Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 11:13

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 911 Następna
Autor Wiadomość
Post: 11-03-2010 22:47 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Paweł, głupek czy kretyn też może być miły... :twisted:

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 12-03-2010 18:00 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
pawel grzywaczewski pisze:
ODNOŚNIE TEGO CAPS LOCKA... TO GROŹBA?????


Raczej netykieta...

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
Post: 16-03-2010 23:34 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
Wydaje się ,że do rozstrzygnięcia - Rajd Magurski: nie czy tak brakuje wypowiedzi, czy pozwolenia, ludzi mieszkających na ewentualnej trasie rajdu. W końcu to są ich drogi [trasy rajdu] i oni tam pewnie chcą żyć po swojemu. Mają do tego prawo. Może tak głosowanie, żeby stała się jasność pełniejsza :idea: :) :?: .


Na górę
Post: 17-03-2010 01:27 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
Figmar, ja i Paweł mieszkamy na trasie rajdu... poza tym chyba wiele osób tutaj będących w podobnej sytuacji się nie znajdzie, o ile w ogóle takowe są tu, na forum...
Poza tym wiele tu, ogólnie na forum, było już mowy o rajdach, i po mojemu jest jasność.

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 17-03-2010 17:05 
Offline

Rejestracja: 02-11-2009 13:01
Posty: 160
Ich drogi? A to są prywatne drogi czy publiczne?


Na górę
Post: 17-03-2010 18:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 24-01-2005 17:11
Posty: 1070
Lokalizacja: Nowica
rzecz jasna publiczne

_________________
Magurycz jest światem, credo quia absurdum.


Na górę
Post: 18-03-2010 17:12 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Drogi gminne. Podlegające prawu o ruchu drogowym, zgodnie z p. "Wykorzystanie dróg w sposób szczególny".

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
Post: 18-03-2010 22:11 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
Drogi publiczne i jeśli ich wykorzystanie jest i będzie w interesie publicznym, tzn ze wzajemną korzyścią, to według mnie jest wszystko w najlepszym porządku. :) Przepraszam ,że się wtrącam. Więcej nie będę :oops:


Na górę
Post: 19-03-2010 10:46 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-01-2010 16:26
Posty: 33
Lokalizacja: PRZYSŁUP,/NOWICA
DLACZEGO MOJE POSTY SĄ ZNOWU USUWANE???

_________________
CZTERY PORY ROKU. ZIMA


Na górę
Post: 19-03-2010 10:47 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
Panie Pawle chociaż i mi często z adminami nie po drodze to zamiast kląć jak szewc może lepiej zapoznać się z zasadami panującymi na forach internetowych, co znaczą seriami wpisywane wykrzykniki , pytajniki duże litery i o czym świadczą. A jak nie jest Pan w stanie pisać małymi literami tak to jest przyjęte na forach internetowych z jakiegoś powodu to... nie wiem co zrobić.

Żeby nie było mam świadomosć ze nie jestem orłem w poprawnej pisowni i stawiam byki tu i ówdzie , ale naprawdę robię to niechcący i staram się tego unikać:) a nie walczyć z systemem.

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 19-03-2010 19:49 
Offline

Rejestracja: 27-11-2008 12:15
Posty: 8
Lokalizacja: Przysłup
Witam serdecznie.Tak sobie siedzę i czytam(bo dość ciekawa lektura). Jakoś tak się składa że mieszkam w okolicy w której odbywał się rajd magurski.Jestem za organizowaniem rajdu w miejscowościach Nowica i Przysłup!!! Pod warunkiem że będzie nieco lepiej zorganizowany!!! Jeżeli chodzi o bezpieczeństwo na drogach to wole kierowców rajdowych przez dzień lub dwa jeżdżących 140km/h, niż amatorów co dziennie jeżdżących 120km/h w odmiennych stanach świadomości!!! Natomiast jeżeli chodzi o "marnowanie ludzkich możliwości". Każdy marnuje tak jak potrafi!!(gra w szachy niszczy szlaki turystyczne samochodem,remontuje cmentarze,ogląda lub organizuje rajdy,rozmawia na forach) Myślę że powinniśmy być tolerancyjni i pozwolić każdemu robić to co lubi,jeżeli nie robi tym krzywdy innym!!! i potrafi posprzątać po sobie drogę czy szlak...Mam nadzieje że rajd magurski wróci w tą okolice!!! pozdrawiam. :twisted:

_________________
ha -hatkowy Wati (Присліп)


Na górę
Post: 22-03-2010 19:21 
Offline

Rejestracja: 18-01-2006 14:49
Posty: 241
Lokalizacja: z Polskiego BN
wiem że większość tutaj rajdów nie lubi , ale popatrzcie co potrfi zrobić wspaniały kierowca w super samochodzie na rajdowym odcinku specjalnym:):)
http://www.youtube.com/watch?v=EppAaKmfB_E

_________________
uhhh same Lwy i Tygrysy


Na górę
Post: 23-03-2010 10:32 
Offline

Rejestracja: 14-11-2008 07:44
Posty: 14
Szy kupiłeś quada czy crossa że tak nagle zainteresowałeś się biednymi rajdowcami że nie mają gdzie jeżdzić.?

Nie chce wkładać kija do mrowiska bo Ci co chcą jeździć i tak będą ale jak dla mnie nie ma miejsc o niskich walorach przyrodniczych, owszem stają sie może wtedy jak są w bezsensowny sposób rozjeżdżone.
Mam tez znajomych z takimi zajawkami i oni używają argumentów że jeśli nie ma tabliczki że rezerwat to przecież można rozjechać np bagno bo to nie rezerwat, nie widząc że może to ładne miejsce i bez tej tabliczki a drugi argument że leśnicy robią więcej szkody itd Ten ostatni argument jest niezły, skoro inni wywożą śmieci do lasu to ja też ma wywozić?
Akurat to wszystko się tyczy nie zorganizowanych rajdów po określonych trasach a raczej bezmyślnego dzikiego jeżdżenia wszędzie gdzie popadnie, jak pisałem gdzieś już że na szlaku na Baranie z Huty Polańskiej mało mnie nie przejechało 16 motorów i to był Park Narodowy!!! Mam nadzieje że osoby z forum jeżdżące na quadach itd tez nie popierają tego typu akcji ale czy Was nie kusi czasami tak sie puścić na dziko, powalczyć z Naturą na swoim stalowym rumaku ;)?
Sam mieszkam w okolicy wśród wąwozów do których chodziło się w szkole oglądać kaczeńce itd a teraz jest to rozjechane i rozbabrane błoto bo przecież nie było tabliczki że rezerwat. Wiem że to jest walka z wiatrakami i nie mam zamiaru nikogo do swoich racji przekonywać bo to nie jest spór o racje a raczej kwestia ŚWIADOMOŚCI.
AMEN


Na górę
Post: 23-03-2010 12:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 25-03-2009 09:14
Posty: 277
Lokalizacja: Gdańsk
pszczola pisze:
Szy kupiłeś quada czy crossa że tak nagle zainteresowałeś się biednymi rajdowcami że nie mają gdzie jeżdzić.?

... a co to znowu za brednie pod moim adresem, hm?

Jak już mi coś chcesz wciskać, to przeczytaj wszystkie
moje posty na tym forum na ten temat - _ze_zrozumieniem_.

Szy.

_________________
Obrazek
Najlepsze szlaki rowerowe w Polsce, w Niemczech i w Europie
www.znajkraj.pl


Na górę
Post: 23-03-2010 14:47 
Offline

Rejestracja: 05-11-2009 20:41
Posty: 319
Lokalizacja: Radom
beskidek pisze:
wiem że większość tutaj rajdów nie lubi , ale popatrzcie co potrfi zrobić wspaniały kierowca...

Popatrzyłem co potrafi "wspaniały kierowca" i co robi "publika". Dziękuję za świetny reportaż i profesjonalne ujęcie filmikiem tego zjawiska. Utwierdziłem się w przekonaniu , że miałem rację uznając takie "imprezy" robione w takich warunkach na takim gruncie i scenerii jako całkowicie przeciw normalności. To, według mnie, nie ma nic wspólnego z normalną rywalizacją. Stanowczo za dużo w tym ryzyka z jednej jak i z drugiej strony. W tak organizowanych rajdach na ogół nie od " wspaniałości kierowcy" zależy zwycięstwo, ale więcej od jakości i wytrzymałości samochodu albo po prostu od przypadku czy szczęścia.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 163 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 15 6 7 8 911 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 44 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl