Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 06:42

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
Post: 06-12-2010 18:02 
Offline

Rejestracja: 22-05-2007 18:48
Posty: 245
Lokalizacja: KRK
Zaraz po 18.00 w radiu TOK FM gościł będzie Andrzej Stasiuk, Kraków 102,9 :-)
Większość przegapionych audycji można potem odsłuchać na stronie radia, więc pewnie i ta będzie.

PZDR.C.

_________________
Carolla


Na górę
Post: 13-12-2010 15:33 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Stasiuka też w TVN24 widziałem w sobotę wieczorem. Ojej, co się ten biedny, żałosny wręcz, dziennikarzyna natrudził, żeby go wciągnąć w polityczne dysputy, a Pan Andrzej swoje: "Mam to gdzieś, jestem od polityki daleko" itd. No, coś mu tam w końcu powiedział o Jaruzelskim i Kaczyńskim, bo chyba zrozumiał, że bez tego się ta dyskusja nie skończy, ale to tak powiedział, że aż sam się ucieszyl z tego co wymyślił :D . Nie wiem tylko po co ten Stasiuk tam polazł, nie wiedział o co będą go pytać? Miał nadzieję o litaraturze rozmawiać, czy po prostu zrozumiał, że jak cię nie ma w mediach to cię nie ma w ogóle? On by tak miał rozumieć? Zaczyna mu się nudzić w BN i rozpoczyna wędrówki po telewizorniach, czy książki się słabiej sprzedają?

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 13-12-2010 16:23 
Offline

Rejestracja: 22-05-2007 18:48
Posty: 245
Lokalizacja: KRK
Też widziałam ten program w TVN 24, rozmowa się jakoś " nie kleiła" a na końcu to mam wrażenie że A. Stasiuk usiedzieć nie mógł :-)
A wczoraj ( tj. 12.12) w Teleexpresie był też wątek z A. Stasiukiem, pokazali fragment filmu "Wino Truskawkowe" i jestem przekonana że dziennikarz zaliczył niezłą gafę, bo wymieniając istniejące magiczne miejsca BN wymienił: Czarne, Jaśliska, Żłobiska i Duklę :-)
Piszę, że jestem przekonana bo naprawdę w pierwszym momencie myślałam, że się przesłyszałam z tymi Żłobiskami :shock:
Czasami fikcja filmowa może się mieszać z rzeczywistością niestety / stety - Niepotrzebne skreślić
PZDR. Carolla

_________________
Carolla


Na górę
Post: 16-12-2011 17:33 
Offline

Rejestracja: 03-11-2007 22:43
Posty: 30
17.12.2011r.godz. 10.00 TV Kultura. Dokument tygodnia:
Zawód podróżnik na południe-Andrzej Stasiuk. 2008r.(42) :lol: 12


Na górę
Post: 18-12-2011 05:40 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Oglądałem ten reportaż, choć nie od początku. Mam wrażenie, że już go wcześniej widziałem. Pobrzmiewało w nim "Fado" tym razem na ekranie. A jego i córki dom w Wołowcu też miałem okazję obejrzeć, choć tylko z zewnątrz.


Na górę
Post: 09-04-2012 08:05 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
W "świątecznym" wydaniu gazety wyborczej wywiad z Stasiukiem "Poszukaj synku sam". Sili się Stasiuk na oryginalność w stylu uwielbianym przez tę redakcję. Wywiad mnie rozczarował, Stasiuk już wcześniej.


Na górę
Post: 10-04-2012 12:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-10-2009 22:51
Posty: 182
Lokalizacja: Krosno
http://wyborcza.pl/1,123455,11497770,St ... trofa.html

To fragment wybitnej i szczerej rozmowy o życiu, śmierci, wierze, Bogu, Polakach, którą Dorota Wodecka przeprowadziła z jednym z najlepszych polskich pisarzy.

Wybitna...

_________________
http://www.przewodnik-beskidzki.eu


Na górę
Post: 10-04-2012 12:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-09-2004 09:16
Posty: 211
Lokalizacja: Chorzów
stary zakapior pisze:
W "świątecznym" wydaniu gazety wyborczej wywiad z Stasiukiem "Poszukaj synku sam". Sili się Stasiuk na oryginalność w stylu uwielbianym przez tę redakcję. Wywiad mnie rozczarował, Stasiuk już wcześniej.


Można się ze Stasiukiem zgadzać, można nie zgadzać.
Ja się z nim w niektórych kwestiach zgadzam, w niektórych (głównie religijnych) nie zgadzam się zupełnie.

Ale wywiad daje do myślenia - i to chodzi aby pobudzić myślenie.
W każdym razie przeczytałam z zainteresowaniem.
Był to dla mnie najciekawszy artykuł w świątecznej GW.

Takie mam marzenie aby się móc kiedyś spotkać z Autorem w Beskidzie Niskim przy dobrym winie i móc pogadać osobiście - o Rumunii, o Bałkanach, o Karpatach, ale nie tylko.
Zapewne w wielu kwestiach mielibyśmy zdanie krańcowo odmienne - ale przez to dyskusja jest ciekawsza.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl