Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 16-09-2019 21:32

Strefa czasowa UTC+01:00

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 9
Autor Wiadomość

turpin pisze:
Liczy się wielkość kotleta. I to, że można go zamówić nad ranem.

Wielkość nie była jakaś oszałamiająca...ale rzeczywiście, czynne 24/24 i to jest atut!!
ps. Nie poszukuję gwiazdek, bo ich w Niskim czy w Bieszczadach szukać ze świecą...zresztą tyle lat żywiłem się mielonką turystyczna, że już chyba nie doceniłbym walorów kawioru astrachańskiego. Po prostu jak ktoś coś poleca, to niechby miało to jakieś uzasadnienie
"Również polecam sklep spożywczy w Barwinku"...jest jedyny więc konkurencji nie ma a mimo to pani jest miła i uczynna. Wychodziłem rano z Barwinka, przed otwarciem sklepu...wieczorem zostałem poinstruowany gdzie zostawiane jest rano pieczywo, ile co kosztuje i gdzie zostawić pieniądze. :) ...A sklep jest otwarty tak długo jak długo stoi przy nim rower.
Pozdrawiam

Widzę parę wpisów o tym że dobrze i niedrogo można zjeść w Wysowej w Arkadii.Tak się składa że z dziewczyną zmarznięci po wspinaczce weszliśmy do Arkadii nie na górę a na dól.Była godzina 19 na dole nikogo wzięliśmy sobie karty dań widać było sporo dań z rydzami ja poprosiłem o placek po węgiersku i grzane piwko-kobieta pierogi z rydzami(nie było dania w karcie)i barszczyk-dania były gotowe już w 10 minut-ceny bardzo przystępne.Jedyny minusże tam na dole było konkretnie zimno.

O tych 2 karczmach obok siebie napisze tylko że ceny konkretne mają i czas oczekiwania 60 minut mimo średniego obłożenia sali to jak dla mnie zbyt wiele.

Następnym razem musze zwiedzić karczmę u Karola tam idąc w stronę Blechnarki z kuchnią gruzińską.

Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 122 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 9

Strefa czasowa UTC+01:00