Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 23:58

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna
Autor Wiadomość
Post: 09-08-2013 15:56 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Ksamper pisze:
... A co do użytkowników to może admin chce zwiększyć liczbę użytkowników :p

Na pewno nie.
A co do nowych użytkowników jestem za tym, aby przy zakładaniu konta przeprowadzać mały egzamin ze znajomości BN ;)
Jakaś kara nas spotyka? Na innych forach nie widze takiego przypływu narybku...


Na górę
Post: 09-08-2013 16:58 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011 17:45
Posty: 107
nowi użytkownicy są wiele pożądani, hercliś wilkomen, i powinni być hołubieni, ale ostatnio jest ich jak na lekarstwo, za to mamy plagę jednopostowców.
może Admin coś kuma, co jest grane? Adminie, rzeknij coś?


Na górę
Post: 09-08-2013 20:50 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Dlugi pisze:
(...) A co do nowych użytkowników jestem za tym, aby przy zakładaniu konta przeprowadzać mały egzamin ze znajomości BN ;) (...)


Złote słowa!

Zatem propozycja kłizu/sprawdzianu harcersko-zręcznościowego, pod dyskusję:


1. Przeglądnie wszystkie zdjęcia Starego Zakapiora (co do jednego), skomentuje co trzecie, w co drugim poprawi balans bieli, poda szacunkową długość przebiegu rowerowego na przestrzeni ostatnich 4 lat z dokładnością do 1000km;

2. Wyjaśni, dlaczego telemonitorowane orliki krzykliwe zniknęły kędyś w afrykańskich ostępach, tak ze trzy mieisiące temu, zaś strona o nich ma się nadal dobrze i kto za to wszystko płaci (jeśli ktoś płaci);

3. Pogodzi entuzjastów i przeciwników Rzezi Wołyńskiej (i innych pomniejszych Rzezi, o zbliżonym czasie i lokalizacji) i wytłumaczy, co to wszystko ma wspólnego z Beskidem Niskim;

4. Odnajdzie wreszcie jakieś namacalne ślady po Konfederacji Barskiej w BN (od biedy może być jakakolwiek inna konfederacja, choćby nawet i Polski Niepodległej, aby była należycie skonfederowana i aby szańce jakie po niej krzakach zostały);

5. Rozstrzygnie, na własnym ciele i duszy, czy borowik ceglastopory (Boletus luridiformis) nader obficie występujący w zachodniej części Beskidu Niskiego, jest śmiertelnie trujący (jak utrzymują Miejscowi), czy też wręcz przeciwnie – świetnie nadaje się na zupę (jak twierdzi część Przyjezdnych, choć nie wszyscy);

6. W temacie j/w – poda stanowiska psylocybów w BN; spróbuje (ale nie więcej jak trzy na raz, na surowo);

7. Wykaże się pewną elementarną wiedzą religioznawczą z zakresu dotyczącego Omawianego Terenu: wyjaśni gdzie występują tu Rzymskokatoliccy Księża-Pedofile, na ile denominacji/obediencji dzielą się miejscowi Zielonoświątkowcy (i dlaczego), poda o którą to cerkiew wyjątkowo nie pobili się Grekokatolicy z Prawosławnymi i wytłumaczy w jakim to paskudnym celu przestawiono rzeźbę św. Mikołaja Cudotwórcy w Krempnej? I dlaczego to na pewno nie był cud.

8. Przetrwa na trzeźwo następną Watrę;

9. Przetnie choć jeden drut, z tych grodzących ostatnio pola, przynajmniej w dwóch miejscach;

10. Przejdzie Dolinę Ciechani (najlepiej od Hajstry, przez Ostoję Niedźwiedzia pod Czerteżem) i nie da się złapać Parkowym (niedźwiedzi tam nie ma);

11. Sprawdzi jak to jest rzeczywiście z tymi niewykrywalnymi szklanymi minami z I Wojny Światowej mędzy Rozstajnem a Żydowskiem (określenie urban legend nie pasuje tu z oczywistych względów);

12. Zagłosuje na najlepsze schronisko – te dotychczasowe 41 głosów, to hańba (jak to mówią na Podkarpaciu).

Inne propozycje?


Na górę
Post: 10-08-2013 08:51 
Offline

Rejestracja: 17-11-2011 17:45
Posty: 107
turpin pisze:
8. Przetrwa na trzeźwo następną Watrę;

tu przegiąłeś! nie bądźmy zbyt rygorystyczni.
wg mnie kandydat powinien wypić litr eteru i przetrwać


Na górę
Post: 11-08-2013 06:55 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
turpin pisze:
Dlugi pisze:
(...) A co do nowych użytkowników jestem za tym, aby przy zakładaniu konta przeprowadzać mały egzamin ze znajomości BN ;) (...)


Złote słowa!

Zatem propozycja kłizu/sprawdzianu harcersko-zręcznościowego, pod dyskusję:


Przy tym dwanaście prac Herkulasa zleconych przez wyrocznie delficką to bułka z masłem :)
Zagłosowałem na schroniska. Dzięki turpin, bo gdzieś mi to umknęło.
Pozdrawiam
Lukasz

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 17-09-2013 20:48 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-09-2013 09:40
Posty: 3
Lokalizacja: skądinąd
Witam wszystkich jestem Wojciech człowiek zwykły,włóczykij,pdróżnik,fotopstrykacz,leśny dziad,dziecek chwat :wink:


Na górę
Post: 30-10-2013 10:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 21-10-2013 17:20
Posty: 3
Witam, mam na imię Marta , razem z mężem i 2 letnia córką podróżujemy po Polsce, zakochaliśmy się w Beskidzie Niskim.


Na górę
Post: 30-10-2013 10:39 
Offline

Rejestracja: 30-10-2013 10:34
Posty: 1
Witam, jestem Marek, pochodzę z Mazur, mieszkam i pracuję jeszcze kilka tygodni w Londynie, wracam na święta już do domu, Beskid Niski jest mi znany z roweru MTB i startu w Cyklokarpatach, za młodych lat odwiedzałem też bazy w Wisłoczku, Wysowej, oraz często zaglądałem na Polany Surowiczne. Powoli znowu mnie nachodzi na turystykę i powrót w te dzikie tereny.

Marek
Preferuje zdrowy styl życia, dietę makrobiotyczną i sport.
Trenuję, pakuję i ćwiczenia na masę wykonuję.


Na górę
Post: 13-12-2013 10:13 
Offline

Rejestracja: 13-12-2013 09:58
Posty: 1
Cześć, jestem Michał, uwielbiam piesze wędrówki po lasach, górach, a moim hobby jest fotografia.


Na górę
Post: 14-02-2014 15:04 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
Witam...
Beskid Niski zaintrygował mnie już dawno, ale...wędrując przez Beskidy i Sudety, jakoś brakowało czasu na powrót TUTAJ. Ostatni rok pozwolił mi na podreptanie po znanych mi już wcześniej i nieznanych ścieżkach w BN...zachęciło mnie to, by wracać, wracać, wracać...a w poszukiwaniu informacji o BN znalazłem to forum. Najczęściej spotkać mnie można w Bieszczadach, ale też coraz częściej w Niskim.
Nie będę się udzielał na forum w dyskusjach historycznych czy geograficznych, bo po prostu jestem w tym cienki...będę szukał propozycji tras, możliwości noclegu, czyli bardziej informacji praktycznych...dlatego czasem zadam głupie pytanie a będę oczekiwał mądrej odpowiedzi. Pozdrawiam


Na górę
Post: 14-02-2014 16:42 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
Opisałem się o sobie a tu wyskakuje informacja, że jeszcze moderator mnie nie zweryfikował!! :D
Pozdrawiam i witam się


Na górę
Post: 14-02-2014 19:52 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Zabezpieczenie przeciwspamowe...
Już możesz pisać bez akceptacji.
Pozdrawiam.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 14-02-2014 19:54 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Witamy z nowym rokiem - czyżby apetyty na tytuły wzrosły? ;)


Na górę
Post: 14-02-2014 21:10 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
Dlugi pisze:
Witamy z nowym rokiem - czyżby apetyty na tytuły wzrosły? ;)

Co by to miało nie znaczyć :mrgreen:
Jestem już schyłkowy i ordery ni tytuły mi nie wywracają w głowie :)
Pozdrawiam


Na górę
Post: 14-02-2014 21:13 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Tak tylko skojarzyłem - laureacie :-)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 101 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 13 4 5 6 7 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 36 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl