Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 11:03

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20-09-2007 20:59 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
Witam!!

Chcialem Was zaprosic do wspolnych prac porzadkowych na cmentarzach nr 154 w Chojniku i 170 w Łowczowie. Od razu zaznaczam, ze nie jest pewne na 100%, ze akcja sie odbedzie, ostateczne informacje zostana na tym forum zamieszczone jutro.
Niezdecydowanych informuje, ze pracy w porownaniu z Gladyszowem jest niewiele - dlatego mysle ze w sile 4-5 osob uda sie na obydwu cmentarzach wykonac to, co zaplanowalismy (jesli bedzie wiecej osob - zostana oe wykonane odpowiednio szybciej).
Niestety, na 90% nie bede mogl sie pojawic na oczyszczaniu, wiec jednoczesnie prosze Rosako lub Urulokiego, aby w przypadku pozytywnej decyzji o pracach zorganizowali wszystko.

Tak wiec do jutra.

PZDR
MD - SAOCzIWŚwG

_________________
Kłótnia z idiotą jest jak gra w szachy z gołębiem - nieważne, jak dobrze grasz, gołąb i tak przewróci wszystkie figury, narobi na szachownicę i będzie dumny z wygranej


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-09-2007 12:30 
Offline

Rejestracja: 28-07-2006 22:25
Posty: 107
Lokalizacja: Katowice
Że tak się nieśmiało zapytam - co chcecie robić na 154 ? Byłem tam w czerwcu i wyglądało, że ktoś cały czas o ten cmentarz dba. I żywopłot był ładnie przycięty (najlepiej wyglądający żywopłot z grabu jaki ostatnio widziałem).

Obrazek Obrazek Obrazek


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-09-2007 20:42 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Wiesz, giekaa - od czerwca chwasty urosły a żywopłot się "zmierzwił". Prawdopodobnie byśmy coś tam przypicowali, tak dla wyglądu. Zresztą jakby nie było przy tym cmentarzu nic do roboty to poniżej, przed lasem jest fajna łączka na której można sobie rozpalić grilka i przy kiełbaskach podyskutować o I wojnie :wink: A teraz bez żartów - faktycznie to trzeba by się zająć cmentarzem nr 170 bo jest dosyć dobrze zamaskowany w terenie ale niestety na jutrzejszą akcję nie ma chętnych :cry: Tak że: ODWOŁANE AŻ DO ODWOŁANIA.

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-09-2007 21:23 
Offline

Rejestracja: 28-07-2006 22:25
Posty: 107
Lokalizacja: Katowice
Myślałem, że 154 ktoś się na stałe opiekuje, więc jest dalej zadbany. 170 ciężko znaleźć jak nie ma liści, co dopiero teraz. Ale łączka na grila przy 154 jest faktycznie fajna. Ja sobie mogę tylko pomarzyć o wyjazdach na cmentarze, w Beskidy - nie ma szans, nawet iluzorycznych. A tak poza tym byłem ostatnio bardzo zaskoczony, jak zwiedzałem cmentarze z okręgu VII (początek sierpnia), bo zarośnięte były tylko dwa w Biskupicach Radłowskich nr 257 i 258, pozostałe wystrzyżone.


Na górę
 Tytuł:
Post: 21-09-2007 23:03 
Offline

Rejestracja: 26-02-2006 15:14
Posty: 46
Lokalizacja: Jasło
uruloki pisze:
niestety na jutrzejszą akcję nie ma chętnych


Chętni to by się znaleźli, tylko jak zwykle problem z transportem.

_________________
Pzdr,
TM


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl