Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 19:00

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
Post: 07-01-2014 17:05 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-04-2007 15:28
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław
turpin pisze:
Zastanawiam się, czy ktoś jeszcze w ogóle zdobywa GOT?


Owszem. Gdy w latach 2012-2013 byłem zatrudniony jako nauczyciel historii w jednym z wrocławskich gimnazjów, co miesiąc z kolegą i koleżanką (też nauczycielami) w ramach szkolnego kółka turystycznego zabieraliśmy chętne dzieciaki w Sudety na jednodniową, sobotnią wędrówkę po górach (frekwencja była w granicach 25-45 dzieciaków, w zależności od atrakcyjności rejonu wędrówki, pory roku etc.). Dzięki inicjatywie mojego kolegi, szefa tego SKT, gimnazjaliści, którzy mieli ochotę, mogli zbierać GOT. Z możliwości tej korzystało regularnie na każdym wyjeździe kilkunastu uczniów (zabierali książeczki, wbijali po schroniskach pieczątki itd.).

_________________
"Historia to świadek czasów, światło prawdy, żywa pamięć, zwiastunka przyszłości" (Tytus Liwiusz)


Na górę
Post: 10-01-2014 00:07 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
Dużo osób zbiera. Sam mając moich 'etatowych' emerytów za każdym razem zmagam się z podpisywanie kilkunastu książeczek. Podobnie z dziciakami - tam tych książeczek bywa i kilkadziesiąt:)


Na górę
Post: 01-03-2014 21:40 
Offline

Rejestracja: 19-10-2011 16:29
Posty: 5
task pisze:
2. Zmiany w regulaminie.
Tu jestem ostrożny ze stanowczym negowaniem.
Nie znalazłem szczegółowego uzasadnienia tych zmian. Jeżeli ma to być ukrócenie niezdrowej pogoni za punktami, wyeliminowanie rywalizacji typu kto szybciej/więcej w jeden rok, itp., to może zmiany te idą w dobrym kierunku. Zmiany ułatwiające zdobywanie punktów najmłodszym też są wskazane. Jednak narzucanie punktów początkowych, tras, komplikowanie i tak już mało logicznych warunków, po co to komu. Przejrzystością, prostotą, minimalizacją biurokracji, tym można zachęcać do zdobywania GOT.

Zmieniony Regulamin już został zmieniony. Przynajmniej chyba w jednym punkcie, dotyczącym kontynuacji GOT Za Wytrwałość.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 18 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 26 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl