Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 22:16

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 
Autor Wiadomość
Post: 03-04-2010 20:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Co się dzieje w lasach, nad rzekami, na łąkach... Jak myślicie, kto najbardziej śmieci? Turyści? Może rajdowcy? Przedsiębiorstwa przemysłowe? Nie bardzo... Podobnie jest niestety w każdym zakątku naszego pięknego kraju.

http://picasaweb.google.com/bieszczader ... irectlink#

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
Post: 03-04-2010 22:14 
Offline

Rejestracja: 22-07-2008 16:53
Posty: 189
Lokalizacja: Jasło
Nie wiadomo, czy się załamać, czy próbować nawracać innych.
Tydzień temu byłem na Wetlińskiej. Niby to jedno z moich ulubionych dawniej miejsc, ale chyba nieprędko tam wrócę. Ostatnie podejście pod Chatkę Puchatka to podejście po korkach od szampanów, resztkach butelek, puszkach po piwie. A pod schroniskiem nie lepiej. Smród jakiejś kiszonki, pełno syfu i fantastyczna panorama na Bieszczady... z beczką do palenia śmieci na pierwszym planie :( Przy tym co wrzuciłeś to i tak pikuś.


Na górę
Post: 04-04-2010 00:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
smutek

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 06-04-2010 14:11 
Offline

Rejestracja: 25-06-2007 19:50
Posty: 16
Lokalizacja: Łysogóry
W październiku 08 w pogodny dzień w środku tygodnia wędrowałam do Wołosatego z Tarnawy Niżnej. Śmieci zaczęły się od Przełeczy Goprowców, a potem było coraz gorzej. Szybko zapełniłam worek wyciągnięty z plecaka. Królowały opakowania po piwie, redbullach, tigerach i słodyczach. W Wołosatem byłam ok. 16, więc straszne tłumy tym szlakiem po mnie nie szły minęłam rodzinkę z dzieckiem i młodzieńców z puszkami piwa. Ale następnego dnia rano idąc na Halicz na odcinku do przełęczy pod Tarnicą było znów mnóstwo śmieci, jakby wieczorem watahy śmieciarzy tam grasowały

Swoją drogą jestem pewna, że redbule i tigery pozbawiają sił, bo osłabieni konsumenci tychże nie dają już rady zabrać ze sobą pustej puszki czy butelki na dół do kosza


Na górę
Post: 06-04-2010 14:43 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2007 20:06
Posty: 365
Lokalizacja: Gorlice
Straszne rzeczy tu opowiadacie. Widywałem na szlakach to i owo, czasem krew zalewała i wziąłem takie "świecidełko" zapakowalem do swojego plecaka, ale żeby aż tak....? Na Haliczu, na Wetlinskiej....?Coś podobnego...! Mi się wydaje, że już sama natura nas poucza, że foliowy worek bardzo nie pasuje do zielonej trawy przy szlaku. Widziałem raz na szlaku (pod Haliczem właśnie) jak jeden ojciec zaksperymentował z dziećmi; Wypił coś z butelki i na oczach dziatek swoich zamachnął się, że niby rzuca w dal. Dzieci na to "nieeeeeee!!!". Ja nie wiem, dzieci same z siebie odruchowo nawet potrafiły tak zaregować, a jednak jest tyle buców co nie rozumieją, że pusta butelka wcale tak nie ciąży już w plecaku i trzeba ją zabrać na dół.

_________________
jak biec do końca potem odpoczniesz
cudne manowce, cudne manowce


Na górę
Post: 06-04-2010 15:30 
Offline

Rejestracja: 19-12-2007 23:47
Posty: 1371
Lokalizacja: Jasło
Jest taki portal http://www.posprzatajmy.pl/ , gdzie można wypisywać lokalizację dzikich wysypisk... Piszą w nim: Aby dodać wysypisko w naszym serwisie nie musisz się rejestrować! Wystarczy, że zaznaczysz lokalizację, dodasz zdjęcia z opisem. My zajmiemy się resztą. Do dzieła! Więc do dzieła :P .

_________________
Szlaki Beskidu Niskiego i nie tylko...: http://www.beskid-niski-pogorze.pl
Konfederacja barska w regionie: http://www.beskid-niski-pogorze.pl/konf ... barska.php


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 6 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 42 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl