Sercu bliski Beskid Niski

Forum portalu www.beskid-niski.pl
Dzisiaj jest 28-03-2024 12:38

Strefa czasowa UTC+01:00





Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 
Autor Wiadomość
Post: 30-09-2009 19:59 
Offline

Rejestracja: 25-04-2009 07:26
Posty: 1249
Zachęcony przez HM do poszukiwania jesieni udałem się w BN. Już wkrótce po wyjściu z autobusu mogłem bezkrwawo ustrzelić taką sztukę:Obrazek. Jeszcze niedawno wieża przy granicy straszyła takim widokiem Obrazek (bał bym się pracować na takiej pajęczynie rurek :-) ), teraz już jest skończona Obrazek, a tu godziny otwarcia i ceny jakby kogoś interesowało Obrazek.
Ruszam dalej, po wyjściu niebieskim na polany nad Czeremchą zaczynam widzieć jesień Obrazek. Ktoś tu pisał o kempingach w Czeremsze - od wiosny nic się nie zmieniło :-) Obrazek. Jestem bacznie obserwowany Obrazek, choć nie dopuszczany za blisko Obrazek.
To już Czeremcha Obrazek, na cmentarzu obok starych nagrobków Obrazek jest nowy grób - z 2008 Obrazek.
Spotykam pierwszych turystów (choć raczej z daleka) Obrazek - młode małżeństwo ruszyło z wózkiem granicznym w stronę Barwinka - ale chyba tylko kawałek :-).
Wzgórza w kierunku Zyndranowej też już jesień dotknęła Obrazek. Ostatni rzut oka na dolinę Czeremchy Obrazek i udaję się dalej na poszukiwania Obrazek, Obrazek.
Cmentarze na Kamieniu (prawie) bez zmian Obrazek, Obrazek. Wychodzę na ulubiony odcinek Obrazek, Obrazek.
Nad Jasielem też sianokosy Obrazek, bobrowisko koło pomnika WPO-istów w barwach jesieni Obrazek.
Później podreptałem drogą w stronę Moszczańca, Obrazek - w tle Polańska, Obrazek, Obrazek - stara leśniczówka.
Reasumując - jesień już zagląda, trzeba się będzie w ten weekend też za nią rozglądnąc :-)

Pozdrawiam
Dlugi


Na górę
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Nowy temat  Odpowiedz w temacie  [ Posty: 1 ] 

Strefa czasowa UTC+01:00


Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 32 gości


Nie możesz tworzyć nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Przejdź do:  
cron
Technologię dostarcza phpBB® Forum Software © phpBB Limited
Polski pakiet językowy dostarcza Zespół Olympus.pl