Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 21:27

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Nowe Magury
Post: 09-11-2012 20:17 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Oczywiście wszedłem na stronę skpb warszawa, tak jak wcześniej to czyniłem zamawiając "Magury" z lat poprzednich, kliknąłem w dziale Wydawnictwa na: Magury - nie ma nic o nowym numerze,
publikacje skpb od nr 151 - nie ma nic o nowych Magurach, pozostałe publikacje - też bez efektu. Nie zauważyłem, że są jeszcze "ostatnie publikacje" i tam właśnie są informacje o nowych "Magurach". Przeoczenie ale ważne, że w końcu znalazłem to, co Koledzy Beskidnicy wyszukali wcześniej. Dzięki za podpowiedź. Jutro zamawiam.
Pozdrawiam i miłej lektury.


Na górę
 Tytuł: Re: Nowe Magury
Post: 13-03-2013 21:29 
Offline

Rejestracja: 07-11-2009 18:57
Posty: 2277
Zamieszczony z dziale "Co nowego" artykuł Andrzeja Stachowiaka "Chrzczeni Duchem Świętym" ukazał się wcześniej w Magurach'10.


Na górę
 Tytuł: Re: Nowe Magury
Post: 14-05-2013 13:05 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Dziś na stronie http://karpaccy.pl/ pokazał sie komunikat:

Z prawdziwą przyjemnością informujemy, iż ukazały się Magury’12, rocznik krajoznawczy poświęcony Beskidowi Niskiemu i Pogórzom, pod redakcją Sławomira Michalika i Anety Załugi. To 182 wydawnictwo Studenckiego Koła Przewodników Beskidzkich z Warszawy liczy sobie 220 stron, na których zamieszczono co następuje:
• Katarzyna Rybczyk: Codzienność mieszkańców ziemi gorlickiej w latach 1939-56, zamknięta w historii dwóch rodzin;
• Bogdan Huk: U źródeł nadrejonu „Wierzchowina” OUN Kraju Zakerzońskiego;
• Bartosz Kozak: Tajemnicy pewnego słupka ciąg dalszy;
• Adam Bartosz: Żydowskiej historii w Brzostku ciąg dalszy;
• Andrzej Olejko: Lotnictwo w bitwie gorlickiej, czyli nieznane aspekty przełamania Frontu Wschodniego w maju 1915 roku;
• Katarzyna Barzowska: Gdzie leży Łemkowyna?
• Polana w latach 1914-1919 w świetle kronik parafii rzymskokatolickiej;
• Urszula Janicka-Krzywda: Święty Ambroży doktor Kościoła i patron pszczelarzy;
• Anna Ostrowińska: Jastrzębik i Żegiestów;
• Tadeusz Kiełbasiński: Przegląd pozycji wydawniczych na temat Beskidu Niskiego wydanych w 2011 r.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl