Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 20-04-2024 05:43

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna
Autor Wiadomość
Post: 16-11-2011 21:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-04-2007 23:44
Posty: 32
Lokalizacja: Nowe Rybie
HM pisze:
Potwierdzam rezerwację wszystkich zgłoszeń z tego wątku.

............................. liczba posiłków będzie ściśle wyliczona,..............


Rozumiem że napojów gorących (kawy, herbaty itd) nie trzeba rezerwować ale na tzw. wszelki wypadek informuje że kawę pije z dużą ilością mleka, nie używam cukru etc. etc....
Celowo nie wspominam o alkoholu bo zostałem prawie abstynentem (chociaż niezbyt ortodoksyjnym).
.......................................................................................................................Pozdrawiam + Pastor ręką własną

_________________
Człowiek narodzony z niewiasty dni krótkich jest i pełen kłopotu! Hi 14.1 BG


Na górę
Post: 17-11-2011 09:34 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Herbaty, kawy, cukru... wody....
Zabraknąć nie powinno.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 17-11-2011 22:29 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Witam. Rezerwuję tylko obiad w sobotę, na razie tylko dla mnie. Chyba że uda mi się jeszcze kogoś namówić, mam na myśli kogoś z prawem jazdy nie pijącego tego wieczora. Do zobaczenia w Lipowcu!


Na górę
Post: 18-11-2011 00:30 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Oto program - prawie dopięty. Ale... niespodzianki niewykluczone.

25.11.2010 - piątek
Do Lipowca (gospodarstwo agroturystyczne) zapraszamy już 25 listopada - goście przyjmowani będą już od godzin porannych.
Na piątkowy wieczór planowany jest pokaz filmów prezentowanych na "I-szym Festiwalu Filmów Karpackich", który odbył się we wrześniu w Jaśliskach

-Kamień nad Jaśliskami, reż. Jacek Szarek, 2008, 20min.
-40 lat osadnictwa. Wisłoczek-Puławy, Jan Kotas, 2009, 40min
-Ostatnia podróż do domu, reż. Roman Kryk, 2010, 50min.
-Archiwum istnień, reż. Justyna Łuczaj-Salej, 2009, 60min.

Po projekcji filmów spontaniczne spotkanie bez reżysera i scenarzysty. Tutaj rządzi dobre towarzystwo, dobry humor, gitara i śpiew. Te piątkowe, nieoficjalne wieczory są z reguły bardzo długo wspominane.

26.11.2010 - sobota
9.00 - wycieczka z przewodnikiem na:
Kamień w poszukiwaniu cmentarzy wojennych oraz zapomnianych kamieniołomów (wersja forsowna)
Przełęcz Beskid nad Czeremchą (wersja lekka)
14.00 - obiad (dla tych co nie odłączą się od grupy głównej)
16.30 - 22.00 - prelekcje oraz pokazy slajdów:
- Edward Marszałek – "Leśne ślady wiary" - kapliczki i cmentarze na terenie Regionalnej Dyrekcji Lasów Państwowych w Krośnie
- Sebastian Dubiel-Dmytryszyn - "Rusini na Słowacji - naród nowy czy odrodzony?" - prelekcja połączona z pokazem filmu
- Damian Nowak – "Typologia architektury cerkiewnej dawnego dekanatu dukielskiego"
- Witold Grodzki - "Koń huculski w Beskidzie Niskim na przykładzie Polan Surowicznych"
- Krzysztof Rodak - "Prace konserwacyjno-porządkowe na cmentarzu w Samoklęskach i Nieznajowej w roku 2011"
- Szymon Modrzejewski – "Sprawozdanie z działalności Stowarzyszenia Magurycz w 2011 roku"

Lista prelegentów jeszcze nie jest zamknięta, gdyż czynimy starania aby pojawił się jeszcze jeden gość, którego obecność może uświetnić nasze spotkanie

22.00-..... - część nieoficjalna w klimatach łemkowskich i przy dźwiękach najlepszego beskidzkiego akordeonu spod samej Cergowej(z reguły do białego rana).

27.11.2010 - niedziela
W zależności o której, kto wstanie...to nastąpi pożegnanie.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-11-2011 01:08 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Ważne!

Wszystkie osoby, które planują podczas spotkania w Lipowcu nocleg a nie dokonały rezerwacji - Muszą liczyć się z brakiem miejsc w pokojach w Ostoi. Alternatywą jest nadzieja na warunki polowe w Lipowcu, bardzo sympatyczne schronisko "Zaścianek" w Jaśliskach lub gościna w chatce studenckiej SKPB Rzeszów, do której zapraszają jej gospodarze, którzy po zakończonych prelekcjach poprowadzą chętnych przez leśne ostępy w kierunku pobliskiej Zyndranowej.

Proszę jednocześnie osoby, które dokonały rezerwacji a nie przyjadą do Lipowca o poinformowanie o tym fakcie

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-11-2011 08:19 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
Jeszcze nie było słonecznej pogody na żadnym "spotkaniu"...
Czyżby to miało być pierwsze słoneczne?
http://www.pogodynka.pl/polska/16dni/jasliska_dukla

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-11-2011 10:09 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011 17:45
Posty: 107
Witajcie!

Jeśli znalazło by się jeszcze jedno miejsce w Lipowcu,
to przyjechałbym (pustym autem z Krosna przez Rymanów, albo Duklę) w piątek po południu.
Wyżywienie: sobota - śniadanie, obiad
niedziela - śniadanie.

A jeśli nie byłoby już noclegu w Lipowcu, to na pewno, rezerwowałbym tylko obiad w sobotę.


Na górę
Post: 18-11-2011 10:51 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
W Lipowcu miejsc już zasadniczo nie ma.
Jak pisałem wyżej - pojedyncze osoby, mogą zabrać karimatę i śpiwór i liczyć, że uda im się wcisnąć gdzieś do pokoju. Ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że takie miejsce się znajdzie - a dla grup nie znajdzie się raczej na pewno.

Na pewno są wolne miejsca w "Zaścianku" w Jaśliskach. Jaśliskie schronisko powinno przyjąć wszystkich, którzy nie zmieszczą się na nocleg w Lipowcu.
Schronisko w Jaśliskach oddalone jest od Lipowca o około 3 km.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-11-2011 11:17 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
Z tego co pisaliście to będą i książki. Mieliśmy się zjawić całą grupą w sobotę na "kiermasz" ale niestety pokonały nas choróbska. Czy w jakiś inny sposób będzie można nabyć książki z autografem? Może jakaś litościwa dusza powie mi co tam jest i zakupi mi coś nie coś. Rozliczę się pocztą, za fatygę mogę coś ciekawego dorzucić ze swoich zbiorów. Gdyby ktoś chciał mi pomóc to podaję swój numer tel. 502320069, mam zapalenie krtani, ledwie szepczę ale może będę mogła porozumieć się.


Na górę
Post: 18-11-2011 11:35 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011 17:45
Posty: 107
HM pisze:
W Lipowcu miejsc już zasadniczo nie ma.
Jak pisałem wyżej - pojedyncze osoby, mogą zabrać karimatę i śpiwór i liczyć, że uda im się wcisnąć gdzieś do pokoju. Ale nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że takie miejsce się znajdzie


ok, to jak przyjadę w sobotę rano i zobaczę na miejscu jak się 'wypromiluje' sytuacja
no i rezerwuję tylko sobotni obiad
do zobaczenia!


Na górę
Post: 18-11-2011 11:38 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2028
Lokalizacja: Rabka
OK.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 18-11-2011 14:03 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 23-04-2007 23:44
Posty: 32
Lokalizacja: Nowe Rybie
Lucyna pisze:
Z tego co pisaliście to będą i książki. Mieliśmy się zjawić całą grupą w sobotę na "kiermasz" ale niestety pokonały nas choróbska. Czy w jakiś inny sposób będzie można nabyć książki z autografem? Może jakaś litościwa dusza powie mi co tam jest i zakupi mi coś nie coś. Rozliczę się pocztą, za fatygę mogę coś ciekawego dorzucić ze swoich zbiorów. Gdyby ktoś chciał mi pomóc to podaję swój numer tel. 502320069, mam zapalenie krtani, ledwie szepczę ale może będę mogła porozumieć się.


Lucyno! Jak zawsze, możesz na mnie liczyć. Przekażę Ci telefonicznie, sms-sowo lub mailowo listę tego co jest. Zakupię Ci to, co Cię zainteresuje. Niedługo będę w Lesku i na Rudence (w Olszanicy też), to z pośrednictwa PP Poczty... możemy zrezygnować.
Jako rodzaj zapewnienia dodam staropolskie powiedzenie że....." cały, jak szeroki i długi, jestem na Twoje usługi".
............................................................................................................................................ Pozdrawiam! + Pastor ręką własną

_________________
Człowiek narodzony z niewiasty dni krótkich jest i pełen kłopotu! Hi 14.1 BG


Na górę
Post: 18-11-2011 14:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-11-2010 09:26
Posty: 1007
Lokalizacja: Bieszczady
Dziękuję i to bardzo, bardzo. No to do usłyszenia.


Na górę
Post: 18-11-2011 16:43 
Offline

Rejestracja: 06-09-2006 09:15
Posty: 1
Witam w imieniu rzeczonego powyżej SKPB Rzeszów. Zapraszamy wszystkich, którzy nie zmieszczą się Lipowcu do skorzystania z noclegu w naszej chatce. W ramach dodatkowej atrakcji - nocny spacer "przez górkę". Dodam tylko, że schronisko będzie czynne już od piątku od godzin wczesnowieczornych, więc można uczynić z Zyndranowej bazę wypadową do Lipowca. Kontakt - 604469705 (Daniel)


Na górę
Post: 18-11-2011 21:35 
Offline

Rejestracja: 07-11-2008 19:15
Posty: 114
Lokalizacja: Dukla
Witam.
O której godzinie w piątek rozpocznie się pokaz filmów?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 93 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl