Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 19:30

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna
Autor Wiadomość
Post: 08-08-2012 09:12 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
W tym roku spotkamy się po raz ósmy...
Nasze spotkania ewaluowały - od pierwszego, spontanicznego spotkania przy świecach w Nieznajowej, do dwóch ostatnich w warunkach względnego luksusu w Zawadce i Lipowcu.
Na kolejnych spotkaniach wprowadzaliśmy więcej atrakcji - prelekcje, pokazy filmów, giełda - żeby poza niewątpliwą przyjemnością ze spotkania się z ludźmi, których widujemy rzadko, często tylko w przestrzeni wirtualnej. Dać możliwość podzielenia się z innymi swoją Beskidzką pasją, a jeszcze większemu gronu tą pasję poznać.

Ostatnie spotkanie w Lipowcu uświadomiło nam, że formuła według której do tej pory odbywały się te imprezy potrzebuje gruntownego przemyślenia i wprowadzenia zmian. Stąd prośba do Was - napiszcie jakie macie uwagi co chcielibyście zmienić, co poprawić, czego ma być więcej, czego mniej, a co Was wkurza (moją skromną osobę możecie oszczędzić)

Prośbę o wypowiedzi na temat kształtu ni przebiegu spotkania kieruję głównie do osób, które brały już udział w poprzednich.

Pomóżcie i poradźcie.


Acha, bym zapomniał o najważniejszym ;)
Spotkanie odbędzie się w Zdynii, w dniach 23-25 listopada roku bieżącego.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 08-08-2012 11:44 
Offline

Rejestracja: 29-01-2012 15:34
Posty: 109
Dużo bym nie zmieniał. Powinno to dalej być spontaniczne spotkanie ludzi miłujących BN. Jednak ze względu na szacunek dla prelegentów i osób naprawdę zainteresowanych, oddzieliłbym przestrzeń gdzie odbywają się prezentacje od miejsca ogólnych spotkań.
W przypadku Zdyni może to być trudne.


Na górę
Post: 22-08-2012 07:18 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Miłośników - co było widać na ostatnim spotkaniu - jest coraz więcej. Niestety, wielu było również miłosników procentów wszelakich co wraz z upływającym czasem zaczęło być widoczne i przeszkadzało w prelekcjach (wiem, że nie tylko mi - dziękuję osobom, które mnie podwiozły do "pontonów" ;) ).
Mam świadomość że ktoś, kto przyjechał na takie spotkanie nie będzie siedział w sali obok i tam się procentował - każdy z uczestników powinien umieć się zachować.
Jedno co najbardziej mnie uderzyło - zaproszono p. Gocza, jak już oddano mu głos to IMHO było bardzo mało sensownych pytań - ciekawi mnie jakie odczucia miał p. Gocz po tym spotkaniu (p. Marszałek zresztą też)?
Proponowałbym aby wcześniej podać listę osób zaproszonych (jakoś miałem wrażenie że późno została podana), może nawet tu na forum ustalić pytania do nich a jeśli nie to choć aby organizatorzy pociągnęli i pokierowali dyskusją.
Tak, marudzę ostatnio ale nie mam ZNPM ;)


Na górę
Post: 22-08-2012 19:42 
Offline

Rejestracja: 29-01-2012 15:34
Posty: 109
Należy zatem zapraszać jedynie osoby, które potrafią się zachować?!


Na górę
Post: 22-08-2012 20:14 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
beskidtur pisze:
Należy zatem zapraszać jedynie osoby, które potrafią się zachować?!

Nigdzie tego nie napisałem,spotkanie jest otwarte a pisząc o zaproszonych miałem na myśli prelegentów. Jak kto ma zdrowie i chce to niech pije ale z szacunku dla zaproszonych mógłby do końca prelekcji ściągnąć wodze. Później - jego wola.


Na górę
Post: 18-09-2012 09:44 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Zostały nam dwa miesiące, więc odświeżam temat.
Proszę o sugestie, pomysły,wnioski?
Może ktoś by chciał się z szerszym gronem podzielić swoją beskidzką pasją? Coś pokazać? O czymś opowiedzieć?

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-09-2012 18:26 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Z przyjemnością opowiem o staraniach Magurycza i Partnerów w BN.
Przy okazji: może po prostu umówmy się, że na czas prelekcji, pokazów, opowieści przerywamy degustację alkoholu?

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 18-09-2012 20:36 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Nie spodziewaliśmy się, że mogłoby być inaczej.
Od czwartku w Zdyni i okolicy obowiązuje prohibicja !!

BW

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 18-09-2012 20:40 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Od czwartku popołudnia działa mafia... :mrgreen:

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-09-2012 22:42 
Offline

Rejestracja: 08-01-2005 20:33
Posty: 118
Lokalizacja: LG
chciałbym poznać odważnego który prohibicję spróbowałby wprowadzić dla autochtonów :mrgreen:
mafia też by nie miała czego tu szukać :lol:

_________________
mateo


Na górę
Post: 19-09-2012 15:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2012 13:27
Posty: 12
Lokalizacja: Reda
Jako że jestem zarejestrowanym użytkownikiem forum dopiero od dzisiaj, serdecznie witam wszystkich Szanownych Forumowiczów. Tak się składa, że od Beskidu Niskiego dzieli mnie szmat drogi (mieszkam w Redzie), ale od kilku już lat wraz z czterema znajomymi wyrywamy się w BN co najmniej na kilka majowych dni. Chcąc uzupełnić tę tradycję również o wyjazdy listopadowe proszę o informację, czy Spotkania Miłośników BN mają charakter otwarty, czy też - ze względu chciażby na ograniczenia lokalowe - istnieje jakaś forma "selekcji"? W jaki sposób można zarezerwować miejsce? Do kogo można się zwrócić w tej sprawie?
Dla większości z Was to pewnie alfabet, dlatego proszę o wyrozumiałość i z góry dziękuję za informacje.


Na górę
Post: 20-09-2012 07:10 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Nie ma żadnej "selekcji". Spotykamy się wszyscy, którzy czujemy coś do BN.
Miejsca w tym roku nie zabraknie na pewno.

Szczegóły podamy na pocz. października - ale wolne możecie rezerwować już teraz. Zaczynamy w piątek, kończymy w niedziele.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 20-09-2012 08:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2012 13:27
Posty: 12
Lokalizacja: Reda
Wielkie dzięki za informacje. Urlop wypisany. Pozdrawiam serdecznie.


Na górę
Post: 21-09-2012 13:58 
Offline

Rejestracja: 06-06-2012 21:10
Posty: 19
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Brenna
Witam.

Miałem organizować trzeci i ostatni w tym roku rowerowy weekend w BN, jednak znalazłem ten wątek...
Czekam więc na szczegóły.

Pozdrawiam.
Interseal M.

_________________
"Ty sobie wisisz, a my tu wszystko musimy na swój rozum brać"


Na górę
Post: 24-09-2012 05:24 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-04-2007 23:44
Posty: 32
Lokalizacja: Nowe Rybie
Podczas zeszłorocznego Spotkania (szczególnie) nastąpiło pewne zderzenie poprawności z prozą zyciową. Przesada była po obu stronach! Prelekcje (niektóre), były przydługie i zwyczajnie nudne. Dodatkowo forma niektórych była wybitnie niestosowna, pozostawiająca naprawdę wiele do życzenia. Czy to coś dziwnego że reakcją dużej części Uczestników był po prostu brak zainteresowania, objawiający się masową konsumpcją.....
@ Szymon, apelujesz o powstrzymanie się od konsumpcji w czasie...... Rozumiem że apelujesz do mnie ......... i do siebie bo obaj ostro.......reagowaliśmy na prelekcje nudne lub merytoryczne.... inaczej!
Żeby było jasne, nie piłem podczas prelekcji p. Gocza i p. Marszałka Edwarda w rzeczy samej!
Ja na takie Spotkanie nie muszę przyjeżdżać, zwłaszcza, jeżeli moje rozumienie formuły takiego spotkania odbiega od rozumienia powszechnego....
Nie po to jadę na kilka dni kilkaset kilometrów żeby wysłuchać banałów i i takich niby rewelacji które mogę sobie bez trudu znaleźć w Necie. Jadę na Spotkanie przede wszystkim dlatego żeby poznać osobiście tych wszystkich wspaniałych ludzi których wcześniej poznałem wirtualnie a także spotkać tych których już znam... I wódki się z Nimi napić, bo ja lubię się czasem wódki napić (sześć dni w tygodniu i czasem w niedzielę).
@ Wojtek, apelujesz żeby Cię oszczędzać, ale czy można oszczędzać kogoś kto szlachetną w rzeczy samej sztukę pijaństwa zdradził na rzecz zupełnie anachronicznej instytucji jaką jest małżeństwo???
Dlatego apeluje (do Organizatorów) o kompromis czyli o pdzielenie ciasta tak aby każdy miał wrażenie że dostał największy kawałek!!!
..................... Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

_________________
Człowiek narodzony z niewiasty dni krótkich jest i pełen kłopotu! Hi 14.1 BG


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 4 57 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl