Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 10:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 05-01-2015 14:51 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
W Bartnym pierwszy dom po prawej idąc w dół od schroniska. Gospodarz chyba się Wróbel nazywa, mili ludzie. Lenin tam odsyła plecakowych jak ma grupy.

Dalej to musisz zboczyć - Albo do Świątkowej W. (Gracoń, agro ze stawem rybnym pod wyciągiem), albo do Stajni Rumak w Kotani. w sumie ciekawiej niż przez Kolanin.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 05-01-2015 16:28 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
HM pisze:
W Bartnym pierwszy dom po prawej idąc w dół od schroniska. Gospodarz chyba się Wróbel nazywa, mili ludzie. Lenin tam odsyła plecakowych jak ma grupy.

Dalej to musisz zboczyć - Albo do Świątkowej W. (Gracoń, agro ze stawem rybnym pod wyciągiem), albo do Stajni Rumak w Kotani. w sumie ciekawiej niż przez Kolanin.

Nocowałem w tym pierwszym po prawej od bacówki kilka lat temu. Bez szału, ale dało radę, w głębi Bartnego, za cerkwiami też jest agro gdzie nocowałem, ale adresu nie znam...zresztą jest ich tam kilka.
W Kotani w Rumaku, to akurat jak nie Hubertus to co innego i nie było mi dane poznać, ale na przeciwko "stacji benzynowej" jest Ośrodek Diecezji Rzeszowskiej, który bardzo mile wspominam z listopadowych wędrówek w roku 2013...ale do Kotani to już kawałek z GSB trzeba zejść.


Na górę
Post: 06-01-2015 16:36 
Offline

Rejestracja: 10-07-2010 12:50
Posty: 280
Lokalizacja: Kraków
pazuzu pisze:
okolice maja-czerwca z Ustronia do Wołosatego

creamcheese pisze:
W tym terminie to nie powinno być nigdzie tłoku.


Chyba że będzie to pierwszy tydzień czerwca - Boże Ciało wypada 4go, pewnie niejeden wpadnie na pomysł "długiego łykendu"...


Na górę
Post: 06-01-2015 23:33 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
Forum zjałowiało. Forum najlepsze , które dostarczyło mi tyle wiedzy, którym żyję, z którym się utożsamiam, które nazywam swoim forum.
Więcej korzystam niż dostarczam. Wciąż tu jestem.
Miłośnicy BESKIDU NISKIEGO- co się dzieje? Gdzieście?
Ja wciąż. Ach! We mnie. Wszystko chyba jest pozorem.
Nie założyłem oddzielnego wątku, tu wyżaliłem się, co mnie boli. Beskid Niski Sercu bliski- mojemu wciąż!


Na górę
Post: 09-01-2015 11:25 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Bartne... kiedyś (zimą) nie zastałem nikogo - pocałowałem klamkę, telefon też nie odpowiadał...

Ostatnio - przed sylwestrem - nocowałem tam dwa razy. Obiekt prowadzi bucowaty gość (gdy ktoś ma tego typu co on odzywki do klientów, zwłaszcza dzieci, to chyba z powołaniem się minął...). W środku, szczególnie w toaletach jest syf...
Więcej grzechów nie pamiętam...


Na górę
Post: 10-01-2015 17:59 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Baker, mówisz o bacówce?
A próbowałeś kontaktu z bacówką drogą e-mailową?
Wcześniej, przed planowaną wędrówką?

Baker pisze:
W środku, szczególnie w toaletach jest syf...

Tutaj zgoda.
Jednak kto chętny do pomocy, "niech pierwszy rzuci kamieniem". :oops:

Baker pisze:
Obiekt prowadzi bucowaty gość (gdy ktoś ma tego typu co on odzywki do klientów, zwłaszcza dzieci, to chyba z powołaniem się minął...).

Skąd ten wniosek?
Poznałem gościa, pogadałem z nim swego czasu i nie zgodzę się z powyższym.
Bardziej filozof, niebanalny koleś - tak bym go określił.

Moderatorzy, jesteście?
Weźcie i podzielcie/wydzielcie ten temat na 3 różne, bo można się pogubić. :?
Task poruszył też ważną myśl.

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 11-01-2015 21:09 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Jest to obiekt PTTK - schronisko. Zgodnie z definicją otwarty codziennie. Rozumiem, że gość mógł pojechać gdzieś w pilnej sprawie, lub choćby na zakupy (jednocześnie nie mając nikogo na zastępstwo) - ale to choć kartkę zostawić trzeba...

Znam też inną relację dziewczyny, która również pocałowała tam klamkę w pewien zimowy wieczór...

A wniosek o bucowatym charakterze dzierżawcy skąd? Po prostu, w sposób chamski i niemiły odzywał się do swoich klientów...


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 22 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 15 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl