Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 16-04-2024 07:48

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna
Autor Wiadomość
 Tytuł: I po spotkaniu
Post: 25-11-2012 20:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Wszystkim za atmosferę, rozmowy, historie, wycieczki (mniej lub bardziej planowe), rydzyki w zalewie i ogólnie za miłe chwile w Beskidzie dziękuję!

I do zobaczenia za rok:)


Na górę
Post: 25-11-2012 21:08 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Dziękuję wszystkim za uczestnictwo w spotkaniu jak zwykle liczne przybycie.
W zgodnej opinii tegoroczne spotkanie zostało uznane za najlepsze z dotychczasowych.
Pogoda nam dopisała, wycieczki (te w ciągu dnia i nocne) udane, przy okazj spotkania zrobiono kilka pożytecznych rzeczy.

Szczególne podziękowania dla Pani Zosi - właścicielki ośrodka w Zdyni, któa przyjęła nas (jak zwykle) w sposób wyjątkowy.
Nie mozna wspomnie wszystkch spośród blisko 70 uczestników jednak szczegolne podziekowania dla
Jarka "Demka" Surowicznego i Wojtka HM'a za współorganizację
wszystkim prelegentom, którzy w tym roku spisali się "na medal"
Tadziowi Seniorowi za pogodę ducha i niesamowitą nocną eskapadę na Rotundę
chłopakom z Redy za wytrwałość i pozytywną energię
Jankowi i Małgosi za prowadzenie wycieczki
Mirze za wspaniałe rydze,
Roncziemu i Anecie za to, że przyjechali we trójkę
Dorocie i Włodkowi za pogodę ducha i realizację projektu naklejek
Bogusiowi za wytrwałość na szlaku
Długiemu za wskazanie drogi do "jelonka"
Nie sposób wymienić wszystkich, z pewnością napiszę więcej w materiale, który już wkrótce na stronie (zdjęcia lub opis)

Jednakże do tej beczki miodu muszę dodać łyżkę dziegciu. Jesteśmy bardzo zawiedzeni, iż spośród blisko 70-ciu uczestnikó do puszki na działalność Magurycza przy odnawianiu kapliczki na Długim zebrano jedynie 337 zł
Zobowiązalismy gości do wpłaty w wysokości 10 zł a jak wynika z prostego rachunku - do puszki wrzuciło tą symboliczną kwotę niewiele ponad połowa gości...

Pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję
Bartłomiej Wadas

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 25-11-2012 22:20 
Offline

Rejestracja: 06-06-2012 21:10
Posty: 19
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Brenna
Dzięki i z mojej strony dla Organizatorów za spotkanie.
Dzięki także dla Staszka współlokatora i wszystkich uczestników.

Aha! Być może ktoś znalazł na parkingu lub na drodze gumowe, czarne klapki rozmiar 46. To moje. Położyłem na dach samochodu i pojechałem. :lol:

Do zobaczenia.

_________________
"Ty sobie wisisz, a my tu wszystko musimy na swój rozum brać"


Na górę
Post: 25-11-2012 22:57 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2012 13:27
Posty: 12
Lokalizacja: Reda
Witajcie,
W imieniu wszystkich "chłopaków z Redy" gorąco dziękuję za niezwykłą atmosferę. Czuliśmy się jak wśród bliskich nam osób, które znamy od dawna, a tymczasem było to nasze pierwsze spotkanie. Z pewnością nie ostatnie...

Pozdrowienia z Redy,
Irek


Na górę
Post: 26-11-2012 06:42 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
Ja też dziękuję za spotkanie. To było moje pierwsze :). Poznałem bardzo ciekawych i wartościowych ludzi.
Pozdrawiam
Lukasz

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 26-11-2012 06:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
Poniżej link do mapy z trasą jaką prześliśmy razem z Długim.
http://www.endomondo.com/workouts/109455826
Pozdrawiam
Lukasz

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 26-11-2012 08:05 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
To moje trzecie już spotkanie ale z tego będę miał pewnie najmilsze wspomnienia. Również przyłączam się do podziękowań dla organizatorów, prelegentów jak i wszystkich uczestników spotkania (wspomnę jeszcze o Szymku, bo to on w gruncie rzeczy doprowadził Was do "jelonka", choć drobne kłopoty mieliście ale to wina sprzętu i pogody ;) )
Podczas prelekcji troszkę skóra mi cierpła gdy słyszałem pytania z boku: "czy ta prohibicja jeszcze obowiązuje" (ukłony dla Miry ;) ) jako że w sumie czułem się "sprawcą zamieszania", ale myślę, że kto chciał to i tak dawał sobie radę.
Szczególne pozdrowienia dla T.K. - pies na pewno mu jest wdzięczny, że nas nie uwięził :-)
Tak więc do zobaczenia za rok (a może i wcześniej przy pracach nie tylko z Maguryczem ale i z T.K.)


Na górę
Post: 26-11-2012 18:59 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
:D :D :D

VIII spotkanie miłośników Beskidu Niskiego przeszło do historii. „To już 9 lat istnienia portalu www.beskid-niski.pl" podkreślali uczestnicy 8 spotkania, które w dniach 23-25 listopada odbyło się w Zdyni koło Gorlic.
Czas szybko leci. Wspomniany portal opisuje wszystko, co dotyczy tego urokliwego terenu południowej Polski. Zajmuje się ciekawą historią, opowieściami ludzi, współczesnymi wydarzeniami, fauna, florą, zanikającymi zawodami, nowymi inicjatywami i inwestycjami, projektami unijnymi…

http://www.radio.rzeszow.pl/aktualnoci- ... go-w-zdyni

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 26-11-2012 20:14 
Offline

Rejestracja: 21-11-2012 20:55
Posty: 2
Bardzo miłe wspomnienia, wiele ciekawych wrażeń za sprawą dobrych organizatorów i uczestników pełnych przychylności oraz uśmiechu . Wysoko oceniam prezentacje i prelegentów. Za to wszystko Bardzo Dziękuję i Serdecznie Pozdrawiam, a współlokator z pokoju nr 5 niech szuka pretekstu, by przyjechać do Zdyni z rodziną i poszukać klapek ( na Allegro zauważyłem klapki znalezione w Sękowej w opcji Kup Teraz - 600 zł! :wink: )
Cześć - Staszek


Na górę
Post: 26-11-2012 20:41 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Dziękuje wszystkim... Za uśmiechy, za głośne śpiewanie, za ciekawe prelekcje, za fascynujące dyskusje. Za niesamowite, pełne wrażeń nocne wycieczki. Za grzybki, smalec, ogórki... i czego tam jeszcze nie pamiętam - a mam powody żeby podziękować. Za mnóstwo pozytywnej energii. Ciężko by było wszystkich wymienić, ale każdy wniósł na spotkanie coś dobrego - i za to wielkie dzięki!
Tak się pozytywnie nakręciłem, że starczy mi chyba.... do poprawin na Magurze ;)
Szczególnie podziękowania dla Pani Zosi - za całokształt.


PS. W Żdynii została para ochraniaczy zwanych gdzieniegdzie stuptutami - w kolorze czarnym. (podobne chyba miał Arjano?) Oraz para damskich (chyba, nie znam się na modzie) rękawiczek - również w tym kolorze. Fanty owe do odebrania w OSW.

Do następnego ;)

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 26-11-2012 21:12 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Miło było znowu spotkać bratnie dusze. W moim przypadku już czwarty :wink:
Pozdrawiam wszystkich obecnych ciałem i tylko duchem.
Dzięki i do następnego, już za nie cały rok :P

PS. tego błądzenia do "jelonka" nie było aż tak dużo :) , bywało duużo gorzej :D .


Na górę
Post: 27-11-2012 01:53 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
I ja dziękuję WSZYSTKIM :D Dodam, że sobota, dzięki pewnemu zdjęciu stała się tym dniem, na który czekałem przeszło 20 lat!

Do następnego!

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 27-11-2012 08:09 
Offline

Rejestracja: 27-10-2012 19:34
Posty: 21
Lokalizacja: Jasło
Zazdroszczę Wam tego spotkania i atmosfery. Miałem pojechać ale... rozchorowałem się. :x Może w przyszłym roku.
Pozdrawiam
Marek

_________________
www.marekskruch.pl


Na górę
Post: 28-11-2012 08:37 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
http://www.beskid-niski.pl/index.php?po ... skid999998

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 28-11-2012 13:58 
Offline

Rejestracja: 15-02-2007 19:40
Posty: 116
Lokalizacja: Poręba Radlna
Również wszystkim dziękuje.
Szczególnie marynarzom z Redy za trudy podróży i chęci do pracy przy kapliczce i na cmentarzu.
Zapomnijcie o wszystkich uchybkach jakie popełniłem.
To niestety mój ostatni udział w "Spotkaniu" bo proponowałem zmianę terminu na drugi lub trzeci łikend października,ale dyrekcja nie poddała wniosku pod głosowanie,twierdząc arbitralnie,że w tym terminie nikt nie przyjedzie.
Poprostu się obraziłem.
Wracając do tego co za nami:
Przy sprzątaniu auta znalazłem małe,czarne etui z wizytówkami oraz legitymację(UB) :D na nazwisko Janusz.Chyba podrobiona,bo na froncie orzeł z koroną :D .
Oprócz tego znalazłem czarną frotkę do włosów i bardzo mnie to dziwi,bo do wozu "słonecznego patrola" jak go nazwaliście,kobiety nie mają wstępu.I jaszcze zlota moneta o nominale 0,02PLN.

Długi-U Ciebie hierarchia jak u Obamy.
Jak jadą w piątek po robocie na działkę,to pierwszy do helikoptera wsiada Pies,za nim Miszel a na końcu Barak.
Umnie jest trochę inaczej.Najpierw grzybki kosztuje żona,później pies a na końcu ja.

Wszystkim umknęło bardzo ważne wydarzenie jakie toczyło się równolegle do Naszego Spotkania,więc je opiszę.
Otóż w beskidzkiej głuszy,w późnych godzinach nocnych,odbyło sie spotkanie na szczycie przedstawicieli klubów Torcida Smerekowiec i Piasta Gliwice.Umowę o wzajemnej współpracy i przyjaźni podpisali ze strony Torcidy członek zarządu Grzegorz W. a Piasta wiceprezes Bartłomiej W.
Przedstawiciel Torcidy zapewnił o nieustannym pochodzie w górę tabel i szczebli ligowych.Ma sie tak stać dzięki pozyskaniu sponsora strategicznego tj. mleczarni w Nowym Targu produkującej mleko marki HEJ! w kartonie,z surowca pozyskiwanego wyłącznie od dostawców z Beskidu Niskiego,oraz dzieki pomocy "Fryzjera".
Przedstawiciel Piasta zadeklarował marsz drużyny w kierunku odwrotnym,aby oba kluby mogly występować na jednakowym poziomie rozgrywek.
Obrady prowadził sprawnie i energicznie Pan Wojciech S. prezes Wszechpolskiego Stowarzyszenia Kibiców RP i dzięki jego zdecydowanej postawie kluby wprowadziły do umowy punkt,że żadna ze stron nie podejmie podobnej współpracy z Cracowią,Wisłą ani Legią,bo Pasy to kaktusy(lub jakoś podobnie)a Wisła i Legia są podobnego pokroju.
Spotkanie przebiegło w miłej,kulturalnej atmosferze.
Tadek
PS.Kiedy poprawiny na Magurze?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę 1 2 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl