Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 19-04-2024 11:24

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Trasy w dolinie
Post: 01-04-2012 23:01 
Offline

Rejestracja: 01-04-2012 22:38
Posty: 14
Witam wszystkich.

Na wstępie mam nadzieje że tym tematem nie powtórzę niczego, oraz że dobrze wybrałem dział.

Wyruszam na weekend majowy do Wysowej i chciałbym poznać więcej o tym rejonie. Jak można się domyślić nigdy nie byłem w tym rejonie. Czytałem sporo, na tym forum dość mało ponieważ trafiłem tu dopiero dzisiaj. Mam już wybrane miejsca/trasy które chciałbym odwiedzić, są to:

1 - Wysowa - Cigelka (przełęcz) - Ostry wierch - Lackowa - Izby - Ropki - Hańczowa - powrót
2 - Wysowa - Cigelka (przełęcz i miasto) - Busov - Gabałtów - powrót drogą do Cigełki
3 - przez Kozie żebro na Rotunde, a co dalej to jeszcze pomyśle
4 i 5 - ...

Zamierzam wyruszać wcześnie rano i dostosować trasy tak aby 1-2 trasy były długie, całodniowe, a reszta spokojniejsza.

Jak do tej pory z gór najbardziej spodobały mi się Gorce ( przez takie widoki jak te http://www.panoramio.com/photo/52163633?tag=Gorce oraz http://www.panoramio.com/photo/53206991?tag=Gorce ). Wiele dobrego czytałem o Beskidzie niskim i w tej chwili poszukuję informacji o tym gdzie warto pospacerować w dolinie. Takie spokojne wioski, na lekkich wzgórzach, pola, polne drogi i spokój. Moim pomysłem jest wziąć mapę i iść wzdłuż dróg i szlaków tam gdzie nie ma lasu a w okolicy zabudowań.

Po powrocie wrzucę zdjęcia i opiszę jak było.


Na górę
Post: 02-04-2012 07:25 
Offline

Rejestracja: 24-11-2009 10:14
Posty: 246
www.wysowa-zdroj.pl tu znajdziesz kilka propozycji spacerów i wycieczek.


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 56 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl