Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 15:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 30-07-2006 21:07 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Cytuj:
Padły słowa: "uczciwość", "fachowość".
Co trzeba zrobić, czym się wykazać aby w pełni się uwierzytelnić?


A konkretnie - kogo i o co pytasz :?: :shock: Kto ma uwierzytelniać co mianowicie i przed kim :?: :shock:

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 30-07-2006 22:11 
Offline

Rejestracja: 31-08-2005 20:34
Posty: 277
W ostatnim czasie Stowarzyszenie udowodniło dużą determinację w pracach na cmentarzu w Ropicy jak i Cieklinie (mimo lejącego się żaru z nieba). To działanie musi budzić szacunek.

To pytanie bylo skierowane do pani Bożeny.
Co tu dużo mówić wyczułem w Jej wypowiedzi pewną rezerwę czy może nieufność.
W dalszej części dyskusji skrzętnie nastąpiło załagodzenie sytuacji.

Inną kwestią jest sprawa zainteresowania sprawą cmentarza nr 12 deklarowaną przez p. Redaktor a w szczególności rozmowa z gminą.
Pan wójt jak rozumiem bezradnie twierdzi, że nie zachowala się dokumentacja ani nic co by pokazywalo/mówiło jak cmentarz wyglądał.

Wiem doskonale, że się czepiam a może nadinterpretuje.

P.S.
Uruloki, rozumiem, że to ja jestem żródłem tych Twoich mani przesladowczych :?:


Na górę
 Tytuł:
Post: 31-07-2006 06:10 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Cytuj:
Uruloki, rozumiem, że to ja jestem żródłem tych Twoich mani przesladowczych

Nie - nie cierpię na tą dolegliwość :lol: - choć, fakt - jestem podejrzliwy i lubię sprawdzać i weryfikować posiadane przez siebie wiadomości (także wiadomości podawane przez innych). Może to w dzisiejszych czasach tak rzadka cecha że jest mylona z manią prześladowczą :lol:
Może dzisaj jest tak że:
rzetelność=nadgorliwość,
sceptycyzm=mania :wink: :lol:

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 52 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl