Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 16:15

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
Post: 27-10-2017 13:21 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
Wszystkich, którzy będą w okolicach Jaślisk w dniach 9-12.11.2017 serdecznie zapraszam na spotkanie indywiduów z różnych forów (a także spoza nich).
Jak co roku od lat kilku skrzykujemy się w okolicach Święta Niepodległości by wspólnie połazikować po Beskidzie Niskim. W tym roku padło na Zaścianek w Jaśliskach. Schronisko jest puste, więc nie powinno być problemu z noclegiem. Trasy wycieczek, podobnie jak to ma miejsce na tydzień później zapowiadającym się XIII Spotkaniu Miłośników BN, owiane są tajemnicą. Przynajmniej dla mnie, bo task zapewne przygotował już jakąś niebanalną niespodziankę.
Impreza jest niezorganizowana, każdy lokuje się i żywi we własnym zakresie, obecność nieobowiązkowa, choć mile widziana. Wiek uczestników obojętny, dotychczasowi imprezowicze mieścili się w przedziale 30-60+ lat.
Tłumów nie przewiduje się, ale to może i lepiej gdy grono jest kameralne...
Otwarci jesteśmy na każdego, kto przyjdzie i zechce pospacerować z nami a wieczorem wychylić szklaneczkę piwa.
Ewentualne pytania proszę kierować na pw.
Pozdrawiam


Na górę
Post: 27-10-2017 15:56 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
creamcheese mnie wymienił wśród uczestników, więc coś dopowiem.
W/w Szefunio tego zbiorowiska, organizuje taką imprezę o kilku lat. Ja będę w tym uczestniczył po raz trzeci.
Dwa lata temu zbieraliśmy się w rymanowskim Zdroju, w poprzednim roku w Gładyszowie.
O tych imprezach na innym forum pisaliśmy i można poczytać:
Rok 2015 http://npm.pl/forum/viewtopic.php?t=5705
Rok 2016 http://npm.pl/forum/viewtopic.php?t=6139
Żeby było jasne: najbliższe jest mi forum Bartka n-p.pl
Na innych trzech turystycznych jestem krócej, mniej aktywny, są one szersze tematycznie i nie wszystko mnie tam interesuje, chociaż wiele tam jest cennych i ciekawych wątków. Tu jest centrum moich zainteresowań.
Więc, proszę nie traktować tego wątku jako agitację, reklamę innego forum, czy coś podobnego.
Szefunio napisał "Ewentualne pytania proszę kierować na pw." Ja uzupełnię i podam, gdzie więcej info o naszym zbiorowisku:
http://npm.pl/forum/viewtopic.php?t=6394
Tak składa się, że tydzień po tej imprezie odbędzie się w Hucie Polańskiej Spotkanie Miłośników BN. Ja te kilka dni między tymi spotkaniami pokręcę się po BN. Podobnie zrobiłem w 2016 roku: po Zbiorowisku w Gładyszowie kilka dni pokręciłem się po BN, by w czwartek zameldować się w Zdyni.


Na górę
Post: 27-10-2017 20:21 
Offline

Rejestracja: 11-10-2015 20:13
Posty: 18
Przedmówcy sprawiają, że zaczynam się zastanawiać, czy w 2018 nie wziąć urlopu w listopadzie... Chyba nie byłoby problemu z jego uzyskaniem :) Jednak, gdy pomyślę, jak krótki jest wtedy dzień i jak to się ma do np. maja czy września, to... jednak najważniejsze, by jak najwięcej zwiedzić, bo choć w bardzo wielu miejscach byłem, to wciąż jeszcze wiele jest do zrobienia. Zastanawiam się, czy nie zrobić czegoś w stylu pętli wokół B.N. Jakieś sugestie?


Na górę
Post: 29-10-2017 21:05 
Offline

Rejestracja: 14-02-2014 14:51
Posty: 96
Przyjedź do Jaślisk a później jakoś dasz radę z taskiem....wiem, to *** staruszelk ale da się z nim wytrzymać tydzień!!


Na górę
Post: 30-10-2017 22:17 
Offline

Rejestracja: 10-05-2011 15:36
Posty: 737
Lokalizacja: słupsk
krzysztof73 pisze:
Przedmówcy sprawiają, że zaczynam się zastanawiać, czy w 2018 nie wziąć urlopu w listopadzie... Chyba nie byłoby problemu z jego uzyskaniem :) Jednak, gdy pomyślę, jak krótki jest wtedy dzień i jak to się ma do np. maja czy września,
Zastanawiam się, czy nie zrobić czegoś w stylu pętli wokół B.N. Jakieś sugestie?

Kolego Krzysztofie73, prześwietliłem Ciebie, znalazłem Twoje posty. W temacie BN: całą Koronę masz za sobą (staram się, nie zawsze skutecznie, nie używać "zdobyłem"). Mało takich. Poznałeś BN dość przestrzennie. Możemy w tegorocznych Jaśliskach mieć dużo do pogadania.
Przemyśl to co proponuje creamcheese, może uda Ci się jeszcze w tym roku z nami spotkać, bowiem do przyszłego roku niektórzy ze "staruszków"mogą nie dożyć.
Dzień w listopadzie jest krótki, to prawda, ale wieczory długie. BN poznaje się nie tylko w dzień podczas piechotowania lub pedałowania, ale również długimi wieczorami, podczas wymiany wspomnień i doświadczeń, podczas mówienia i słuchania. Najlepszym tego przykładem są spotkania Miłośników BN. Tyle tam ciekawych prelekcji, tyle można nasłuchać się tam, że podczas chodzenia po BN nie zawsze znajdziesz. Z kolei nasze spotkania, których organizatorem jest creamcheese nie są konkurencją. Są spotkaniem kilku, kilkunastu piechurów, którym BN nie jest obojętny. Bywają tu wyjadacze i kompletni nowicjusze. Długimi listopadowymi wieczorami nad mapą (i nie tylko) rozmawiamy, opowiadamy, wspominamy, słuchamy, planujemy dzień następny i kolejne lata. Dużo byś wniósł na takim spotkaniu, a może coś od innych zyskał.
Jeszcze jest czas. Jak pisałem, zostaję po Jaśliskach w BN, mam kilka dni przed spotkaniem w Hucie P. Planów kilka, ale nie zobowiązujących i otwarty na improwizowania. Jak pisał creamcheese: jakoś dasz radę z taskiem....wiem, to *** staruszek ale da się z nim wytrzymać
tydzień!

Może więc skusisz się. Więcej info udzieli Szefunio.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 22 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl