Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 02:55

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
Post: 05-11-2007 20:56 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2007 20:52
Posty: 13
Lokalizacja: Gdańsk
Witam.

Moglibyście polecić fajne noclegi do 30zł z ww miejscach. Spać będę w lutym, więc interesują mnie obiekty całoroczne.
Co sądzicie o Bacówce PTTK w Bartnem? Słyszałem o negatywnym nastawieniu właściciela do plecakowców kosztem grup zorganizowanych.

Bedę wdzęczny za pomoc doświadczonych forumowiczów.


Na górę
 Tytuł: w bartnem
Post: 05-11-2007 21:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-05-2007 17:10
Posty: 123
Lokalizacja: Mielec
W Bartnem każdy turysta jest mile widziany.
Prowadzący jednak nie ukrywa, że z plecakowych nie utrzyma się i dlatego przyjmuje grupy.
Ale w lutym powinno byc spokojniej (chyba, że jakieś zimowisko zawita do bacówki)

_________________
od halnego
....niech cię zawsze na szlak trafi !!!


Na górę
 Tytuł:
Post: 07-11-2007 07:32 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-04-2007 15:28
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław
Ja spałem na początku lipca b.r. w bacówce w Bartnem i bynajmniej nie odczułem tego, by do mnie i moich 2 współtowarzyszek wędrówki jako owych "plecakowców" właściciel był negatywnie nastawiony.
Standard bacówki był turystyczny, ale nam to w zupełności odpowiadało. Minusem było to, że ktoś strasznie długo w noc hałasował, no - ale to niezależne jest od właściciela a od wywołującego hałas :roll:


Na górę
 Tytuł:
Post: 23-11-2007 23:33 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
W Bartnem polecam gospodarstwo "Bortnianka" P. Horbal

BW

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 Tytuł:
Post: 24-11-2007 22:29 
Offline

Rejestracja: 27-11-2005 23:48
Posty: 7
Lokalizacja: Rzeszów
Witam , jeśli będziesz nocował w Hańczowej to polecam całoroczne schronisko PTSM w Zespole Szkół Ogólnokształcących (tak chyba nazywa się ta placówka). Dyrektor jest bardzo sympatycznym i życzliwie nastawionym człowiekiem. Doświadczyłem tego podczas tegorocznych wakacji, gdy zajechałem doń jeszcze z dwoma rowerzystami. Warunki pobytowe znośne; luksusów nie ma. Cena noclegu za to atrakcyjna - zapłaciliśmy za postojowe i nocleg bodajże 30 zł (od trzech osób). Pozdrawiam.


Na górę
 Tytuł:
Post: 25-11-2007 19:31 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-11-2006 19:10
Posty: 21
Lokalizacja: Jasło
W Bartnem nie spałem ale byłem tam z zamiarem przespania się, była jakaś zorganizowana grupa, ale nie odczułem jakieś niechęci do "plecakowych", jeśli o mnie chodzi to mam raczej pozytywne doświadczenia.

W Hańczowej to może ktoś inny doradzi bo ja tam nie miałem przyjemności nocowania - jednak z całego serca mogę polecić nocleg w Regietowie Niżnym - nie znam nazwiska właściciela, ale najprościej to będzie tak:
Jeśli zejdziesz czerwonym szlakiem z Koziego Żebra i skierujesz się w stronę wsi to jest to pierwszy dom po prawej stronie..(nie pamiętam biały albo różowy) za 20 złotych (cena z czerwca) oferują naprawdę rewelacyjne warunki.
Pozdrawiam


Na górę
 Tytuł:
Post: 26-11-2007 08:49 
Offline

Rejestracja: 21-10-2005 16:38
Posty: 85
Lokalizacja: Rożnowice
W Bartnem polecam bardzo "Chatkę nad stawem" przy szlaku na Banicę, choć tam chyba lepiej udać się w kilka osób, bo o ile się orientuję, to działa ona na zasadzie "użyczenia" (zresztą dokładne info w zakładce "noclegi" na tej stronie). Gościnność gospodarza nie do opisania :D
ps. a trafiłam tam przypadkiem, gdy nie udało się znaleźć noclegu w zapełnionej "kolonistami" bacówce.. no ale to środek sezonu był, poza sezonem i bacówka całkiem przyjemna :) :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-12-2007 14:22 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2007 20:52
Posty: 13
Lokalizacja: Gdańsk
Ok. Dzieki!
Zobaczytmy gdzie los nas pokieruje na nocleg, wezmę tutejsze sugestie na pewno pod uwagę.


Na górę
 Tytuł:
Post: 17-12-2007 23:36 
Offline

Rejestracja: 23-10-2004 17:49
Posty: 705
Lokalizacja: D29 - 110
Nocleg w Hanczowej juz niemozliwy. Szczegóły tu:
http://beskid-niski.pl/forum/viewtopic.php?t=74


Na górę
 Tytuł: sprostowanie
Post: 18-12-2007 18:30 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-05-2007 17:10
Posty: 123
Lokalizacja: Mielec
Sprostowanie.Nocleg w Hańczowej możliwy, ale tylko dla grup kilku, kilkunastoosobowych i większych. Turysta indywidualny nie będzie przyjmowany.
Informacę uzyskałem dzisiaj od kierowniczki internatu w Hańczowej.

_________________
od halnego

....niech cię zawsze na szlak trafi !!!


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 11 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl