Wyprawa rozbita na 2 dni
Choć myślę, że jeśli zacząć ją koło 7:00 rano to można objechać w jeden dzień. Zacząłem dość późno bo o 11:00. Na cmentarz nr 60 na Magurze dojechałem o 12:00 (30 min przerwy). Do Zdyni stoczyłem się w godzinę na 13:30. Na granicy byłem około 14:00. Postój i zwiedzanie cmentarza nr 46 to kolejne 40 min. Pod Jaworzyną Konieczniańską byłem dopiero o 15:00 i przez następną godzinę wynosiłem(!) rower na górę, naprawdę straszna mordęga. Potem w dół do przełęczy Regietowskiej i pod górę Obycz, na jej szczyt dotarłem koło 17:00. Potem już tylko z górki z małymi podjazdami i na przełęcz w Blechnarce dotarłem około 17:30. W centrum Wysowej byłem koło 18:00. W Wysowej nocowałem, więc wystartowałem dnia następnego koło 15:00
. Kondycyjnie wysiadałem pod górki, więc do Stawisz dojechałem dopiero na 16:30. Do Brunar koło 17:00. Na szczycie drogi Brunary-Ropa byłem o 17:30 a w Ropie koło 17:45. Całość trasy wychodzi (dla mojego tempa oczywiście) mniej-więcej 8-9 godzin. Co do kilometrów to niestety licznika nie mam, więc trzeba policzyć z mapą