Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 23:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 18-03-2005 23:14 
Offline

Rejestracja: 18-03-2005 22:34
Posty: 6
Lokalizacja: Poznań
no, zdaje mi się że na tym forum brakuje jednak jednego ciekawego tematu (mam nadzieję że czegoś nie przeoczyłem) :lol:
Może napiszcie coś o swoich najważniejszych, najbardziej pasjonujących przeżyciach i przygodach w Beskidzie Niskim. Jakieś spotkanie z niedźwiedziem :lol: , błądzenie dniami po górach i dolinach, spotkania z miejscową ludnością lub coś w ten deseń?

Jeśli chodzi o mnie, to już pierwszego dnia nauczyłem się, że w BN większość zaznaczonych na mapie ścieżek po prostu nie istnieje. Na jednej z wycieczek chciałem zejść z Polany do Myscowej ścieżką, opisaną nawet w przewodniku (coprawda w drugą stronę). W praktyce tych ścieżek było conajmniej 3 i wszystkie w pewnym momencie się urywały (jak to możliwe? :shock: ). Ale już przy trzeciej nie miałem zamiaru wracać na górę :) Zacząłem przedzierać się przez trawy, pokrzywy i kłujące jeszcze bardziej jeżyny po pas, wszystko to trwało chyba z 2 godziny. W końcu dotarłem do miejsca, gdzie łączyły się potoki, o strasznie głębokich korytach. Przedarłem się ledwo przez te wysokie skarpy i wreszcie forsując jeszcze ze 2 wąwozy dotarłem do drogi :D. Bądź co bądź nigdy nie odczułem większej ulgi :D, W pierwszym napotkanym domu zasięgnąłem informacji, czy to jeszcze jest Polska i okazało się że dotarłem dokładnie tam, gdzie chciałem. 8)

Od tego czasu gubiłem się w Beskidzie nieustannie :lol:

Polecam nieoznakowane ścieżki Beskidu Niskiego wszystkim!

_________________
AntHus

http://www.pwfip.prv.pl


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 35 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl