Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 13:10

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-02-2010 20:36 
Offline

Rejestracja: 27-02-2010 19:37
Posty: 1
Witam Szanawnych Mieszkańców Szebni.

Szukam jakiegoś budynku aby za dwa lata zacząć budować gabinety gdyż za 5 lat chce zacząć działalność .
Mam kilka pytań związanych co do starej plebani ??
W jakim stanie jest stara plebania ??
Ile trzeba włożyć w nią pieniędzy ??
Tak myślałem sobie że spróbowałbym ją odkupić od waszego proboszcza i przeznaczył bym ją na: gabinet krioterapi i masażu,gabinet kosmetyczny,prywatny gabinet dentystyczny.

Lecz nie wiem czy jest opłacalne abym taką próbę dokonał w kwesti budżetowej czy nie wyjdzie mnie taniej zacząć w innym miejscu działalność.

Pozdrawiam
Proszę o odp.


Na górę
Post: 27-04-2010 16:24 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
medic pisze:
aby za dwa lata zacząć budować gabinety gdyż za 5 lat chce zacząć działalność ...W jakim stanie jest stara plebania ...ile trzeba włożyć w nią ... odkupić od waszego proboszcza...nie wiem czy jest opłacalne


Szanowny "medycu". Domyślam się,że dopiero zacząłeś studia medyczne. Ile i jakie gabinety wybudujesz za 5 lat w starej plebani, w jakim ona jest stanie, i ile w nią trzeba włożyć, to już tylko od Ciebie zależy, no może jeszcze od proboszcza, jak w ogóle będzie chciał Ci ją sprzedać, ponadto nie jesteś na nią zdecydowany a zamiary nie mają pokrycia w Twoim budżecie. Życzę Ci dużo szczęścia w działalności.


Na górę
Post: 27-04-2010 18:54 
Offline

Rejestracja: 08-01-2005 20:33
Posty: 118
Lokalizacja: LG
Figmar, mam do Ciebie wielką prośbę.
nie 'odkopuj' starych, bezsensownych tematów, bo to tylko zaśmieca forum.
nie pisz w tematach, w których nie masz nic konkretnego do powiedzenia, bo to również zaśmieca forum i czasem można przegapić jakąś ciekawą informację czy dyskusję...
pozdrawiam.

_________________
mateo


Na górę
Post: 27-04-2010 21:16 
Offline

Rejestracja: 22-07-2008 16:53
Posty: 189
Lokalizacja: Jasło
mateo pisze:
Figmar, mam do Ciebie wielką prośbę.
nie 'odkopuj' starych, bezsensownych tematów, bo to tylko zaśmieca forum.
nie pisz w tematach, w których nie masz nic konkretnego do powiedzenia, bo to również zaśmieca forum i czasem można przegapić jakąś ciekawą informację czy dyskusję...
pozdrawiam.

Przyłączam się do prośby, z pełnym szacunkiem dla Figmara.
Figmarze, za oknem taka piękna pogoda. Szum opon jest znacznie przyjemniejszy niż klepanie w klawiaturę ;)


Na górę
Post: 27-04-2010 21:31 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
mateo pisze:
nie 'odkopuj' starych, bezsensownych tematów, bo to tylko zaśmieca forum.


"mateo", szkoda ,że nie zastanawiasz się nad sensem i wartością swoich tekstów, wówczas nie napisałbyś "tego coś" jw. Jesteśmy na forum w Hyde Park, wiesz co to znaczy? Uwagi czy ograniczenia do stosowania są te pochodzące od Administratora lub Moderatora. Niestety Twojej ,,wielkiej prośby" tym razem nie biorę pod rozwagę. Jest ona dla mnie wyjątkowo złośliwa i jako niezdatną do uwzględnienia uznałem za nie byłą. Trzymaj się.


Na górę
Post: 27-04-2010 21:51 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
mrcinx pisze:
za oknem taka piękna pogoda. Szum opon przyjemniejszy


W Radomiu od paru godzin leje, a ja po wcześniejszym parogodzinnym przyjemnym szumie opon, teraz klepie, bo lubię Was i to forum i tyle. Trzymajcie się zdrowo.


Na górę
Post: 27-04-2010 21:59 
Offline

Rejestracja: 08-01-2005 20:33
Posty: 118
Lokalizacja: LG
może kiedyś nie zastanawiałem się 'nad sensem i wartością' swoich postów.
ale teraz staram się. pewnie i poniekąd dlatego stosunkowo mało udzielam się na forum - jeśli mój post nie miałby nic sensownego wnieść do dyskusji to nie zabieram głosu.
akurat napisałem w hyde park - ale moja prośba była bardziej 'globalna'.
ale jak słusznie zauważyłeś nie jestem ani adminem, ani moderatorem, więc to tylko prośba, której nie cofam, więc nie możesz jej uznać za niebyłą - możesz ją co najwyżej zignorować. zrobisz jak uważasz. prośba nie miała być złośliwa - może brakło wyrazów szacunku jak u mrcinx, ale szkoda że to tak odebrałeś.
pozdrawiam

_________________
mateo


Na górę
Post: 27-04-2010 22:17 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
mateo pisze:
może brakło wyrazów szacunku jak u mrcinx, ale szkoda że to tak odebrałeś.

Z mojej strony nie ma zamiaru się boczyć, jest wszystko jak trza po prostu nie ma sprawy. Ja się nie gniewam,a Ty ...daj piątę.


Na górę
Post: 27-04-2010 22:56 
Offline
Moderator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 14-10-2005 15:43
Posty: 1693
Lokalizacja: Biecz
Marian, nie piszę teraz jako żaden tam moderator czy inny, tylko jako użytkownik forum, moja opinia więc w tym temacie nie jest dla Ciebie w żaden sposób wiążąca. Nie naruszasz regulaminu forum, więc ze strony adminów interwencja raczej nie nastąpi, ale chłopaki mają rację: nie ma sensu wygrzebywać starych tematów, które się albo zdezaktualizowały, albo ich autorzy już dawno nie są aktywnymi użytkownikami forum, lub po prostu nic nie wnoszą... Zaburza to naturalny tryb funkcjonowania forum, jak chłopaki wspomnieli, wyciąga się w ten sposób mało istotne, często już zapomniane tematy, zrzucając w dół bardziej aktualne. Tym bardziej, że Twoje komentarze często są luźnymi przemyśleniami, pytaniami - zazwyczaj retorycznymi.
Z drugiej strony podziwiam (i pewnie nie tylko ja) wytrwałość i poświęcony czas w przegrzebywaniu forum :D
Bez urazy. Olszyny blues :wink:

użytkownik forum: js

_________________
Na cmentarzu czujesz, że żyjesz
http://www.youtube.com/watch?v=dbP1e4Sw ... re=related


Na górę
Post: 28-04-2010 13:50 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
jarek surowiczny pisze:
Bez urazy. Olszyny blues :wink:

Przyznaje Wam pełną rację. Przyrzekam,że nie będę sięgał po starocie z "0", niech tam kisną w śmietniku. Jako ,że już prawie pół roku dręczyłem Forumowiczów SBBN tą swoją retoryką to należy się Wam urlop ode mnie. Wyjeżdżam na Rajd Świętokrzyski a zaraz później do Józefowa. Pozdrawiam.


Na górę
Post: 18-01-2022 13:28 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Przed momentem przeczytałem na facebooku, że trwa remont starej plebanii po którym będzie się w niej mieścić biblioteka. I to dobra wiadomość. Zastanawiam się czy ją fotografowałem, gdy byłem w Szebniach podczas rowerowej wędrówki po bliższych i dalszych okolicach. Muszę sprawdzić.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 48 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl