Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 15:27

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
Post: 24-01-2014 14:34 
Offline

Rejestracja: 24-01-2014 14:28
Posty: 1
Witam serdecznie,
Jestem studentką 3 roku Turystyki i Rekreacji. piszę pracę licencjacką na temat atrakcji turystycznych w Beskidzie Niskim. Będę bardzo wdzięczna za wypełnienie krótkiej ankiety (całkowicie anonimowej), która jest mi niezbędna do napisania tej pracy :)
Podaję link do ankiety:
http://www.ebadania.pl/15b3b72a37341bd2


Na górę
Post: 25-01-2014 12:23 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Brakuje możliwości zaznaczenia więcej niż jednej opcji.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
Post: 25-01-2014 12:53 
Offline

Rejestracja: 19-07-2010 12:16
Posty: 378
Gdzieniegdzie są.

Ale na pytanie:
Cytuj:
20. Czy poleci Pan/Pani pobyt znajomym lub rodzinie w powiecie kępińskim ?

to już musiałem odpowiedzieć: NIE :mrgreen:

Dziwacznie prezentuje się również pytanie ostatnie.

Mam dziwne wrażenie, że czasem odpowiadający w ankiecie przykłada się do "swojej" roboty bardziej niż ten, kto ankiety układa :?

_________________
Prihovárajte sa medveďovi pokojným hlasom - toto môže upokojiť medveďa aj vás


Na górę
Post: 25-01-2014 14:14 
Offline

Rejestracja: 22-11-2009 20:33
Posty: 100
Zamek Odrzykoń chyba już poza BN? Czy nie?


Na górę
Post: 25-01-2014 14:58 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-05-2011 15:05
Posty: 315
1. Dlaczego w dziale aktualności?

Uwagi co do ankiety:

2. )Ludzie po 60 gdzie zniknęli?
3.) Chciałem zaznaczyć tutaj 4 odpowiedzi. Nie mogę nawet dwóch. Mam wybrać czy bardziej jestem włąscicielem firmy / pracownikiem umysłowym czy przewodnikiem? Nie wiem co 'bardziej'....
6.) Są jeszcze papierowe przewodniki / filmy / inne źródła.... Nie mieszczę się w żadnej z propozycji...
11.) Pytanie o pociąg - nie ma pociągów w BN. Po co więc pytać?
20.) Powiat kępiński?!?! Co on ma do BN?
22.) Ale o so choziiii?


Na górę
Post: 25-01-2014 18:36 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 16-02-2013 23:56
Posty: 561
Lokalizacja: Galicja
Poszło.

Pytania: 20 i 22 bez sensu.

_________________
Forum "Turystycznie"
http://www.turystycznie-forum.pl


Na górę
Post: 25-01-2014 19:35 
Offline

Rejestracja: 20-10-2010 14:46
Posty: 60
Lokalizacja: Pogórze Karpackie, sercem zawsze B i BN
Wątpliwości do pytań jako koledzy wyżej, ale może masz taką wizję :lol: .
Najbardziej boli mnie pytanie 6- czy już nie ma źródeł drukowanych? :cry:


Na górę
Post: 25-01-2014 23:34 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Wygląda na to, że dziewuszka sama nie przejrzała własnej ankiety przed puszczeniem jej w Diabelskie Panopticum, popularnie zwane internetem, zastępujące obecnej młodzieży słowo drukowane: choć ukończyłem klasę matematyczną, ostatnie pytanie, to numerologiczne, wprawiło mnie w szczególną konfuzję...

Niemniej sądzę, że należy się do niej i do tej ankiety odnieść z życzliwością. Licencjat dziewczyna robi, i ponad dwa lata owegoż ma już za sobą. Zatem jakem potrafił, tak wypełniłem. Na szczęście załapałem się jeszcze na ostatnią grupę wiekową.

(i proszę, Ewo, nie zaczynaj postów od witam; nikogo tu nie witasz)


Na górę
Post: 26-01-2014 21:01 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Nie jestem przekonany czy takie ankiety należy wypełniać. Takiej ilości błędów (żeby nie nazwać tego dosadniej) w ankiecie dawno nie widziałem. Jeżeli ktoś w taki sposób podchodzi do napisania pracy (nawet tylko licencjackiej), to mam spore wątpliwości czy warto tracić na to czas.


Na górę
Post: 26-01-2014 21:38 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 09-04-2007 15:28
Posty: 307
Lokalizacja: Wrocław
tom1915 pisze:
Gdzieniegdzie są.

Ale na pytanie:
Cytuj:
20. Czy poleci Pan/Pani pobyt znajomym lub rodzinie w powiecie kępińskim ?

to już musiałem odpowiedzieć: NIE :mrgreen:

Dziwacznie prezentuje się również pytanie ostatnie.

Mam dziwne wrażenie, że czasem odpowiadający w ankiecie przykłada się do "swojej" roboty bardziej niż ten, kto ankiety układa :?

A nie miałeś kłopotów z odpowiedzeniem na pytanie 16. (o cerkwiach). Bo ja tak :roll: Nie wiedziałem, czy "zwiedzić" znaczy dla autorki "być w środku", "zajrzeć przez kratę" czy "obejść świątynię wokół, bo jest zamknięta na głucho"?

Gar pisze:
Jeżeli ktoś w taki sposób podchodzi do napisania pracy (nawet tylko licencjackiej), to mam spore wątpliwości czy warto tracić na to czas.

Gar - przykład idzie z góry. Skoro wykładowcy nie starają się o porządne pisanie swych prac naukowych (że tu wywołam pewnego profesora z Rzeszowa, co to sklecił z wielu prac "własną" o walkach w Karpatach podczas I w.św.), to czego oczekujesz od studentów? Że przewyższą swych "mistrzów" warsztatem? A propos - to praca licencjacka, więc autorka nie zostanie po jej obronie mistrzem (łac. magister) :mrgreen:

_________________
"Historia to świadek czasów, światło prawdy, żywa pamięć, zwiastunka przyszłości" (Tytus Liwiusz)


Na górę
Post: 26-01-2014 22:15 
Offline

Rejestracja: 21-01-2006 17:56
Posty: 296
Lokalizacja: Ruda Śląska - Orzegów
Leuthen pisze:
Gar - przykład idzie z góry. Skoro wykładowcy nie starają się o porządne pisanie swych prac naukowych (że tu wywołam pewnego profesora z Rzeszowa, co to sklecił z wielu prac "własną" o walkach w Karpatach podczas I w.św.), to czego oczekujesz od studentów? Że przewyższą swych "mistrzów" warsztatem?

Pamiętam jeszcze jak było na studiach, więc "czegoś" od studentów wymagam. Co do wykładowców - zły wykładowca też jest dobrym przykładem: jak się nie zachowywać, jak czegoś nie robić itd.


Na górę
Post: 26-01-2014 22:32 
Offline

Rejestracja: 31-08-2012 20:59
Posty: 342
Nie czepiajcie się.

Dziewczynina nie studiuje, tylk robi licencjat, na Europejskiej Akademii Przysposobienia Intelektualnego w Koziej Głowie, interesuje się Beskidem Niskim i w dalszej perspektywie prawdopodobnie nikomu nie zaszkodzi. No, chyba że posiadłszy tytuł Bakałarza Niskich Nauk Beskidzkich, zostanie zamianowana Młodszym Referentem do Spraw Nieudostępniania Szlaków, Zwalczania Kornika i Turystów w MPN.

Nasze rzeczowe uwagi co do strony technicznej tej ankiety i jej treści zrekompensują Ewie brak troski i opieki ze strony promotora (czy jak to się tam teraz nazywa), który pewnie jest człowiekiem zapracowanym i dzielącym swój cenny czas między kilka podobnych wszechnic smorgońskich i kilkuset licencjatów in statu nascendi.

Zatem nie bądźcie Sus scorfa beskidiensis i jak się da, tak i wypełnijcie.


Na górę
Post: 27-01-2014 07:52 
Offline

Rejestracja: 19-07-2010 12:16
Posty: 378
Zgadzam się, że trochę wyrozumiałości miejmy. Co nie znaczy, że dziewczę nie powinno przemyśleć paru kwestii związanych z tzw. rzetelnością i solidnością :lol:

A szczerzej mówiąc - najlepiej byłoby tę ankietę poprawić i wrzucić jeszcze raz. Bo oprócz ewidentnych błędów brakuje mi tu paru rzeczy (uwzględnienia: cmentarzy wojennych, turystyki konnej, lepszego zbadania, czy turystami kieruje np. chęć poznania jakichś spraw związanych z Łemkowszczyzną...)

_________________
Prihovárajte sa medveďovi pokojným hlasom - toto môže upokojiť medveďa aj vás


Na górę
Post: 14-02-2014 12:44 
Offline

Rejestracja: 20-09-2004 07:59
Posty: 36
Lokalizacja: wawka
Przerwałam wypełnianie.
Nie lubię, jak się szufladkuje i bierze sprawę od jednej strony. I zakłada, ze skoro jadę, to siedzę na zadzie w jednym miejscu.
Jednostronność, ot co


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 41 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl