Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 29-03-2024 10:56

Strefa czasowa UTC+01:00




Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2
Autor Wiadomość
 Tytuł:
Post: 26-06-2007 10:09 
Offline
Administrator
Awatar użytkownika

Rejestracja: 18-09-2004 19:47
Posty: 2026
Lokalizacja: Rabka
Jak masz skan, albo zdjęcie, to tu poczytaj o wstawianiu:
http://www.beskid-niski.pl/forum/viewtopic.php?t=2221

Jak nie masz skanera, ani aparatu, to możesz zrobić zrzut ekranu z tym fragmentem mapy, które są tu:
http://www.beskid-niski.pl/index.php?po ... py/compass
potem zaznacz w programie graficznym i wrzuć, wedłóg pow. instrukcji.

pozdrawiam.

_________________
"Nasze piwo jest zdrowe".
Browar Grybow.


Na górę
 Tytuł:
Post: 27-06-2007 21:41 
Offline

Rejestracja: 22-06-2007 10:34
Posty: 14
Lokalizacja: małopolska
---> do Arjano: podaj maila to ci wyślę ten skan mapy z zaznaczonym pomnikiem a ty jak go już znajdziesz to możesz umieścic go na forum :) czekam na inf 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-06-2007 12:03 
Offline

Rejestracja: 22-06-2007 10:34
Posty: 14
Lokalizacja: małopolska
:D Ariano wysłałem ci juz mapkę na maila, na pewno sobie poradzisz bo zaznaczyłem najdokładniej jak się da :) musisz jechac drogą za Jasionką na Czarne aż po prawej bedą się ciągneły młodniki ogrodzone siatką, w ostatnim z nich przed małą kępą lasu jes bramka i mostek a za bramką wspomniana przeze mnie wyzej scieżka z płyt kamiennych prosto do pomnika. a jesli jakim cudem nie zdołasz go znaleźć to spytaj miejscowego leśniczego, słyszałem od znajomego że to podobno równy gość, jeżdzi prawdopodobnie białą hondą Samuraj lub Vitarą... jakos tak :) pozdrawiam 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-06-2007 13:20 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Wielkie dzięki, jak mapka dojdzie to wkleję ją na forum. Jutro wypadamy do Radocyny z rowerkami. Będziemy się rodzinnie kręcić przez weekend, a więc do spotkania w Beskidzie! Szukajcie srebrnego focusa z rzeszowskimi rejestracjami - spotkamy się, może wypijemy jedno z pianką? :-)

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-06-2007 15:34 
Offline

Rejestracja: 22-06-2007 10:34
Posty: 14
Lokalizacja: małopolska
:? jak to jeszcze nie doszedł mail?? ta poczta na wp tak wolno działa :D chę tnie bym pojechał w Beskid ale niestety nie mam urlopu, najwczesniej za jakies 2 tyg... ale jak bedziesz juz po wizycie przy pomniku pił zimnego bronka to wspomnij o innych miłosnikach BN którzy muszą niestety odrabiać panszczyznę w kapitalistycznych przedsiebiorstwach (zwaną czasem przez nieswiadomych "pracą"). pozdrawiam i miłego szukania 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 28-06-2007 16:28 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
cossus pisze:
:? jak to jeszcze nie doszedł mail?? ta poczta na wp tak wolno działa :D


To ja tak wolno działam, jeszce do domu nie doszedłem. Teraz jestem i mapka jest!

cossus pisze:
ale jak bedziesz juz po wizycie przy pomniku pił zimnego bronka to wspomnij o innych miłosnikach BN którzy muszą niestety odrabiać panszczyznę


Wspomnimy, minutą ciszy uczcimy. :-)

A oto mapka, za którą wielkie dzięki. To mi rozjaśniło sytuację, biegałem wokół złej lokalizacji 2 godziny. Ale warto było! Widoki wspaniałe... :-)

Obrazek

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
 Tytuł:
Post: 01-07-2007 18:59 
Offline

Rejestracja: 22-06-2007 10:34
Posty: 14
Lokalizacja: małopolska
:) hej Arjano jak wrócisz z BN to napisz coś jak było, jak pogoda, przygody, wrażenia, jakieś fotki może?? jestem baaardzo ciekaw czy znalazłes pomnik i jak przebiegały poszukiwania :D pozdrawiam 8)


Na górę
 Tytuł:
Post: 02-07-2007 15:53 
Offline
Awatar użytkownika

Rejestracja: 12-04-2007 11:03
Posty: 283
Lokalizacja: Rzeszów
Witajcie!
Byłem, dzięki radom i wskazówkom odnalazłem bez trudu, błąd wskazania pomnika na mapie wynosi ponad 1,1 km...

Itinerer (opis trasy) jest prosty. Jedź drogą od miejsca, które wskazuje mapa (Compass) dalej w kierunku Czarnego. Po prowej stronie ujrzysz bramkę w ogrodzonym młodniku i drewniany mostek. Nie przeoczysz...

Obrazek

Podejdź bliżej.

Obrazek

Otwórz ją, oczom Twym ukaże się ścieżka z kamiennych płyt.

Obrazek

Na końcu której, na małej polance ujrzysz szukany pomnik.

Obrazek

Ścieżka mocno zarosła już, warto by było ją odnowić - wykosić zielsko.

_________________
Pozdrawiam

Arjano


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 23 ]  Przejdź na stronę Poprzednia 1 2

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 33 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl