Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 18-04-2024 19:03

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10-05-2009 13:49 
Offline

Rejestracja: 07-05-2008 16:39
Posty: 20
Lokalizacja: Gorlice
Witam!
Wybieram się na wycieczkę szlakiem czerwonym (pisałem o tym w innym temacie) i pragnę dowiedzieć się, jakie miejsca noclegu (chodzi głównie o namiot) polecacie, znacie, gdyż nie chciałbym spać "na dziko" w lesie. Jakieś pola namiotowe, lub wiaty? Mam jeszcze pytanie odnoście spania "na dziko"... czy mieliście jakieś problemy, np. jeśli chodzi o jakiś strażników itp...? Pozdrawiam;)


Na górę
 Tytuł:
Post: 10-05-2009 22:50 
Offline

Rejestracja: 19-12-2007 23:47
Posty: 1371
Lokalizacja: Jasło
Idąc od strony Komańczy na zachód, to na pewno miejsce do rozbicia namiotu masz we Wisłoczku (baza SKPB Rzeszów). Deszczochrony w których można przenocować masz na Przeł. Hałbowskiej, później tuż przed skrętem szlaku z drogi Desznica - Świątkowa na Kolanin. Następnie z drugiej strony Kolanina, na przeł. pod Ostryszem (choć to teren MPN). Kolejna budka stoi schodząc ze Świerzowej na przełęcz (ale to też teren MPN), więc lepiej podejść dalej na Magurę i w znajdującej się tam budce, możesz spać bez problemu, bo to poza parkiem już. Namiot można prawdopodobnie rozbić także przy schronisku w Bartnem (bo widziałem tam rozbite namioty). W Regietowie jest kolejna baza SKPB (z Warszawy).
Może inni jeszcze Ci coś podpowiedzą :)


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl