Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 19:29

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
Post: 10-08-2007 08:43 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
Stowarzyszenie Aktywnej Ochrony Cmentarzy z I WOjny Światowej w Galicji zaprasza wszystkich miłośników Beskidu Niskiego i cmentarzy z I wojny światowej do wspólnego oczyszczania cmentarza nr 61 w Gładyszowie-Wirchnem.
Oczyszczanie cmentarza planujemy rozpoczac, o ile pozwolą na to warunki pogodowe, ok. godziny 8 rano w dniu 11 sierpnia (sobota). Stowarzyszenie ze swej strony zapewnia sprzet (kosa spalinowa, grabie itp.), osoby chetne do wziecia udzialu w akcji prosilibysmy o przyjscie z wlasnymi rekawicami i ew. prowiantem :wink:
Ponizej kilka zdjec obrazujacych stan cmentarza w srode 8 sierpnia - zdjecia M. Łopaty

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

Biorac pod uwage dosc niepewna pogode, zgodnie z tradycja w sobote rano na forum bedzie informacja czy prace na cmentarzu beda czy nie.

Pozdrawiam i jeszcze raz zapraszam.

"tchorzliwie ukrywajacy sie pod pseudonimem pazuzu" :mrgreen: :twisted: 8) :lol: Maciej Dziedziak
prezes Zarzadu Stow. Akt. Ochr. CM. z I WŚ w Galicji


Na górę
Post: 10-08-2007 17:42 
Offline

Rejestracja: 21-04-2007 07:42
Posty: 7
Lokalizacja: Warszawa
Czegos sie w koncu nauczyles.
Ktory to rok studiow?
II, III ?
Do magisterium jeszcze sporo sie nauczysz.

pzdr.


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-08-2007 18:32 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Ty zaś mimo siwych włosów niczego się nie nauczyłeś a zwłaszcza obiektywizmu. Pucuj więc idolowi buty, pucuj a łaskawe słowo zapewne cię nie ominie :lol: :lol: I zmień sobie ksywę na "podgórzanin" - będzie bardziej adekwatna do nagłówka strony :lol: :lol:

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-08-2007 18:57 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
jak widać wiejskim burkom z podkarpackiego (nie obrazajac 99,(9)% mieszkancow - znam kilka swietnych osob z tego wojewodztwa)przeszkadza to, co robimy. czemu? bo sami nie potrafia? jakos sie przywyczailem, ze osoby niepelnosprytne potrafia tylko krytykowac, bo sami nie sa w stanie nic zrobic (vide: Ropica Gorna nr 77 - po pewnego bylego forumowicza, ktory kreuje sie na "znawce" cmentarzy, trzeba bylo zjezdzac kilka razy z cmentarza nr 77, bo sam nie trafil, zreszta szybko sie zmyl i wiecej nie pokazal bo praca okazala sie zbyt ciezka)

czy ty nas masz za idiotow? porownanie adresow IP pod ktorymi wystepowali Pogorzanin i byly forumowicz, ktorego nicku nie wymienie, bo jedyne, z czego zaslynal, to straszenie sadem, nie jest zbyt trudne.
na wikipedii tez sie na tobie poznali, banujac cie za ciagle awantury i przemadrzanie sie.

i dla twojej informacji matematyku od siodmej bolesci, zaczynam piaty rok studiow. i jakbys nie zauwazyl (bardzo bym sie zdziwil jakbys w swoim dyrektorskim zadęciu raczyl zauwazyc cos poza koncem swojego nosa) za podpisem umiescilem emotki. wytlumacze ci co one oznaczaja (a ten tekst wpisalem, bo wiem ze czytasz to forum i w swojej glupocie nie omieszkasz skomentowac): ze mozesz mi obrabiac dupe ile chcesz (dobrze wiem ze to robisz), ja to zlewam i smieje sie z ciebie, bo jestes tylko i wylacznie wiejskim kundlem, ktory kazdemu wlazi gleboko do dupy, bo sam jest zbyt cienki zeby osiagnac (jezeli chodzi o cmentarze z I WŚ) cokolwiek.

niniejszym przeprzaszam przystkich czytajacych powyzszy tekst za wulgaryzmy umieszczone powyzej. krytyke madrzejszych ode mnie (a jest ich wielu) przyjmuje z pokora, zwyklym smieciom nie odpuszczam :evil:

tych, ktorzy maja watpliwosci zapraszam na Wirchne, jezeli nie do pracy, to do zwyklej rozmowy, fakty stoja za mna i jest je w stanie potwierdzic wiele osob.

pzdr

jw


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-08-2007 19:12 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
Cytuj:
Czegos sie w koncu nauczyles.
Ktory to rok studiow?
II, III ?
Do magisterium jeszcze sporo sie nauczysz.


pzdr.zapomnialbym dodac jednego: jakim prawem zarzucasz mi cokolwiek, skoro sam na innych forach (zupelnie nie zwiazanych z tematem) popisujesz sie chamstwem i koltunstwem, naruszajac dobre imie wlasciciela tej strony i forum, urulokiego i mnie? spodziewalbym sie po tobie wielu rzeczy, ale az takim upadkiem jestem zdziwiony.

ps: na wikipedii chwalisz sie ze masz dostep do wielu IP i serwerow, mysle ze pozwoli to polaczyc czesci forumowiczow IP z ktorego TERAZ napisales z tym, ktorego uzywales zazwyczaj


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-08-2007 20:04 
Offline

Rejestracja: 02-12-2005 15:10
Posty: 325
Lokalizacja: Krosno
I była chwila spokoju...


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-08-2007 21:38 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Szkoda że u niektórych prywatne żale biorą górę nad rozumem...
Ale cóż - ci co mają żale będą je mieć nadal, my zaś jutro (mam nadzieję) zrobimy COŚ dla sprawy cmentarzy. "Krytyk i eunuch z jednej są parafii - każdy wie jak - żaden nie potrafi." - i tym hasłem żegnam dzisiaj Naczelnego Krytyka Działań Stowarzyszenia Aktywnej Ochrony Cmentarzy.

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 05:36 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
no to co :?: jedziemy :twisted:


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 05:42 
Offline

Rejestracja: 28-12-2004 12:42
Posty: 206
Lokalizacja: Jasło
jedziem, jedziem ;)


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 06:24 
Offline

Rejestracja: 07-11-2006 21:54
Posty: 80
Lokalizacja: Tarnów
Qrde, kiedy oni śpią???

_________________
"Beton i żeliwo" :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 19:45 
Offline

Rejestracja: 28-12-2004 12:42
Posty: 206
Lokalizacja: Jasło
hm... nie zamieści nikt podsumowania dzisiejszych prac w Gładyszowie ? ja niestety mało zdjęć robiłem :oops:


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 21:29 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 20:54
Posty: 78
Będę bardzo wdzieczny , gdy informacje na temat ewentualnych prac będą podawane co najmniej o jeden dzień wcześniej (np.czwartek) :!: , nie codziennie zaglądam na to forum. Żałuję ale wlaśnie z tego powodu nie mogłę być z wami :cry: (nie jestem członkiem stowarzyszenia, ale zawsze jak wiedziałem o pracach to brałem w nich udział, mój e-mail jest ogólnie dostępny). Serdecznie pozdrawiam wszystkich , ktorzy brali udział w tej akcji do następnego spotkania Wacław.


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 22:13 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
to od razu mowimy, ze w nastepna sobote ciag dalszy Gladyszowa nr 61, bo w ciagu dnia dzisiejszego nie udalo nam sie skonczyc cmentarza.

tak ze zapraszamy.

pzdr


Na górę
 Tytuł:
Post: 11-08-2007 22:41 
Offline

Rejestracja: 07-11-2006 21:54
Posty: 80
Lokalizacja: Tarnów
Było nas czterech. Mirek, Kamil i Maciek pracowali od ósmej, ja się troszkę spóźniłem ale mnie pogonili do roboty i nadrobiłem :) Pracowaliśmy do 16 oczyszczając do gołej gleby dolną połowę cm. i trochę karczując zgrubnie w częsci górnej. Groby w dolnej części zostawiliśmy nieruszone z braku ręcznych sekatorów, ale to pójdzie szybko następnym razem. Wynieśliśmy 15 wielkich worów jeżyn i suchego listowia, w dodatku trzeba było rozwłóczyć sterty i przykryć gałęziami żeby nie robić wrażenia wysypiska w lesie obok cmentarza. Teraz za to wygląda jak zbiorowa mogiła :twisted: Konieczną przerwę wymusił na nas deszcz, który posłał nas pod drzewo na jakieś pół godziny.
ObrazekObrazekObrazekObrazekObrazekObrazek

_________________
"Beton i żeliwo" :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 12-08-2007 08:03 
Offline

Rejestracja: 28-12-2004 12:42
Posty: 206
Lokalizacja: Jasło
Zrobiliśmy dużo, ale jeszcze dużo zostało do zrobienia ;) ;) ;)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 39 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl