Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 20:16

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3
Autor Wiadomość
Post: 11-12-2019 21:00 
Offline

Rejestracja: 11-02-2005 18:31
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
mazeno pisze:
> Trzymając w niepewności kulawe forum, robisz złą robotę dla Beskidu Niskiego
wrecz przeciwnie.
mniej gadania o bn, dluzej spokoju w bn.
(...)

Większego idiotyzmu nie można wymyśleć :mrgreen:
Forum Beskidu Niskiego na którym najlepiej nie gadać o bn. ? ... bo wtedy będzie spokój w bn

_________________
heyu, heyu !! Nie masz kleju ?


Na górę
Post: 12-12-2019 08:44 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
jak bedziesz mial 40 tys. forumowiczow, to niech 10% z nich pojedzie raz na rok w bn - i juz masz krupowki.

mnie sie kiedys wydawalo, ze to np. w takim nepalu niemozliwe, bo tam to na weekend nie pojedziesz - a jednak.
korki na sciezkach trekingowych (ze nie wspomne juz o everescie).
idiotyzm?

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 12-12-2019 10:27 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Żeby ostudzić emocje. Chcecie zdjęć z Huty Polańskiej. Oto jedno z nich:
Obrazek
Ma ponad 15 lat. A w Hajstrze też wielokrotnie kwaterowałem. I wiele innych tam zrobiłem ale podzielam opinię, że forum oklapło. Gdybym od czasu do czasu tam nie bywał to z forum nic nowego bym się nie dowiedział. Przykładów mogę mnożyć bez liku.
P.S. A wielu "aktywnych forumowiczów" ma niebywałe zasługi w zamieszczaniu postów, z których, gdyby z nich coś spróbować wycisnąć to nie prócz zera nie da się wykręcić.


Na górę
Post: 12-12-2019 11:50 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
zakapiorze, internet wszystko lyknie.
ksiazki sa lepsze, jesli idzie o szukanie wiedzy.

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 12-12-2019 21:06 
Offline

Rejestracja: 11-02-2005 18:31
Posty: 213
Lokalizacja: Rzeszów
mazeno pisze:
jak bedziesz mial 40 tys. forumowiczow, to niech 10% z nich pojedzie raz na rok w bn - i juz masz krupowki.

mnie sie kiedys wydawalo, ze to np. w takim nepalu niemozliwe, bo tam to na weekend nie pojedziesz - a jednak.
korki na sciezkach trekingowych (ze nie wspomne juz o everescie).
idiotyzm?

Widzę że rozmawianie z przydrożnym słupem jest lepszym rozwiązaniem dyskusja z Tobą
AMEN. Dzięki takim delikwentom jak Mazeno to forum zdechnie ..... (za przyzwoleniem adminów i modów)

_________________
heyu, heyu !! Nie masz kleju ?


Na górę
Post: 13-12-2019 08:24 
Offline

Rejestracja: 18-12-2014 20:50
Posty: 438
alez gleboka argumentacja.

_________________
pzdr
mazeno


Na górę
Post: 13-12-2019 09:15 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
"Kocham Pogórze Przemyskie!". To pierwsze zdanie z książki Pana Stanisława Krycińskiego "Pogórze Przemyskie. Tajemnice doliny Wiaru". Mimo, że mam ją od roku dopiero teraz nadszedł czas, by ją przeczytać, a jest to 54 książka, którą w tym roku czytam (jutro skończę), prócz innych pozycji czytelniczych (czasopisma, gazety, itp.). Mazeno, podzielam Twój pogląd, iż "książki są lepsze, jeśli idzie o szukanie wiedzy".
P.S. W rzeszowskiej "Librze" zapewniali mnie, że w styczniu ukaże się (wreszcie, do miała być w połowie maja br.) druga część tej pasjonującej lektury a przy tej okazji autor osobiście ją zaprezentuje.
A Pogórze Przemyskie "zaliczyłem" tego roku tylko jeden raz i nawet przypadkowo posłużyłem za "przewodnika" po znajomych okolicach (i nie musiałem korzystać z promu, bo w tzw. międzyczasie zbudowano most na Sanie) dla napotkanego na trasie małżeństwa cyklistów. Póki co szykuję się do przygotowania formy na następny sezon.
Pozdrawiam Szanowne-zupełnie niepotrzebnie-spierające się strony.


Na górę
Post: 17-12-2019 22:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Czy naprawdę nie ma ani jednej dokumentacji fotograficznej z tego wydarzenia? :?
Jakiś link do innej strony, FB, czy coś?

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 18-12-2019 08:50 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Takie bardzo pozytywne zjawisko obserwuje ostatnio. (nie tylko na Spotkaniach). Coraz więcej ludzi koncentruje się na dobrej zabawie, nie na robieniu zdjęc. Jak pamiętam imprezy jeszcze dwa-trzy lata wstecz, to często było tak, że dobrze bawi się procent - a reszta kręci i pstryka. Teraz pewnie wszyscy tak dobrze się bawili, że nie myśleli o dokumentacji.

BTW. Gdzieś na FB mignęły mi jakieś zdjęcia, znajde potem to podrzucę.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 19-12-2019 16:51 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
Alan pisze:
Czy naprawdę nie ma ani jednej dokumentacji fotograficznej z tego wydarzenia?
Nie mam o to żalu, chociaż chętnie bym coś o spotkaniu poczytał.

HM pisze:
Takie bardzo pozytywne zjawisko obserwuje ostatnio. (nie tylko na Spotkaniach).

Coraz więcej ludzi koncentruje się na dobrej zabawie
1. Nie tylko na takich spotkaniach miłośników BN, ale ogólnie na bliskich spotkaniach z BESKIDEM NISKIM.
2. Nie tylko na zabawie się koncentruje. Coraz więcej ludzi BN zostawia dla siebie lub mniejszych kręgów. Zostawia w sercu i pamięci, a wrażeniami i fotkami dzieli się sporadycznie, albo w ogóle.

Dla przykładu, taki bardzo aktywny w BN forumowicz Kulczyk (chyba nie będzie miał mi za złe co tu ujawnię). Dziś wraca do domu z 10 ! (dziesiątego) tegorocznego spotkania z BN. Kiedyś na różnych forach za każdym razem dzielił się wrażeniami z tych pobytów. Dziś coraz częściej zostawia to dla siebie i bliskich. Należę do tych szczęśliwców, co od czasu do czasu z Kulczykiem szwendają się po BN.
Człowiek często bywa rozdwojony, ja też. Wielu miłośników BN chciało by się z innymi dzielić tym co się w BN przeżyło, tym co się widziało, ale z drugiej strony jest postawa przedstawiona przez mazeno
mazeno pisze:
mniej gadania o bn, dluzej spokoju w bn.
cieple kluchy i hipsterka rzadziej zajrzy.
potrzebne wam tlumy turystow?
mi nie.

Mi taka postawa jest coraz bliższa.


Na górę
Post: 20-12-2019 11:37 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Ja tak bardzie ogólnie, niekoniecznie o BN.
Zawsze bawiła mnie sytuacja, w której jak dzieje się coś fajnego, to spora grupa to uwiecznia zamiast brać w tym fajnym udział. Potem chwila mija i zostają zdjęcia i filmiki. Ja tam wolę mieć wspomnienia szczęścia, niż zdjęcia czyjegoś szczęścia.
Przyfilozofowałem, przepraszam za OT.

Filmik:
https://www.facebook.com/10000583675373 ... 0443/?t=10

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 21-12-2019 14:36 
Offline

Rejestracja: 24-11-2009 10:14
Posty: 246
Po tylu latach, po tylu spotkaniach takie genialne spostrzeżenia HM, brawo !


Na górę
Post: 22-12-2019 11:07 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
Oj, nie bądźcie żyłusy i egoiści.
Możecie nie pisać o szczegółach imprez wieczornych. Kto nie uczestniczył w zabawie, nie musi znać szczegółów. Możecie nie wrzucać zdjęć, nie zachwalać imprezy i prelekcji, co było robione po wcześniejszych spotkaniach.
Podajcie sucho, bez ochów! achów! trasę sobotniej wycieczki. Szliśmy...doszliśmy (weszliśmy)...wracaliśmy...


Na górę
Post: 23-12-2019 15:26 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
OK. No to było tak: (Subiektywnie).
W piątek wycieczka w minimalnym gronie do kapliczki na Paryszowskie. Po kolacji lekcja tańca łemkowskiego, biesiada i degustacja lokalnych specjałów.
W sobotę główna grupa poszła na Węgry do Havranca, mniejsze grupki do Ciechani i na Baranie. Popołudniu prelekcje zgodnie z planem - https://www.facebook.com/sercu.bliski.b ... =3&theater - mi subiektywnie najbardziej podeszła rozprawa Wojciecha Wierdaka o przestrzeni wsi łemkowskiej. Bardzo fajnie opowiadal też Łukasz Łuczaj, Romana Frodymę i Krzysztofa Buczka opuściłem, ale podobno były bardzo wciągające. Tadeusz Gajewski ciekawie i z pasją - tu jednak jestem empirykiem i dużo bardziej niż słowa przemawiają do mnie efekty. Efekty zaś zacne i Tadeuszowe i Pastorowe i jeszcze różne inne ciekawe.
Film - Film bomba plus bardzo ciekawa opowieść o jego powstawaniu.
Wybaczcie lakoniczność ;)

Zdjęcia robił Pastor ręką własną, może tu zajrzy i się pochwali.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 23-12-2019 20:57 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
Można było coś wyskrobać o Spotkaniu? Można. Bez ochów! achów! Tak trzymać.
Dzięki.
Więc i ja wrzucę coś o innym spotkaniu, które miało miejsce 2 tygodnie wcześniej. Wątek jest na forum:
viewtopic.php?f=20&t=8089&p=48601#p48601


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 45 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 55 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl