Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 15:41

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna
Autor Wiadomość
Post: 08-06-2007 14:38 
Offline

Rejestracja: 08-06-2007 14:36
Posty: 1
Szukam tanie noclegi w Bieskidzie Niskim w dniach od 20. do 30. czerwca. Prosze przysylac informacje na pw!


Na górę
Post: 08-06-2007 20:10 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-09-2004 17:52
Posty: 873
Lokalizacja: Gliwice
Może jestem dziwny ale ja to jestem uczulony jak ktoś idzie "na łatwiznę"

Na stronie jest ponad 350 adresów miejsc noclegowych, przy większości ofert są ceny, WSZĘDZIE SĄ NUMERY TELEFONÓW a przy większości adresy e-mail, szukasz noclegu w terminie gdzie chyba wszyscy "gospodarze" mają wolne pokoje.

CZY WYKONAŁEŚ CHOĆ JEDEN TELEFON ??

Bartek

_________________
"Sercu bliski Beskid Niski"


Na górę
 Tytuł:
Post: 08-06-2007 21:49 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
To chyba postać której post o identycznej treści spotkałem na innym forum (różniła się tylko datami). Nawet błąd gramatyczny ten sam (SZUKAM TANIE NOCLEGI :lol: )


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-06-2007 07:33 
Offline

Rejestracja: 16-09-2005 06:50
Posty: 1198
Lokalizacja: kolejno z: base.7g, 8g, 9g
Cytuj:
Może jestem dziwny ale ja to jestem uczulony jak ktoś idzie "na łatwiznę"

No bo widzisz Bartek, ty nie tylko MASZ napisać adresy na swojej stronie. Ty jeszcze MUSISZ przeczytać je na głos! :lol: :lol: :lol:

_________________
Hasło wikipedii "Oddział Grobów Wojennych C. i K. Komendantury Wojskowej w Krakowie" stanowi częsty dla tego źródła informacji przykład pilnie pielonego za pomocą cenzury prewencyjnej prywatnego folwarku mającego uchodzić za obiektywne informacje.


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-06-2007 08:25 
Offline

Rejestracja: 02-12-2005 15:10
Posty: 325
Lokalizacja: Krosno
To mi wygląda jak konkurs ofert czy tam zapytanie o cenę, normalne w biznesie :) Zwłaszcza, że to teraz noclegi powinny starać się o turystę, a nie turysta o noclegi :)


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-06-2007 09:04 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 27-11-2006 16:10
Posty: 232
Lokalizacja: jasło
no to może sprawdzimy czy Tomek to konkretna osoba czy też "sieciowy badacz rynku"
Tomek jakie miejsca zamierzasz odwiedzić?


Na górę
 Tytuł:
Post: 09-06-2007 17:10 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 31-05-2007 16:55
Posty: 642
Lokalizacja: Gdańsk
prpopnuję zmienić temat postu na: "szukam tanie krzyże (chrystuski)". Będzie brzmiało bardziej wiarygodnie i marketingowo. Czy ktoś wie może o tego typu wyprzedaży :oops:


Na górę
 Tytuł: tanie ?
Post: 11-06-2007 19:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 17-05-2007 17:10
Posty: 123
Lokalizacja: Mielec
A co to znaczy "tanie" ???5 , 10, 15, 30 zł. No i jaki standar ?
Można tanio na przystanku PKS lub tanio w hotelu.
Tomku - wiecej informacji !!!

_________________
od halnego
....niech cię zawsze na szlak trafi !!!


Na górę
 Tytuł:
Post: 15-06-2007 20:18 
Offline

Rejestracja: 07-02-2007 18:51
Posty: 677
Kolega Tomek prawdopodobnie nie przemyślał swego postu, zresztą wydaje mi się ledwo dołączył, już się odłączył.


Na górę
Post: 23-10-2015 18:00 
Offline

Rejestracja: 23-10-2015 17:58
Posty: 1
Tomek pisze:
Szukam tanie noclegi w Bieskidzie Niskim w dniach od 20. do 30. czerwca. Prosze przysylac informacje na pw!


http://www.x.pl/noclegi-jaslo.html nocleg od 20 zł!!!


Na górę
Post: 23-10-2015 20:51 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Na kolejnym forum spamujesz?
To już chyba czwarte. :evil:

Popatrz chłopie na datę pierwszego wpisu.

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 23-10-2015 21:09 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Alan pisze:
Na kolejnym forum spamujesz?
To już chyba czwarte. :evil:

Popatrz chłopie na datę pierwszego wpisu.


Alan,

- przy obecnej kondycji tego forum, należą mu się raczej wyrazy uznania, że - z jakichś niepojętych względów - zechciał jednak nieco pospamować.

Chyba nie rozejrzał się dokładniej gdzie spamuje, nim poświęcił te swe cenne elektrony.

Zwykli użytkownicy zajęli się najwyraźniej innymi sprawami, Admini - Wielki Nieobecny i Wielki Naburmuszony - rozpłynęli się ostatecznie w cyberniebycie, religijnie nawiedzony gościu co uporczywie wkleja i wkleja te swoje technicznie żałosne fotki i po grubym niewczasie został wreszcie skanalizowany w jeden wątek jeszcze się nie otrząsnął, portal (z definicji narzędzie wprowadzające potencjalnych nowych użytkowników) zieje martwotą, jak nieprzemierzając kamieniołom wedle Bartnego. Tylko Konfederaci Barscy pętają się jeszcze tu i ówdzie, z równym zresztą powodzeniem, jak za Pułaskiego.

Zamknijcie wreszcie tę budę, bo żał się doprawdy na nią co te dwa-trzy tygodnie klika. Każdorazowe odwiedziny skutkują mini-depresją.

A jak komuś będzie po drodze, nich wpadnie w Beskid. To forum nie jest już do niczego nikomu potrzebne.

(ach, byłbym zapomniał - żegnajcie)


Na górę
Post: 24-10-2015 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
turpin pisze:
Zwykli użytkownicy zajęli się najwyraźniej innymi sprawami, Admini - Wielki Nieobecny i Wielki Naburmuszony - rozpłynęli się ostatecznie w cyberniebycie, religijnie nawiedzony gościu co uporczywie wkleja i wkleja te swoje technicznie żałosne fotki i po grubym niewczasie został wreszcie skanalizowany w jeden wątek jeszcze się nie otrząsnął, portal (z definicji narzędzie wprowadzające potencjalnych nowych użytkowników) zieje martwotą, jak nieprzemierzając kamieniołom wedle Bartnego. Tylko Konfederaci Barscy pętają się jeszcze tu i ówdzie, z równym zresztą powodzeniem, jak za Pułaskiego.

Bardzo oryginalny opis.
Ale mnie to nie dziwi.
Taka sytuacja panuje w ogóle na forach.
Ludzie nie mają czasu (sprawy rodzinne i zawodowe), stopniowo niestety przechodzą na Facebooka.

turpin pisze:
A jak komuś będzie po drodze, nich wpadnie w Beskid.

Wpadnę i to nie raz. :wink:
Choć nie ukrywam, że aktualnie z przyczyn stricte rodzinnych nie będzie to często możliwe.

turpin pisze:
To forum nie jest już do niczego nikomu potrzebne.

W tej kwestii mam inne zdanie.

turpin pisze:
(ach, byłbym zapomniał - żegnajcie)

Nie gadaj głupot. 8)

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 24-10-2015 19:08 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Wsadzę kij w mrowisko, bo lubię :twisted:
Turpin ma rację, już od dłuższego czasu forum ma tylko ma drgawki. Nie masz racji Alan że winien jest tu tylko FB - to tylko narzędzie, ale wykorzystują go ludzie. A w jaki sposób? Dość powiedzieć, że pewna osoba zamiast kontaktować się ze mną przez to forum - wysyła mi wiadomość na FB. Kamyczek, ale swoje robi...
Nieprawdą jest też, że fora zamierają - sąsiednie ma się dobrze, choć pewnie nie tak jak za czasów świetności.
Czy zamieranie tego forum jest winą "władzy"? Nie mnie to osądzać, choć aktywność rzeczywiście nie powala, a nie wierzę, żeby po BN się nie szlajali.
Patrząc jeszcze z innej strony - w zeszłym roku mnogość ludzi na spotkaniu MBN, w tym podobno zapowiada się tak samo. Organizowanie spotkań wyszło z tego forum, nie chciałbym narzucać żadnych ograniczeń, ale skoro można ściągać od "miejscowych" po 2 dyszki to dlaczegóż nie wymyślić czegoś na "nieforumowiczów"?
Zawsze uczestniczyłem w spotkaniach głównie ze względu na wycieczkę i prelekcje, zeszłoroczne w moim odczuciu było naprawdę super zorganizowane, mimo że od 3 lat w tym samym miejscu. Czy było za dużo prelekcji (pojawił się już w tym roku już taki zarzut)? Nie wiem, ale widziałem, że wiele osób przyjechało tam nie po to, aby coś się dowiedzieć o tych terenach - ważniejsza była "integracja" - aż tak ważna, że sporo osób na sali podczas prelekcji nie było. No cóż, obowiązku nie było...
Tak więc kasę przeznaczę na coś innego niż Magurycz (który i tak nią gardzi, nawet jak się mu ją "na tacy" podaje), czas - jeśli pogoda pozwoli - spędzę w górkach, a aby "dać w palnik", wcale nie muszę wyrywać się z domu.

Tyle i aż tyle...


Na górę
Post: 24-10-2015 20:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Dlugi pisze:
Nie masz racji Alan że winien jest tu tylko FB

Aby być bardziej precyzyjnym - wymieniłem dwa powody.

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 39 ]  Przejdź na stronę 1 2 3 Następna

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 10 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl