Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 15:09

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7
Autor Wiadomość
Post: 16-11-2010 12:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Lucyno, ksiądz Julian (pozwalam sobie na taką poufałość, bo znam się z nim, realizowaliśmy - my znaczy Magurycz - także wspólnie jeden projekt) z Morochowa ma na nazwisko Felenczak (rodzina z Bartnego) nie Felanczak jak napisałaś... to tak gwoli dbałości o szczegóły.

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 16-11-2010 12:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
Dziękuję za poprawienie literówki. Słabo znam księdza Juliana, tylko kilkakrotnie oprowadzał moją grupę po świątyni. Przeważnie robi to Jego Żona.


Na górę
Post: 16-11-2010 12:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
romaszka pisze:
Próbowałem też znaleźć listę darczyńców (długiej rzekomo) o której wspominasz i nie mogę znaleźć. Pomóż !

proszę bardzo. Rozmawiałam z Księdzem Dziekanem. Darczyńców było bardzo wielu. Ostatnie prace czyli odbudowę zakrystii, przedsionka, odwodnienie, elektryki, ikonostasu ma być w 85 % pokryte z środków unijnych z projektu polsko-słowackiego. Największym problemem jest to, że prace są ukończone ale pieniądze projektowe nie wpłynęły jeszcze na konto.


Na górę
Post: 16-11-2010 13:19 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
A kto się o to pyta? Pytanie było o listę darczyńców, o której pisałaś.


Na górę
Post: 16-11-2010 13:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
kabir pisze:
A kto się o to pyta? Pytanie było o listę darczyńców, o której pisałaś.

Lista darczyńców jest dostępna, ale tylko instytucji na dwóch tabliczkach znajdujących się na zewnątrz świątyni. Trzeci tabliczka - ta unijna powstanie, gdy wpłyną pieniądze. Nie są tylko publikowane dane prywatnych osób m.in. ze względów na ochronę danych osobowych.
Zajrzyj proszę do linku, który podałam. Tam w podziękowaniu są wymienieni darczyńcy. Także w licznych artykułach w prasie i na serwisach są wymienieni darczyńcy, począwszy od Lasów Państwowych, a skończywszy na UG w Komańczy.


Na górę
Post: 16-11-2010 13:39 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Lucyna pisze:
Jeżeli zaś chodzi o listę darczyńców była ona naprawdę długa. Znajduje się ona na stronie parafii w Komańczy.

http://www.cerkiew-komancza.pl/podziekowania.html


Nie rozumiesz sama swoich własnych wpisów :shock: :?:

Nie obraź się, że zapytam. Przyszłaś na forum spamować, trollować? Czy może uprawiać marketing? W takim razie słabo znasz zasady, bądź masz w pogardzie uczestników forum, ich wiedzę. A może, używając Twojego języka, przyszłaś "żerować" na naszej wiedzy?


Na górę
Post: 16-11-2010 13:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-09-2004 09:16
Posty: 211
Lokalizacja: Chorzów
Ależ się dyskusja rozpętała.

A ja tylko chciałam zapytać (wyjaśniam, że nie w celach komercyjnych, tylko z prostej ciekawości) czy odtworzony ikonostas jest kopią dawnego zabytkowego ikonostasu (skąd tamten był przeniesiony to wiem), czy czymś nowym.
Ze zdjęć, które są w Internecie wynika, że raczej nie starano się skopiować starego ikonostasu, ale mogę się mylić.
Stąd pytanie.

Natomiast nie interesuje mnie lista darczyńców, ani też ścieżka przyrodnicza po Komańczy, bo takie informacje można sobie samemu wyszukać w Internecie.

W odnowionej cerkwi jeszcze nie byłam, kiedy tam będę to zapewne będę umiała sama stwierdzić czy ikonostas jest kopią starego czy nie.
Dlatego pytanie kierowałam głównie do tych, którzy tam byli w ostatnich dniach, już po odbudowie.

B.


Na górę
Post: 16-11-2010 13:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
1. Na stronie parafii masz wymienionych darczyńców. Dane są w podanym przeze mnie linku. Nie rozumiem o co Ci chodzi. Czy o to, że nie są one uszeregowane?
2. Spamować? A gdzież Ty widzisz w moich postach spam?
3. Trolować? Proszę o podanie przykładów mego trollingu.
4. Marketing. Tak, zajmuję się także promocją regionu. Niegdyś na forum bieszczadzkie trafiłam służbowo. Potem był pewien projekt unijny w którym nauczono mnie e-marketingu. Część osób kpiąc sobie ze mnie mówi, że kieruję się misją. To prawda, na forach promuję region i wydawnictwa, przeważnie książki.
5. A gdzież Ty widzisz pogardę w moich postach. Nie znam większości z Was, jako tako tylko Szymona. I to jest znajomość na zasadzie: Szymon potrzebuję informacji, pomóż, poradź, załatw to za mnie. Widzę, że jest tu wiele osób z Magurycza. W tym roku zainteresowałam się niszczejącymi cmentarzami, ze stowarzyszeniem, które powstało tak na prawdę dzięki forum także włączyłam się do sprzątania. Sprzątania, bo na niczym innym się nie znamy. Pracowałam też przez trzy dni z Ewą Bryłą. Trudno mi jest zarzucić pogardę dla ludzi, przed którymi chylę czoło.
6. Żerować na Waszej wiedzy. Tu na Forum? Nie. Prędzej na serwisie, nie ukrywam, że jest cholernie dobry. Niestety, specjalizuję się w Bieszczadach, za sobą mam potężny księgozbiór wydawnictw poświęconych regionowi, mam też dużą "sieć kontaktów" więc jeżeli potrzebna jest mi jakaś informacja to korzystam z uprzejmości kolegów i znajomych lub zaglądam do książek. Jeżeli zaś potrzebny jest mi link do jakiejś informacji np. odpowiadając na zadane pytanie na jakimś forum to wrzucam z tego serwisu lub z twoichbieszczadów.


Na górę
Post: 16-11-2010 14:10 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Zasłona z Ewy i Szymona? Sprytnie, ale nie wiem, czy są tym zachwyceni :lol:

Posłuchaj teraz, Lucynko-dziewczynko, której wydaje się, że wszystkie rozumki w Bieszczadzie, w Niskim i w okolicach pozjadała. Wielu osobom, z którymi dyskutujesz, nie jesteś w stanie zaoferować nic. Ani wiedzą, ani księgozbiorem nie błyśniesz :lol: Możesz ewentualnie grzecznie zadawać pytania, na które możesz oczekiwać grzecznej odpowiedzi.
Jak na razie żadnej wiedzy nie prezentujesz, ale dużą pewność siebie i arogancję.


Na górę
Post: 16-11-2010 14:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
Jakiż tam spryt? Jaka zasłona? Jakie imponowanie? Wiedzę jakąś tam mam, jestem typowym dyletantem znającym podstawy kilkunastu zagadnień. Pytanie jeżeli będę chciała zadać to zadam.
Na razie widzę jedno. Pojawiła się nowa, należy popędzić kota lub pokazać jej, gdzie jest jej miejsce. Tak odbieram Twoje posty.


Na górę
Post: 16-11-2010 14:27 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Lucyna pisze:
pokazać jej, gdzie jest jej miejsce. Tak odbieram Twoje posty.


Tak właśnie, to, to, dokładnie to :D Widzę, że zaczynamy się rozumieć.


Na górę
Post: 16-11-2010 14:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
Mamy zupełnie inne podejście do for. Dziękuje Ci za dyskusję. Dzięki niej czegoś się dowiedziałam o cerkwi w Komańczy, pogadałam z ciekawymi ludźmi. To jest plus bycia na forach internetowych. Rozmowa, dyskusja, rozwijanie się, zrobienie czegoś dobrego to dla mnie najważniejsze sprawy. A to, czy jestem na początku szeregu czy na jego końcu tak naprawdę nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia.


Na górę
Post: 16-11-2010 15:45 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Lucyna, przyznam, że średnio podoba mi się powoływanie na kontakt ze mną..., zachwytu brak w każdym razie. Związku z Twoimi tu wpisami nie widzę. Broń swoich wpisów bez powoływania się na "znajomości". Pisząc szczerze: cenię Twoje zaangażowanie, ale więcej warta jest praca niż wklepywanie informacji, zwłaszcza tych niejasnych. Pozdrawiam.

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 16-11-2010 16:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
Hm to przepraszam. Jesteś jedyną osoba którą tu znam. Wyjaśniłam dlaczego tu zarejestrowałam się.
Nie bronię swoich wpisów, po prostu rozmawiam. Co do roboty, to w moim przypadku jest ona połączona z światem wirtualnym. Co do pracy: poprzez znajomości zawarte na forach coś wydarzyło się: powstanie stowarzyszenia, panel historyczny poświęcony Żubrydowi: rajd, widowisko historyczne w Korczynie, konferencja naukowa, dwa cmentarze posprzątane tu i jeden w Wilnie. To właśnie dzięki temu wklepywaniu.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 104 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 20 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl