Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 12:18

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
Post: 10-10-2014 18:34 
Offline

Rejestracja: 30-12-2010 19:11
Posty: 61
Otóż 05.10.w niedziele koło godziny 15 podjechałem pod Jawor a konkretnie na taki mały placyk około 100m od kaplicy,i czekałem około 30 minut na kolegę.W tym czasie podjechało jeszcze kilka samochodów i przeszło kilkanaście osób pod kaplice. Kiedy czekałem nadal na kolegę,zauważyłem że kręci się w pobliżu jakiś miejscowy.Zdziwiło mnie to że był w roboczym ubraniu a była to niedziela.Kiedy kolega przyjechał ruszyliśmy na trasę.Wróciliśmy po jakichś dwóch godzinach i okazało się że zostały tylko dwa nasze samochody.Ruszyliśmy do domu niestety okazało się po około kilometrze ,że z mojego samochodu cieknie paliwo.Ledwo udało mi się dociągnąć do Uścia na CPN, tam kleiłem taśmą ucięty przewód od zbiornika.Technika kradzieży jest taka że złodziej nakłuwa ostrym nożem przewód gumowy od zbiornika na krzyż i wprowadza przewód którym spuszcza benzynę. W moim przypadku przeciął cały gruby wąż od zbiornika.Koszt naprawy przekracza kilkakrotnie wartość ukradzionej benzyny.Jestem pewien że ofiar takich jak ja, było w tym rejonie więcej.Podaje rysopis podejrzanego ,wysoki mężczyzna około 40 lat ,siwawy, krótko ostrzyżony w czapce.Cały czas przy nim pląta się czarny kundel.Mężczyzna ten prawdopodobnie pracuje w nadleśnictwie jako pilarz na własnym rozrachunku.Przestrzegam wszystkich którzy zostawiają tam samochód,wielu może się o tym przekonać dopiero kilkanaście kilometrów za Wysową i pewnie myślą że to że to przypadkowa awaria.


Na górę
Post: 13-10-2014 12:44 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 05-11-2009 09:22
Posty: 262
Lokalizacja: Uście Gorlickie
Przyznam, że spotkałem się z czymś takim pierwszy raz. Jest to tym większa podłość, że dla niewielkiej "korzyści" naraża się nawet czyjeś życie (paliwo ciekło ciurkiem z przeciętego przewodu). Cieszę, że nic Ci się nie stało.

_________________
Drzewo jest mocą, która powoli wznosi się ku niebu- Antoine de Saint-Exupéry Dębowy Jar


Na górę
Post: 14-10-2014 14:02 
Offline

Rejestracja: 15-12-2010 11:00
Posty: 103
Lokalizacja: Rzeszów
Trochę mnie zmroziło, w tym samym czasie zostawiłem auto nieco wcześniej przed lasem, data i godzina się zgadza. Na szczęście nam nikt nic nie uszkodził

_________________
Chodzę sobie to tu, to tam - częściej tam :)
http://www.swiadomyrodzic.pl/ - Integracja Sensoryczna, diagnoza i terapia SI


Na górę
Post: 15-10-2014 11:10 
Offline

Rejestracja: 24-11-2009 10:14
Posty: 246
A skąd te przypuszczenia, że to pilarz na własnym rozrachunku ?


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 40 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl