Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 17:32

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 23-10-2004 00:30 
i znow wyglada ze sam sobie odpowiadasz :?


Na górę
   
Post: 23-10-2004 01:27 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Nadawanie z różnych nadajników przez tę samą osobę, jest tak trywialnym zabiegiem, że nie musisz udawać. Ja nie ruszając się od komputera nadaję z dwóch "miejsc" ;)
Gadasz sam ze sobą, lubisz się słuchać, czytać (pewnie i oglądać).
Choć...
Twoja niechęć do ujawnienia swojej prawdziwej tożsamości (przy równoczesnym budowaniu wielu alter ego) świadczyć może o dużo poważniejszej przypadłości.
Ale jako się rzekło to Twój problem.
Szkoda tylko, że odstraszyłeś prawie wszystkich normalnych użytkowników. Mam nadzieję, że administrator położy kres tej głupocie.


Na górę
Post: 23-10-2004 06:35 
Niktórzy mają oczy szeroko zamkniete.
Tyle literatury a żadnych wniosków...
Przerażające...
Ufff - po prostu jak bym ujawnił swoją tożsamość to mogło by się okazać że nikt nie chce dyskutować. (Poza moltke'm, który raczej nie boi sie podejmować kontrowersyjnych tematów). A tak przynajmniej jest "i straszno i smieszno".

Zresztą jak ci tak zależy to zeskanuj dowód, to sie wtedy przkonamy ktoś ty naprawdę. A tak w ogóle to miałeś juz nie pisać w tym wątku.


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 23-10-2004 12:20 
hehe, dobre. to ja jestem autorem kilku publikacji o cmentarzach, to ja biore udzial w konferencjach poswieconych temu zagadnieniu i pokrewnym :shock: niestety nie widurku, stawiac znaku rownosci miedzy urulokim a pazuzu nie mozna, choc mogliby sobie przez okno porozmawiac. nie wiem juz jak ci to tlumaczyc. ale twoj problem, ty masz manie przesladowcza i urojenia...nie mowiac juz o tym ze zdecydowanie lepiej dziala ci nadajnik niz odbiornik


Na górę
   
Post: 23-10-2004 14:17 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
Jadę do Małastowa zobaczyć co cię tak zabolało.
Dziwne, że poważny facet, autor artykułów i książek, zachowuje się jak trzynastolatka na gigancie.
Ale widzę, że pwoli wchodzisz w sieciową dojrzałość. Jeszcze trochę i będziesz dorosły... :)

ps.
Mów mi Marek


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-10-2004 17:40 
nie mnie zabolalo widurku, bo w malastowie po montazu tabliczek jeszcze nie bylem. dzis odwiedzilem tylko Rope, Łosie (tabliczki przymocowane jak leci, bez zadnego ladu i skladu, na grobach austriackich tabliczki z grobow rosyjskich etc.), Uscie Gorlickie (polecam poszukac jakiegokolwiek krzyza typu rosyjskiego - do usranej smierci mozna sie tym zajmowac bo takowego nie ma, a i same krzyze pozostawiaja bardzo duzo do zyczenia), Smerekowiec (to samo, nie ma krzyza rosyjskiego, choc jest on dobrze widoczny na zdjeciu w Brochu).
w ogole dzisiaj byl bardzo piekny dzien na wycieczki. Rotunda umoczona w chmurze, az mialem ochote tam wyjsc, ale co za duzo to nie zdrowo. humor mi tylko zepsula wyasfaltowana droga z przeleczy malastowskiej do przyslupia :evil:
a co do zachowywania sie w taki a nie inny sposob, odpisujac na twoje posty wydaje mi sie, ze powinienem je przystosowac do poziomu percepcji cwiercinteligenta :evil:


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 23-10-2004 18:23 
Offline

Rejestracja: 17-09-2004 09:49
Posty: 723
No cóż, być głupcem w oczach kretyna - to rozkosz dla smakosza...

A w Małastowie nie widziałem żadnych nowych tabliczek.


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-10-2004 19:57 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
8)


Ostatnio zmieniony 11-03-2007 18:09 przez pazuzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: 24-10-2004 09:01 
Wow, gratulejszyns ! :shock: Masz chyba dobre tempo - jak tak dalej pójdzie to może zobaczysz 500 do końca roku :lol: ! Ja widziałem tylko kilka ale za to z bliska... :wink:

Mylisz się, uruloki wszystkie cmentarze osobiście odwiedziłam przez 4 lata, i mam je sfotografowane. Jeśli myślisz, że pamięć po cmentarzach nigdy nie zginie to jesteś w błędzie ! Dzisiejsze pokolenia myślą tylko o przyszłości i teraźniejszości, a historia to taka rzecz, którą najlepiej wymazać z głowy.... Tylko jeszcze starzy ludzie lub Ci, co są wyjątkowo związani z swoim miejscem zamieszkania wiedzą gdzie znajdują się poszczególne cmentarze. Ty i pazuzu niesprawiedliwie mnie krytykujecie, w końcu każdy ma prawo wypowiedzieć swoje zdanie... Twoja wiedza może i jest duża, ale ja jestem jeszcze młoda i nie możesz ode mnie wymagać fachowej wiedzy. W każdym razie będę pisać, co uważam za stosowne, bo każdy ma prawo do wypowiedzi !


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 24-10-2004 09:04 
Tamten post był mojego autorstwa tylko zapomniałąm o podpisie ;)


Na górę
   
Post: 24-10-2004 16:28 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
8)


Ostatnio zmieniony 11-03-2007 18:10 przez pazuzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
Post: 24-10-2004 16:38 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
8)


Ostatnio zmieniony 11-03-2007 18:09 przez pazuzu, łącznie zmieniany 1 raz.

Na górę
 Tytuł: upps !
Post: 24-10-2004 16:49 
Niechcący namieszałem, taki byłem oburzony że pomyliłem numery cmentarzy. :oops: Oczywiscie tabliczki w których się zakochałem od pierwszego wejrzenia :evil: są zamontowane na cmentarzu nr 65. Jak ktoś odwiedził cmentarz 66 to też dobrze, bo jak miał ze sobą np. pracę Drogomira to mógł sie przekonać jaki jest obecny układ ngrobków w stosunku do pierwotnego, a także przekonać się iż faktycznie podczas remontu (parę lat wstecz) nie wykonano tam tabliczek nagrobnych. :wink: Dla niektórych jednak brak tych tabliczek na 66 to norma i można to skwitować "zawsze tak było". :shock:

No cóż, nigdy nie chciało mi się spamiętać tych pięciuset kilku numerowanych cmentarzy w Galicji Zachodniej 8)


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 24-10-2004 17:35 
No cóż, proszę nie wymagać abym to ja sprawdzała czy tabliczki montowane na nagrobkach są zgodne z prawdą. Przeciez ktoś zleca te remonty i ktoś powinien (ekspert taki jak Ty) te prace odbierać. Mnie też denerwuje to , że np. brakuje krzyży typu rosyjskiego a powinny być!
Ale skoro Ty zauwazyłeś takie błędy to chwała Ci za to. Ale jeszcze większą chwała się okryjesz jeżeli spowodujesz, aby te błędy zostały poprawione. I w tym Cię popieram w całej rozciągłości :wink:


Na górę
   
 Tytuł:
Post: 24-10-2004 17:41 
A propos tabliczek na przełęczy Małastowskiej. Mój tata pamięta iż były one 20 lat temu koloru błekitnego (chyba ze zawiodła go pamięć) a teraz są koloru brązowego. I co Ty na to (dozwolona zmiana czy nie?) :wink:


Na górę
   
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 71 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 43 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl