Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 16-04-2024 08:04

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 813 Następna
Autor Wiadomość
Post: 13-03-2010 14:31 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
Śmieszny jesteś, Beskidnik :lol: Przecież wiadomo, że o jakimkolwiek wyroku dla Rydzyka byłoby głośno. Wszyscy wiedzą, że wyroku nie ma, i nie musisz zadawać "podchwytliwych" pytań. Ale to, że wyroku nie ma, nie świadczy, że wypowiedzi Rydzyka nie mają wydźwięku antysemickiego. I tyle właśnie zamierzałem pokazać, wskazując cytaty z radyja, nic więcej. A wtręt z Markiem Edelmanem - żeby pokazać, że o takich wypowiedziach wiedzą najwyższe władze i nic nie robią.


Na górę
Post: 13-03-2010 15:39 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 10-01-2009 08:29
Posty: 63
Lokalizacja: Zagórz
cuius regio eius religio

_________________
Jedzenie zamiast bomb, taniec zamiast walki.
Wid fanky-malanky :D
http://www.youtube.com/watch?v=th2NnVZvwgw


Na górę
Post: 13-03-2010 17:21 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Beskidnik, wiesz co się wydarzyło w Płaszowie w ciągu ostatniej doby :?:
http://wiadomosci.wp.pl/kat,1342,title, ... caid=19cd2

... pokłosie działalności pana Rydzyka i jemu podobnych...
I co :?: jak nie znajdą winnych i nie będzie wyroku :?: to mam przyjąć, że nic się nie stało :?: :?: :?: :shock:

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 13-03-2010 18:30 
Offline

Rejestracja: 25-06-2007 07:08
Posty: 479
Lokalizacja: z Beskidu Niskiego
Wiesz co Szymon? Może sobie załóż kompres na głowę?

_________________
Kto mówi prawdę, ten niepokój wszczyna.

Cyprian Kamil Norwid


Na górę
Post: 13-03-2010 23:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Nooo, jak usłyszałem o tym wydarzeniu to założyłem sobie nie jeden kompres... :( :shock:
Jakbyś nie wiedział w jakim kraju żyjesz Beskidnik i co powodują, generują, kreują, podsycają ludzie pokroju Rydzyka i radio co ma ryja w miejsce twarzy, to pozwól, że zacytuję tu parę wpisów - komentarzy, które znalazłem pod artykułem informującym o wydarzeniach w Płaszowie, a które zgrabnie pokazują co statystyczny Polak myśli o Żydach i dowodzą, że jest kłopot:
- zachowana pisownia oryginałów -
" - Zydowstwo to zaraza , można ja wypalic tylko ogniem i mieczem. Zydzi do izraela - tom"
" - Byl czlowiekiem! A smagal tych zydziakow biczem do krwi gdy zrobili geszewt z Boznicy co i My po 2000 tys.lat tak samo czynimy! Kapisz? - a-z"
" - PRACOWALEM Z NIMI ..NIE TYLKO W pOLSCE ..CZEGO ŻĄDAM ..UJAWNIENIA PRAWDY ..CZYLI ICH ROLI W KOLABORACJI NA TERENACH POLSKI OD CZASÓW ...NO POWIEDZMY 13 WIEKU ... TO TYLKO MOŻE NAPRWIĆ RELACJE ..ALE UFAC TO JUŻ IM NIKT NIE BEDZIE - pepe"
" - Katolików komuna wyprzedziła w masowych mordach w XX i XXI wieku na wiele Milionów Zamordowanych istnień ludzkich. Przeczytaj czarną księgę komunizmu 50 mln udokumentowanych zamordowanych w imię semickiej ideologii. - Batory"
" - tes,ten Chrystus, to postać zmyślona, jak wszystko przez żydowskie śmieci. Ilu zbrodniarzy zostało ogłoszonych świętymi? - Kalstein"
" - Wy chodzicie co tydzień do rabina i tam was uczy jak pluć na chrześcijan,czy wysysacie to z mlekiem matki? - joke"
" - Tak kocham Bin Laden jest jeden Natomiast żydów takich jak on jest miliony - kolejkowicz"
" - PRZEDSIEBIORSTWO HOLOCAUST............ATAKUJE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! - Naczelny Psychiatra"
" - DRANG NACH OSTEN ..POPIERALI NIEMCY I ŻYDZI ..NIEMCY MIELI BYĆ PANAMI ,ŻYDZI ZARZĄDCAMI A NARODY SŁOWIAŃSKIE DO NIEWOLNICZEJ PRACY I LIKWIDACJI ..NIE DAJMY TEGO ZAPOMNIEĆ ..INNYM POKOLENIOM - pepe"
" - To na pewno Żydzi napisali "Jude raus" - Przemek"
na koniec:
O Żydach: " - frustratami to wy raczej jesteście, bo na waszych oczach obsuwa się wam grunt pod nogami :) Ile wam jeszcze pozostało lat? 5? 10? :) Wmawiajcie sobie, że wszystko jest OK :) Historia się lubi powtarzać :D - lena" :!: :!: :!:

i co jakiś czas odrobina rozsądku:
" BRAK SŁÓW...W WAS JEST TYLE NIENAWIŚCI I GŁUPOTY,ŻE SZKODA CZASU NA ZŁOŚĆ!
Jutro w te pędy lećcie do kościółka i składajcie ręce -do Tego ukrzyżowanego przez Żydów, i módlcie się-"i odpuść nam nasze winy, jako i my odpuszczamy"
Głupi narodzie, Chrystus umarł,żeby wszystkich odkupić a wy nadal mścijcie się na Żydach, bo tego was uczy wasz Bóg? Niech każdy z was jutro w kościele stanie i głośno krzyknie "JUDE RAUS" !!!! - ON"
TO JEST POLSKA...... przerażające
i tak człek czyta, czyta i kompresów nie starcza, więc przerywa szybko i bierze się za pracę, bo czas się kurczy..., a czasami pomyśli, że te rydzykowne historie są podłe... :(

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 14-03-2010 10:14 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
Szymon tak samo jak nic się nie dzieje bez przyczyny , tak samo nie oceniał bym nas Polaków przez pryzmat komentarzy jakichś imbecyli na Onecie jak i Ukraińców po tym jak ostatnio protestowali w Hucie Pieniackiej przy rodzinach ofiar masakry twierdząc że to zmyślone.

Nawet nie chce mi się pisać jacy ludzie dewastują cmentarze i pomniki bez względu na to czyj to cmentarz - mnie się to w głowie nie za bardzo mieści - to już nawet gorsze od całkowitego zezwierzęcenia i bezmuzgowia.

Tak samo my nie lubimy żydów jak i oni nas i nie tylko nas.

Surowiczny Orlęta Ci kolcem w oku stoją widze strasznie. Jedź chłopaku do Lwowa zrób jakaś pikiete przed cmentarzem , zaprotestuj a przy okazji złożysz kwiaty na pomnikach i grobach swoich "bohaterów".

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 14-03-2010 13:54 
Offline

Rejestracja: 08-05-2008 11:00
Posty: 850
Lokalizacja: Biała Chorwacja
beskidek pisze:
Tak samo my nie lubimy żydów jak i oni nas i nie tylko nas.


No, jak do tej pory zajmowałem stanowisko pośrednie, umiarkowane. Ale teraz się zastanawiam, czy SDMK i Szymon nie mają całkowitej racji :roll:


Na górę
Post: 14-03-2010 14:04 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
jarek surowiczny pisze:
(...) Gdyby to były Orlęta , albo Rossa - nie schodziło by to z pierwszych stron gazet (...)


beskidek pisze:
Surowiczny Orlęta Ci kolcem w oku stoją widze strasznie. Jedź chłopaku do Lwowa zrób jakaś pikiete przed cmentarzem , zaprotestuj a przy okazji złożysz kwiaty na pomnikach i grobach swoich "bohaterów".


beskidek wznieś się :!: Przecie z Rossy bliżej do kolca, niż z Orląt :lol: :lol: :lol:

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 14-03-2010 19:12 
Offline

Rejestracja: 08-11-2009 10:14
Posty: 64
Lokalizacja: Tuchów
Dwa linki specjalnie dla Beskidka i Beskidnika:
http://www.bibula.com/?p=1340
http://www.bibula.com/?p=19185


Na górę
Post: 14-03-2010 19:22 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
O :!: pan Pan Jaroszyński z Radia Maryja i Naszego Dziennika :D

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 14-03-2010 19:29 
Offline

Rejestracja: 08-11-2009 10:14
Posty: 64
Lokalizacja: Tuchów
faktycznie :lol: jaka szkoda, że nie TVN i Gazeta Wyborcza, dwóch gwarantów obiektywizmu :mrgreen:


Na górę
Post: 14-03-2010 19:36 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
veshek pisze:
faktycznie :lol: jaka szkoda, że nie TVN i Gazeta Wyborcza, dwóch gwarantów obiektywizmu :mrgreen:


.... tylko niewielu się łudzi, że wskazane przez Ciebie koncerny medialne są niezależne :wink: za to Bibuła jako pismo niezależne - jest chyba od GW i TVN, za to.... :D

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 14-03-2010 19:49 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
beskidek napisał:
"Tak samo my nie lubimy żydów jak i oni nas i nie tylko nas."

Nie bardzo wiem kto są ci tajemniczy "my" :?: , tudzież sądząc z wcześniejszej tu dyskusji, masz na myśli tylko Żydów wyznawców judaizmu :?: czy może jednak wszystkich Żydów :?: , z kontekstu twojego wpisu wynika raczej to drugie... mylę się :?:
Skoro zabrnęliśmy tak daleko to niniejszym oświadczam, ja, Polak z dziada pradziada, że lubię ludzi ogólnie, może nie można mnie nazwać filosemitą, filoukraińcem, filołemkiem, filobojkiem, filoormianinem, filolitwinem, filokaszubem, filoniemcem, filorosjaninem, filotatarem etc. etc., ale cenię sobie wkład wielu kultur w kulturę tego kraju, świat różny i różnorodny jest ciekawszy i wart zabiegów i bez wątpienia do owego tajemniczego "my" nie należę :!: Mam znajomych wśród prawie wszystkich wskazanych obywateli polskich (i nie tylko polskich) i lubimy się, a często przyjaźnimy :)

Dalsze wpisy dotyczące poruszonej przez ciebie kwestii, beskidek, z mojego punktu widzenia są pozbawione sensu.

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 14-03-2010 22:54 
Offline

Rejestracja: 08-11-2009 10:14
Posty: 64
Lokalizacja: Tuchów
Jarku, pomimo, że p. Jaroszyński pochodzi z kręgów RM, to sprawy upokarzania Polski nie wyssał z palca.
Poniższy cytat pochodzi z GW. Nie sądziłem, że znajdę; a tu proszę niespodzianka :)

Dziesięć lat temu przewodniczący World Jewish Restitution Organization (Światowej Organizacji ds. Żydowskich Odszkodowań) Israel Singer zapowiadał odwet na Polsce za niezwracanie majątku Żydom zamordowanym podczas wojny. "Kraje, które nie zrobiły nic w sprawie zwrotu zagrabionego majątku żydowskiego, będą publicznie atakowane i upokarzane" - mówił w jednym z wywiadów.

Zdziwiłem się niemal jak pan Jourdain "U licha! już przeszło 40 lat mówię prozą, nic o tym nie wiedząc." 8)

Zamieszczam też link do pełnego artykułu.

http://wyborcza.pl/1,76842,3950811.html


Na górę
Post: 15-03-2010 09:08 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
.

a widzisz Szymon jak generalizowanie i wrzucanie wszystkich do jednego worka Cię ubodło. Sam trochę wcześniej czytając jakieś kretyńskie komentarze na onecie napisałeś " To jest Polska - przerażające" czy coś w tym stylu- więc ja pytam kto to jest ta Polska ? Jak ktoś napisał że ktoś nas lubi bądź nie to jestes oburzony .Trochę to nie konsekwentne. Myśle że wszysycy dokładnie wiemy że nie jesteś ani z tej opisanej przez Ciebie onetowej Polski ani z tych co nie lubią żydów ani prawdopodobnie nie jesteś tym którego żydzi nie lubią.
Tak więc po tym jak jakiś bezmózgowiec pomalował pomnik , nie ma co mieszać z błotem wszystkich mieszkańców Polski.

Wstydzić się powinniśmy za takie elementy w naszym społeczeństwie i przeprosić w imieniu Polaków, którzy mają mózg a wbrew panującej tutaj opinii jest ich ciągle zdecydowana większość. Odsetek bezmózgowców co kilku mądrym inaczej na tym forum się nie spodoba mamy na takim samym poziomie jak wszystkie okoliczne narody.

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 192 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 14 5 6 7 813 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl