Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 09:59

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 04-11-2014 14:48 
Offline

Rejestracja: 04-11-2014 13:59
Posty: 2
Na wstępie kłaniam się i pozdrawiam wszystkich użytkowników forum. W BN byłem kilka razy i znam go bardzo słabo, bo chodziłem w większości po innych górach i dolinach... głównie po Bieszczadach i Sudetach. Latem następnego roku zamierzam nadrobić te zaległości i w związku z tym mam pytanie.... jest taka Chatka na rozdrożu w Regietowie. Czy może miał tam przyjemność, lub nieprzyjemność ktoś mieszkać ? Prosiłbym o jakiekolwiek informacje... otoczenie chatki, itp itd. W internecie jest garść suchych informacji, ale opinii nie ma. Choć troszeczkę chciałbym skonfrontować informacje internetowe z rzeczywistością przed wypoczynkiem.... nawet nie wiem, czy ona jeszcze funkcjonuje.... Wiem, że można zadzwonić i się dopytać, ale zawsze opinia osób trzecich, a w szczególności tych, którzy mieli okazję mieszkać może być kluczowa...


Na górę
Post: 09-11-2014 22:56 
Offline

Rejestracja: 04-11-2014 13:59
Posty: 2
No to może inaczej sprecyzuję swoje pytanie... Czy mógłby ktoś polecić do wynajęcia domek letniskowy w dowolnej części BN... chętnie z piecem, lub kominkiem... w ciekawym miejscu... na plus, minus pięć osób ...w rozsądnej cenie, bo może się okazać, że pojadą tylko dwie osoby i wtedy domek za kwotę dwustu, czy więcej złociszy będzie porażką finansową....Pozdrawiam...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 13 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl