Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 19-04-2024 21:17

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-11-2011 23:10 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Operację "VII-me Spotkanie Miłośników Beskidu Niskiego - Lipowiec 2011" uważam za zakończoną.

Bardzo dziękuję wszystkim (prawie) prelegentom za świetne, merytoryczne wykłady.
Dziękuję również wszystkim uczestnikom za liczne przybycie do Lipowca oraz za udział w VII-mym Spotkaniu

Szczególne podziękowania składam na ręce Wojtka (jak zawsze), Włodka oraz Szymona

Jednocześnie przepraszamy za wszelkie niedociągnięcia ze strony organizacyjnej a mamy nadzieję, że było ich niewiele.

Zachęcam do składania uwag, podsumowań, skarg i zażaleń (jęsli takowe się pojawią).
Bardzo proszę również o składanie "na gorąco" po spotkaniu, propozycji które pozwolą nam lepiej przygotować kolejne VIII-me Spotkanie Miłośników Beskidu Niskiego.

Bartłomiej Wadas

p.s. Niestety w tym roku czuwanie nad sprawami organizacyjnymi (a było ich w tym roku zdecydowanie więcej niż w latach poprzednich) nie pozwoliło mi wykonywać zdjęć w sobotni wieczór. Bardzo proszę o podzielenie się swoimi zdjęciami w celu stworzenia galerii z VII-go Spotkania

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 28-11-2011 00:06 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-04-2007 23:44
Posty: 32
Lokalizacja: Nowe Rybie
Nie wiem czy to dobre miejsce na tego typu apel ale korzystam z okazji by zwrócić się do Szanownych Uczestników VII Spotkania z osobistą prośbą.
Chodzi o to że ktoś przez pomyłkę, powtarzam, przez pomyłkę zabrał mój egzemplarz książki "Inwentarze zabytków powiatu limanowskiego". Ta książka ma dla mnie dużą wartość, podarował mi ją jeden z autorów, T. Łopatkiewicz.
Książka ta traktuje o terenach i obiektach które żywo mnie interesują.
Bardzo proszę o zwrot, chętnie pokryje koszty!
...................................................................................Pozdrawiam + Pastor ręką własną




Książka była bez dedykacji (T. Ł. miał mi ją podpisać w bardziej sprzyjających warunkach) więc łatwo można było się pomylić i tego się będę trzymał bo absolutnie nie mogę uwierzyć że ktoś mi tą książkę po prostu zajebał!!! + P....

_________________
Człowiek narodzony z niewiasty dni krótkich jest i pełen kłopotu! Hi 14.1 BG


Na górę
Post: 28-11-2011 08:23 
Offline

Rejestracja: 16-12-2007 11:15
Posty: 68
Lokalizacja: Jasło
Witam !!!
Miło znów było spotkać tak zacnych ludzi związanych sercem duszą i umysłem z Beskidem Niskim
porozmawiać podzielić się własnymi przeżyciami które miały miejsce 2011 roku . Dzięki takim spotkaniom człowiek może być bardziej świadomy Historii Małej Ojczyzny jaką jest Beskid Niski i wiem że w 2006 roku nie popełniłem błędu wracając tu z emigracji z Irlandii Północnej jednak moje miejsce jest TU w BESKIDZIE NISKIM !!! Dziękuję Wszystkim za uśmiech ciepło za to że jesteście . ( oprócz człowieka który narobił na tak zacnym spotkaniu OBORY każdy wie o kogo chodzi )
Podziękowania dla Organizatorów Bartka i Wojtka DZIĘKUJĘ :) :) :)


Ronczi - Życie nie polega tylko na realistycznych dokonaniach , ale także na mistycznych wizjach nieznanego nam świata

Krzysztof R.

_________________
Kocham Beskid Niski


Na górę
Post: 28-11-2011 20:16 
Offline

Rejestracja: 02-10-2007 10:47
Posty: 11
Lokalizacja: kATOWICE
Jejku jak ja Wam zazdroszcze tych spotkań!

_________________
Ropki..to moje miejsce na ziemi..moja Arkadia..
tutaj sie wszystko zaczyna i ..kończy..


Na górę
Post: 28-11-2011 23:30 
Offline

Rejestracja: 28-11-2011 22:53
Posty: 1
Witam wszystkich, których poznałam w Lipowcu i znajome twarze jeszcze ze Zdyni. Wracałam w niedzielę z mieszanymi wrażeniami po sobotnim wystąpieniu (nie chcę pamiętać kogo). Nic to! Dziś najmilej wspominam wycieczkę na Kamień! Zobaczyłam cmentarze, o których istnieniu nie wiedziałam. Pewnie kolega (nie wiem jak ma na imię), z którym intensywnie myślałam skąd jest naprawdę ta inskrypcja na tabliczce przy ostatnim cmentarzu po polskiej stronie, też już wie, że to z Łużnej Pustki nr 123. A warto ją przypomnieć: "Za życia skłóceni, śmiercią pogodzeni, razem złożyli tu kości. Gdyż nie to ważne, kim byli, co dotychczas znaczyli, lecz, że dochowali wierności!".
Dziękuję organizatorom i pozdrawiam


Na górę
Post: 29-11-2011 00:15 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-04-2007 23:44
Posty: 32
Lokalizacja: Nowe Rybie
Wszystkich,kogo tylko dane mi było spotkać w Lipowcu i okolicach ciepło i serdecznie pozdrawiam dziękując równocześnie za miłe chwile razem spędzone! Szkoda że tak krótko.....
Chciałem podziękować Organizatorom, Adminowi oraz Wojtkowi HM który jak zwykle stanął na wysokości zadania (i dzielnie znosił moje kaprysy).
Pozdrawiam wszystkich Szanownych Uczestników z nadzieją że nie jest to ostatnie Nasze spotkanie. Do zobaczenia! + Pastor mp

_________________
Człowiek narodzony z niewiasty dni krótkich jest i pełen kłopotu! Hi 14.1 BG


Na górę
Post: 29-11-2011 14:27 
Offline

Rejestracja: 25-11-2006 11:21
Posty: 78
Lokalizacja: Gorlice
Jestem pod wrażeniem pięknej okolicy, ciekawych dysput nocnych,naprawdę interesujących prelekcji. Dziękuje wszystkim za wspólne przebywanie a przede wszystkim organizatorom za ich wysiłki. Szkoda że nie było więcej "wolnego czasu', bo nie zdążyłam się ze wszystkimi przywitać, nie mówiąc już o pożegnaniu./ tu żegnam Włodka, Dorotkę , Janka i innych/Jeszcze raz dziękuję dobrym ludziom, którzy mnie przywieźli i odwieźli/Pastor, Janusz i Gosia/.Do zobaczyska za rok w innym miejscu :D .


Na górę
Post: 29-11-2011 16:44 
Offline

Rejestracja: 14-03-2011 19:34
Posty: 15
Zarzućcie jakieś zdjęcia ze spotkania jak macie


Na górę
Post: 29-11-2011 19:39 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Serdeczne podziękowania dla organizatorów oraz wszystkich uczestników zlotu i prawie wszystkich prelegentów.
Szczególne podziękowania dla Patora i Miry (za podwózkę plecaka bo o towarzystwie nie muszę wspominać) oraz dla mojego współspacza - surowicznego (za podwózkę do Dukli też).
P.S My tak grzecznie piszemy o pewnym prelegencie, ale myślę że należy opisać z imienia i nazwiska (a nawet dwóch) zachowanie rzeczonego doktora, żeby inne osoby, które będą miały wątpliwą przyjemność się z nim spotkać, od początku zdawały sobie sprawę z kim mają do czynienia. Decyzję o tym zostawiam jednak Bartkowi (i osobom z którymi będzie rozważał podjęcie takiej decyzji).


Na górę
Post: 29-11-2011 21:14 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Witam i pozdrawiam wszystkich z którymi miałem przyjemność spotkać się w Lipowcu na szlaku i na prelekcjach. Słowa uznania dla organizatorów i prelegentów (prócz jednego). Już dziś zaczynam odliczać czas do następnego VIII spotkania. Gorące pozdrowienia również dla tych którzy nie mogli być z nami, a byli obecni jedynie duchem. A co do zdjęć to swoje już wysłałem Bartkowi i pewnie niebawem ukażą się na stronie.


Na górę
Post: 30-11-2011 10:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31-05-2007 16:55
Posty: 642
Lokalizacja: Gdańsk
Witam Was po dłuższym milczeniu, żałuję, że nie mogłem dotrzeć do Lipowca, ale za rok na pewno przyjadę, bo przekonałem się już dwa razy, że warto. Musżę to powiedzieć: Lipowca, wycieczki na Kamień, ciekawych prelekcji i - jak się domyślam - wspaniałej atmosfery, to ja Wam po prostu, zwyczajnie, po ludzku zazdroszczę. Już teraz szykuję się na kolejne spotkanie (zaczynam się pakować:). Co do prelegenta, o którym nie warto pisać, to dołożę starań, żeby doktorem nie został.
Pozdrawiam

_________________
"Swięty Mikołaju, opowiedz jak to było, jakie pieśni śpiewano, gdzie się pasły konie"


Na górę
Post: 30-11-2011 18:08 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011 17:45
Posty: 107
Pięknie zimowo bajkowo było na Kamieniu

Obrazek

a i później prelekcje i nalewki były zacne

Dziękuję i do zobaczenia
do zobaczenia na cmentarzu - cieszę się, ze poznałem ludzi z Magurycza


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 12 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 69 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl