Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 19-04-2024 19:53

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20-10-2010 20:22 
Offline

Rejestracja: 03-11-2005 00:59
Posty: 548
Lokalizacja: STOLICA małopolski ;-)
Brakowało mi takiego wątku. Jestem osobą, która raczej gubi niż znajduje, ale ostatnio.. no - pod koniec września br. -wizytując świeżą cerkiew w Komańczy coś znalazłem. Jest to dekielek do obiektywu i do chyba korpusu w jednym (skręcone) marki Canon. Jako, że jestem użytkownikiem "tej drugiej" firmy, to na nic mi się nie przyda :wink:

Niby mała rzecz, ale jak ktoś by zgubił i trafił na to forum, to proszę się zgłosić na priv.

Znalezione zostało to to dokładnie 25.IX w okolicach godziny 16ej.

Wiem, że niejednokrotnie z tego wątku będę korzystał, gdy coś zgubię... jeśli ktoś coś zgubił w BN lub znalazł i jest taki miły, że chce dać szansę właścicielowi na odnalezienie zguby, to ten wątek będzie odpowiedni.


Na górę
Post: 20-10-2010 20:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Podczas obozów Magurycza w BN (od 1997 roku) uczestnicy zgubili, zostawili (szkoda, że nie posiali, bo by wyrosły nowe...) na różnych cmentarzach około 20 noży szewskich, to taki płaski kawałek stali, w nic nie oprawiony, długości do 20 cm, z wybitym napisem "GERLACH" lub bez napisu. Uczciwych znalazców zaproszę na obóz :lol:

Aha, gdzieś na drodze pomiędzy Ożenną a Ciechanią zgubiliśmy też fajną sztychówkę marki "FISKARS", w VIII 2007... za nią dam koszulkę Magurycza...

Dobry pomysł Ryś, znaczy taki wątek.
Pewnie sobie jeszcze wiele przypomnę, znaczy policzę ile dłut zasiliło żelazem glebę, a może czyjś bagaż? hehehe

A jeszcze niebieski kalosz, nr 41, na drodze między Gorlicami a Komańczą najpewniej..., w V b.r., ale jego już nie chcę, bo wywaliłem ten, który się ostał...

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 20-10-2010 21:02 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Dwa lata temu nie daleko jeziorka w Radocynie scyzor znalazłem- taki wieloostrzowy :) Skoro jest taki wątek, to informuję. Leży u mnie w szufladzie, właśnie wczoraj go dojrzałem i sobie o nim przypomniałem. Więc jakby ktoś sobie przypomniał, że tam zgubił, to chętnie oczywiście oddam. Może to grzybiarz jaki był, ale scyzor ekstra, jak nowy 8). Mapę BN też raz znalazłem w Wołowcu, ale zmokła od deszczu i nic nikomu z niej. Butelki po napojach, opakowania po batonach itp też znajdowałem, ale tu niech się raczej właściciel "zguby" nie odzywa bo.... w mordę :evil: , jak em człek łagodny jest.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 20-10-2010 22:13 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Ja na Kuchtowskiej Przełęczy zgubiłem dekiel do Canona... ale tam tak rzadko ktoś chodzi.

BW

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
Post: 21-10-2010 21:41 
Offline

Rejestracja: 28-09-2009 17:23
Posty: 6
Lokalizacja: warszawa
o... chyba 25go września zostawiłam okulary słoneczne zaraz za zejściem niebieskiego szlaku z szosy w Banicy w stronę Przełęczy Małastowskiej ;) mała szansa że ktoś je znalazł, ale na wszelki wypadek się ogłoszę, bo je lubiłam...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 58 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl