziękować za wszystkie życzenia z okazji ślubu. Bardzo miło mnie zaskoczyliście, a jak jeszcze Boguś przytargał akordeon i zagrał "sto lat"... Dzięki wielkie raz jeszcze, w imieniu Małżonki również. Mam nadzieję, że w przyszłym roku zdecyduje się wziąć udział w Spotkaniu :)

Po drugie - pomysł z zaproszeniem zespołu "A gdzie to dawniej stroiło" to strzał w "10". Koncert rewelacyjny :) Oby więcej takich wydarzeń na kolejnych Spotkaniach.

Po trzecie - lokalizacja. Z jednej strony na pewno dobrze było coś zmienić i przenieść Spotkanie w inny rejon. Taka forma odświeżenia zapewne niektórym Uczestnikom się spodobała, zwłaszcza tym, którzy w BN nie bywają za często. Niestety ograniczyło to liczbę osób mogących wziąć udział w Spotkaniu. A zawsze dobrze jest, jak przyjeżdżają nowi ludzie. Tu w pełni podzielam zdanie Bartka, a także paru innych osób, że nie ma sensu zamykać się we własnym towarzystwie i warto, a nawet trzeba, wpuścić "świeżą krew" :) Jeżeli w przyszłym roku wrócimy do Zdyni, to osobiście będę zadowolony, bo lubię atmosferę tamtego Ośrodka (niczego oczywiście nie ujmując "Hajstrze" - wszystko było jak trzeba i bez zarzutu, super organizacja, a kuchnia pierwsza klasa :) ), poza tym zachodnią część BN lubię bardziej niż wschodnią.

Po czwarte - prelekcje. Generalnie tematy ciekawe i warte posłuchania, aczkolwiek była jedna rzecz, która osobiście nie do końca mi się spodobała. Słuchając jednego z Prelegentów zacząłem się w pewnym momencie zastanawiać, czy to jeszcze prelekcja, czy już polityczna agitacja. Nie ma sensu wchodzić tu w szczegóły i rozwlekać to niepotrzebnie, ale moim prywatnym zdaniem pewne rzeczy były nie na miejscu.

Kończąc ten przydługi i niepotrzebny wywód, dziękuję wszystkim za super atmosferę, fajną zabawę, mnóstwo śmiechu i ciekawe rozmowy :) Do następnego roku :) !!

FB: Góry dla ludzi gór


Na górę
Post: 20-11-2017 21:10 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Już po spotkaniu, ale do kolejnego już tylko niespełna rok.
Ze wszystkich spotkań na których byłem te wydaje mi się najlepsze.
Pomysł z koncertem - rewelacja.
Miejscówka świetna, żarełko doskonałe, ale co najważniejsze wspaniali ludzie dookoła.
Dzięki za wszelkie pogaduchy, śpiewy, tańce, wspólne "czytanie książek", zestaw kawałów (kilka nowych zapamiętałem i nie omieszka ich wykorzystać) i za wszystko co dobrego się wydarzyło.
Szczególne podziękowania dla tadeksa (on wie za co) i Bartka za organizację spotkania.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 40 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 24 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl