Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 16:50

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 20-08-2015 12:05 
Offline

Rejestracja: 20-08-2015 11:33
Posty: 1
Witam,
chciałam polecić wszystkim szukającym noclegu w okolicy Mrukowej agroturystykę "Mruczyna" (http://www.mruczyna.pl/)
Przystępne ceny, spokój, życzliwość. Na tym ostatnim chciałam się skupić, bo przyzwoite warunki noclegowe oferuje pewnie większość gospodarstw agroturystycznych, ale z taką życzliwością i gotowością do pomocy nie spotkałam się już dawno. Otóż nocując w "Mruczynie" jako klasyczna gapa, zostawiłam obok łóżka okulary. Następnego dnia z grupą ruszyłyśmy dalej, zorientowałam się że czegoś mi brak dopiero wieczorem już w innej miejscowości. Mój powrót po okulary byłby trudny do wykonania ze względów logistycznych, a na dodatek trochę skomplikowałby plany całej grupy. Syn Pani Właścicielki niemal bez zastanowienia, zanim jeszcze zdążyłam rozważyć jakikolwiek opcje, zaoferował że mi je przywiezie tam gdzie jesteśmy. Miał do pokonania ok. 10 km, niby niewiele, ale ilu osobom na jego miejscu by się zwyczajnie nie chciało! Z uśmiechem na ustach, jakby to było takie normalne przyjechał i wręczył zgubę. Pożartowaliśmy jeszcze trochę w fajnej przyjacielskiej atmosferze. Jestem pewna że jeśli będziemy jeszcze kiedyś wędrować z ekipą po Beskidzie Niskim, to nocujemy tylko w "Mruczynie"! Z czystym sumieniem polecam.
Z konkretów dodam że mają pyszne domowe jedzonko (twarożek gospodyni palce lizać, wyskrobałyśmy pokaźną miskę do czysta!), jest cicho i kameralnie, łazienki super wyposażone i bliziutko do szlaku GSB.
No i dobre serce gospodarzy! To się czuje:)


Na górę
Post: 14-09-2015 10:03 
Offline

Rejestracja: 14-09-2015 09:59
Posty: 1
Chciałbym podziękować koleżance za polecenie owego ośrodka. Czytając post, byłem sceptyczny, no ale tak się złożyło, że wylądowałem właśnie w Mruczynie. Teraz z ręką na sercu mogę potwierdzić powyższe słowa. Ośrodek jest rewelacyjny, obsługa naprawdę fantastyczna i uczynna, a jedzonko pyszne i niedrogie. Spędza się tam czas komfortowo i co ważne, można odpocząć przed dalszą wędrówką. Dużo podróżuję po całym kraju, ale drugiego tak dobrego noclegu nigdy nie znalazłem.


Na górę
Post: 14-09-2015 14:41 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Dodałbym jeszcze, że nie tylko mają internet, ale i najwyraźniej umieją się nim posługiwać!
O żesz, i to w takiej głuszy...


Na górę
Post: 14-09-2015 20:12 
Offline

Rejestracja: 24-11-2009 10:14
Posty: 246
turpin pisze:
Dodałbym jeszcze, że nie tylko mają internet, ale i najwyraźniej umieją się nim posługiwać!
O żesz, i to w takiej głuszy...

Mrukowa w głuszy ? Rzut beretem do drogi 993 ! Wszystkie posty pachną mi tu reklamą.


Na górę
Post: 14-09-2015 20:36 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Michał pisze:
turpin pisze:
Dodałbym jeszcze, że nie tylko mają internet, ale i najwyraźniej umieją się nim posługiwać!
O żesz, i to w takiej głuszy...

Mrukowa w głuszy ? Rzut beretem do drogi 993 ! Wszystkie posty pachną mi tu reklamą.


No, żesz, domyślnyś!
Choć z głuszy, jakby...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 18 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl