Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 19-04-2024 12:39

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 17-05-2006 16:48 
http://oliverweeger.h103718.serverkompe ... wonicz.htm voila :D


Na górę
   
Post: 22-10-2008 00:25 
Offline

Rejestracja: 22-10-2008 00:04
Posty: 1
b182 pisze:
A jaki był jej punkt konstrukcyjny?? Ostatnio byłem w Iwoniczu i oglądałem tamtejsze skocznie. rewelacja jednak nieurzywane przez głupotę władz iwonicza. Wszystko wyjasnił mi miły pan z pizzerii w iwoniczu. Mowie wam, ludzka głupota niezna granic.


Ciekaw jestem co ci powiedział ;) bo często ludzie z Iwonicza-Zdr opowiadają głupoty ;)

powiem ci co ja wiem.
W Iwoniczu-Zdroju są trzy skocznie wybudowane za czasów świetności komunizmu kiedy to nie liczono się z kasą. Socznie były fajne największa miała punkt konstrukcyjny K60 i takie były też rekordy tej skoczni. Skakali na niej wielcy polscy skoczkowie tamtych czasów niestety gdy zaczęto liczyc pieniądze ze sponsorowania wycofała się firma z branzy naftowej która sponsorowała miejscowy klub sportowy GÓRNIK i obiekty podupadły. NIe przypadkowo jest w ruinie skocznia w Krośnie z podobnych powodów. Miejsce jest piękne ! Dzisiaj czynna jest mała i średnia skocznia (oczywiście zimą - gdy jest śnieg). Z plotek słyszałem że władze Iwonicza prowadziły analizy i byłaby tam piękna skocznia k100 ale niestety kosz ok 20 -40 mln zł to jest kilka budzetów miasta. Oczywiście jeśli pojawiłby się inwestor zewnętrzy podkarpacie miało by jedyną pięknie połozoną skocznie w standardzie międzynarodowym. Panowie wyciągac kasę i będzie skocznia ;)
ps. myślę, że by zarobic na skocznie trzeba sprzedac ok 2 mln pizzy ;) może gośc z pizzerii podejmie się tak szczytnego zadania !!
pozdr
kros


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl