Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 09:09

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 28-11-2012 17:18 
Offline

Rejestracja: 24-11-2009 10:14
Posty: 246
Szanowni Forumowicze ! Może jednak warto podyskutować na temat terminu spotkania. W pażdzierniku jest trochę dłuższy dzień, zwykle jest trochę cieplej. Moim zdaniem pomysł Tadeusza jest dobry.


Na górę
Post: 28-11-2012 17:53 
Offline

Rejestracja: 25-11-2006 11:21
Posty: 78
Lokalizacja: Gorlice
Teraz kolej na mnie.Jako że dotarłam dość późnawo, byłam pod wrażeniem atmosfery a przede wszystkim "obowiązującej prohibicji."Dzięki za miło spędzone godziny, za dużą dawkę nowych informacji, za to że chciało się Wam przybyć z dalekich stron w nasz piękny Beskid Niski,by chociaż chwilę być razem. Do zobaczenia za rok w listopadzie./może będzie więcej rydzyków/ :D


Na górę
Post: 28-11-2012 22:19 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Czarna frotka do włosów pochodzi prawdopodobnie z mojej kieszeni. To skąd i dlaczego to już dłuższa historia:)


Na górę
Post: 02-12-2012 16:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 19-09-2012 13:27
Posty: 12
Lokalizacja: Reda
Nawiązując jeszcze do atmosfery spotkania, a szczególnie jego piątkowej odsłony, podaję link do śpiewnika piosenek łemkowskich i ukraińskich, z którego korzystaliśmy przygotowując się na odwiedziny Maksyma w Żdyni:

http://maluch.elka.pw.edu.pl/index.php? ... emkpl.subp

pozdrawiam serdecznie


Na górę
Post: 04-12-2012 18:12 
Offline

Rejestracja: 06-06-2012 21:10
Posty: 19
Lokalizacja: Bielsko-Biała/Brenna
LIRB pisze:
Nawiązując jeszcze do atmosfery spotkania, a szczególnie jego piątkowej odsłony, podaję link do śpiewnika piosenek łemkowskich i ukraińskich, z którego korzystaliśmy przygotowując się na odwiedziny Maksyma w Żdyni:


Atmosferę piątkowej nocy będę dłuugo wspominał właśnie dzięki Kaszubowi śpiewającemu łemkowskie pieśni jak własne. :)

Pozdrowienia z Beskidu Śląskiego.
Mariusz

_________________
"Ty sobie wisisz, a my tu wszystko musimy na swój rozum brać"


Na górę
Post: 05-12-2012 12:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
HM pisze:


PS. W Żdynii została para ochraniaczy zwanych gdzieniegdzie stuptutami - w kolorze czarnym. (podobne chyba miał Arjano?)


Hi! No tak, skleroza nie boli, nie mogłem ich znaleźć po powrocie do domu a usilnie chciałem wyczyścić z beskidzkiego błotka :) Miały takie charakterystyczne pomarańczowe odblaski. Będzie pretekst by ponownie odwiedzić Beskid i panią Zosię. Dzięki niej po raz pierwszy zebraliśmy podczas wycieczki prawie 2 kg rydzów. Z masełkiem były wspaniałe. Teraz wiemy gdzie skubańców szukać.

Dzięki wszystkim za atmosferę, prelekcje, bardzo ciekawe. Zakupione fanty czekają na "mikułajowy" worek, będą się podobały, zwłaszcza misterne krywulki pani Ani i drewniane cuda Roncziego.

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 37 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl